• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Mnogość ofert u kupca [17-02-FR-UI-5]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser988
  • Data rozpoczęcia

Czy opcja "Ilość ofert" była by przydatna?


  • W sumie głosujących
    23
Status
Zamknięty.

DeletedUser988

Guest
Witajcie. Kiedyś przeglądałam dział z pomysłami i nie rzucił mi się w oczy podobny temat - jeśli jest taki to przepraszam, moje niedopatrzenie. :rolleyes:

Mnogość ofert - o co chodzi? :eek:
Czasami potrzebuję uzupełnić zapasy surowców. Mogłabym przykładowo wystawić 1 ofertę 50k Marmuru za 50k Stali ale nie mam pewności, że taka oferta mi zejdzie. Dlatego też często wystawiam oferty typu 2k za 2k i powtarzam taką ofertę 25 razy - małe oferty prędzej zostaną zaakceptowane. Tylko jeśli chcę również w ten sposób uzupełnić zapasy innych surowców to niestety trzeba dłuższą chwilę poświęcić. Stąd też pomysł na dodanie opcji "Ilość ofert" gdzie można by podawać ile razy taka oferta ma być wystawiona.
Druga rzecz, która przy okazji takiej zmiany mogłaby być wprowadzona to zwiększenie limitu ofert u kupca - w tej chwili z tego co pamiętam można wystawić 60 ofert - przy wystawianiu małych ofert jest to troszkę za mało.
 

DeletedUser629

Guest
Fajny pomysł i przydatny ... więc dałam łapkę w górę :)
 

DeletedUser1088

Guest
ogólnie wystawiam mniejsze, bo takie po 20-50k nie schodzą zbyt często, więc bardzo podoba mi się ten pomysł.
mozolne klikanie szt po szt jest delikatnie ujmując denerwujące;)
co do większej ilości to też by pomogła
jestem zdecydowanie na TAK
 
Status
Zamknięty.
Do góry