• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Możliwość przywrócenia ostatniego skasowanego budynku

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2262
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem opcji, która pozwalałaby na przywrócenie ostatniego skasowanego budynku?

  • TAK

    Głosy: 26 92,9%
  • NIE

    Głosy: 2 7,1%

  • W sumie głosujących
    28

DeletedUser

Guest
Każde usunięcie budynku należy potwierdzić, nie zaznacza się opcji usuń i nie przeciąga kursorem po mapie. W związku z powyższym, pomyłkowe ostatnie usunięcie - wynikające z (np. jak zostało to wymienione w podanym przez ciebie przykładzie) kasowania dużej ilości budynków - można zawsze w takiej sytuacji cofnąć.

I o ile w przypadku standardowych budynków z pozycji "Budowania" nie jest aż tak bardzo żal, bo można je odtworzyć, o tyle usunięcie wysoko rozwiniętego Cuda, tudzież rzadkiego budynku eventowego (w którego ktoś już np. dodatkowo zainwestował Królewską Renowację) - jest olbrzymią stratą dla każdego gracza.
i tak i nie..
jednak ludziom udaje się usunąć mimo potwierdzenia. a jak usuwasz masowo to można przeoczyć stratę. Wcale nie bronię "kłódki" - stwierdzam, że cofnięcie decyzji o skasowanym 1 budynku też może być "za mało". Zresztą przy kłódce też można usunąć.
Na marginesie - kłódka dla mnie była by super z 1 powodu
korzystam z apki i naprawdę mnóstwo razy przesuwałem nie ten co chciałem budynek. Może mam za grube palce. Kto wie...
 

jakub357

Łucznik
To jest propozycja schowka.
Jednak ta propozycja różni się od tradycyjnego schowka tym, że byłby w nim ostatni skasowany budynek, a nie budynek który ktoś chciałby w nim przechowywać. Oznacza to tyle, że każdy skasowany budynek trafiałby do niego i wypierałby budynek poprzedni.
Proszę zauważyć, że możliwość igowskich ,,nadużyć" byłaby ograniczona, bo z reguły nie można usunąć budynków najobszerniejszych, jak Ratusz, Koszary.
Za diamenty dodatkowe sloty - niech mają pazery marchewe, ważne żeby wprowadzili.
 

Nusion

Kapłan
Przywrócenie usuniętego budynku jest ok, pod warunkiem, że to będzie ostatnia wykonana akcja.
Nie wyobrażam sobie, żeby było możliwe przywrócenie, jeśli wywaliliśmy 50 budynków po evencie, a jednak ten 15 chcielibyśmy przywrócić. To nie przejdzie ;)
Ja dawno temu usunęłam chyba warsztat czy rezydkę, nie pamiętam. Odbudowałam i od tej pory staram się uważać. Jednak przypadkowe usunięcie cudaka to paskudna wizja, dlatego byłam na tak. Dla mnie byłoby spoko również, jeśli miałoby to dotyczyć tylko cudów, bo chyba nic nie jest tak trudne do odbudowy/zastąpienia jak cuda
 
Do góry