• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Mithrilowy szlak

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1415
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1415

Guest
Szukamy 4 osób do wspólnej gry. :) Na Cv (może być bez zdjęcia) oczekuje gracz Dyshia, każde zostanie pozytywnie rozpatrzone, o ile rozbudowałeś/łaś swoje miasto do poziomu ok. 25k pkt i odpowiadają Ci poniższe zasady:
-motywki min 4 razy w tygodniu
-próg turniejowy min 200 pkt (udział całkowicie dobrowolny)
Innych wytycznych brak, zapraszamy chętnych. :)
 

DeletedUser1470

Guest
sorki ze tutaj sie wtrące ale juz w kilku bractwach sie spotkałam z takim opisem... Po co wam to minimum turniejowe jesli udzial nie jest obowiazkowy?? to co albo 200pkt albo wcale?? nie rozumiem:p
 

DeletedUser1415

Guest
Dokładnie, albo 200 pkt albo wcale. :p Turnieje kosztują lub wymagają odpowiednio dobranego woja, dlatego kto chce i może sobie na to pozwolić, to startuje. A próg jest po to, by uczestnicy nie poprzestawali na np. 30 pkt, myśląc jedynie o nagrodach czekających w skrzyniach, które reszta bractwa wypracuje. Już rozumi? ;)
 

DeletedUser1470

Guest
Troche rozumi:D ale bez udzialu wszystkich to te nagrody takie marne troche:p
 

DeletedUser1415

Guest
No wlazło tu toto i mi ogłoszenie paskudzi. :rolleyes: Powiem tak: im mniej obowiązków, tym fajniej się gra, a przy zbieraniu punktów w turnieju śladowe ilości nie wpływają na nagrody, lepiej odlokowywać je z towarzyszami, którym to sprawia jakiś fun i lubią się w tym celu wysilać. Nagrody w zależności od tygodnia mamy różne (jakie to Ci nie powiem ;)), ale za każdym razem uczciwie wypracowane. :D
 

DeletedUser1470

Guest
Oj no... Reklame ci robie:p jak rozmowa sie toczy to wiecej osob ten wontek zauwazy:D ja i tak gram na innym swiecie niż ty:)
 

DeletedUser1415

Guest
Wiem wiem, żartuję sobie i wcale mi to nie przeszkadza. :) Już Cię zlustrowałam, tak z czystej ciekawości. :p
 
Do góry