• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Misje powtarzalne w IV erze

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1430
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1430

Guest
Witam wszystkich:)

Mam małe pytanko, a lektura starych wątków i postów jest troszkę myląca ponieważ część zadań podobno została usunięta.. a więc:

Jakie są aktualnie dostępne zadania powtarzalne w IV erze? Aktualnie jestem w III i nie ma ani jednego zadania za zdobycie towarów :(
 

Sherab

Wędrowiec
Przyłączam się do pytania. Kończę właśnie III erę ale mam jedno zadanie - zdobądź 5K Towarów i dostaję za nie 5o K monet. Dodatkowo są też zadania na zebranie Towarów i wybranego 1 dniowego zasobu.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser967

Guest
Towary można zdobyć z niektórych zadań głównych. Z zadań pobocznych (tych, które da się odrzucić) są monety i młotki, z których można kupić towary u kupca :)
 

DeletedUser1430

Guest
Towary można zdobyć z niektórych zadań głównych. Z zadań pobocznych (tych, które da się odrzucić) są monety i młotki, z których można kupić towary u kupca :)

No i właśnie widzę kolegi podejście... Nie wiem a się wypowiem ;)

Właśnie wskoczył mi questy z 4 ery i są 3 questy na bonusowe surowce wszystkich typów i nagrodą są monety i narzędzia :)
 
Do góry