• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Możliwość usuwania budynków, których nie da się usunąć.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2022
  • Data rozpoczęcia

Wybierz tak

  • inne - bo powiem mamie.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    3
Status
Zamknięty.

DeletedUser2022

Guest
Tak jak w temacie. Oczywiście poza ratuszem, oczekuję że wprowadzicie możliwość usunięcia koszar i akademii magii.
Nie wasza to sprawa czy to potrzebne i czy wydano na te budynki diamenty.
Skoro schowka na budynki dać nie chcecie, to chociaż niech będzie możliwość usunięcia tych budynków których się obecnie usunąć nie da!
A jak nie to chociaż możliwość obniżania poziomu. Koszary na 1poziomie nie są takie duże więc..
ślijcie do IG bo szkoda czasu...

Albo chociaż usuńcie mi koszary, gram na św1 pod nickiem takim jak na forum.

@Dragomira coś tam coś tam..
 

DeletedUser2076

Guest
Ja nie mogę... nie wiem co wciągasz, ale musisz to na jakiś czas odstawić.

Jak by nie spojrzeć - pomysł może nie jest najgorszy. Jednak po przeczytaniu wypowiedzi wydaje się najgorszy i niepoważny - dlatego że przedstawiasz go takim tonem, który sam nasuwa odpowiedź "ślij petycje na Berdyczów". Słyszałeś o kulturze? Któryś raz wspominam - pseudonim powinien zobowiązywać. Ty nie Rycerski, a co najwyżej Kosynierski.

Na marginesie - koszary i akademia należą do tzw. budynków specjalnych, bez których nie wykonasz części zadań, a w dalszej konsekwencji poszerzenia terenu (musisz mieć na pewnym etapie zbrojownię wylęgarnię, która jest uzależniona od koszar). Tak więc usuwanie nie wchodzi w grę (to tak jak byś upiłował konar w drzewie i chciał by liście na nim pozostały).

Z kolei obniżanie poziomów - nawet nie dałeś takiej opcji do zaznaczenia w ankiecie więc gratuluję (a ta trzecia odpowiedź zalatuje dziecinadą).
 

DeletedUser2022

Guest
Ja nie mogę... nie wiem co wciągasz, ale musisz to na jakiś czas odstawić.

Jak by nie spojrzeć - pomysł może nie jest najgorszy. Jednak po przeczytaniu wypowiedzi wydaje się najgorszy i niepoważny - dlatego że przedstawiasz go takim tonem, który sam nasuwa odpowiedź "ślij petycje na Berdyczów". Słyszałeś o kulturze? Któryś raz wspominam - pseudonim powinien zobowiązywać. Ty nie Rycerski, a co najwyżej Kosynierski.

Na marginesie - koszary i akademia należą do tzw. budynków specjalnych, bez których nie wykonasz części zadań, a w dalszej konsekwencji poszerzenia terenu (musisz mieć na pewnym etapie zbrojownię wylęgarnię, która jest uzależniona od koszar). Tak więc usuwanie nie wchodzi w grę (to tak jak byś upiłował konar w drzewie i chciał by liście na nim pozostały).

Z kolei obniżanie poziomów - nawet nie dałeś takiej opcji do zaznaczenia w ankiecie więc gratuluję (a ta trzecia odpowiedź zalatuje dziecinadą).

ZAMILCZ JUŻ, CZY TY JESTEŚ JAKIŚ NIENORMALNY ŻE Z CAŁEGO FORUM SIĘ MNIE UCZEPIŁEŚ?! MOŻE TERAZ ZACZNĘ NEGATYWNIE DO CIEBIE PODCHODZIĆ?!

edit..
Jak czepiasz się nicku i mówisz że nie jestem Rycerski, a ty kim jesteś? PanSerce? Słyszałeś o tym że nie ma nic bardziej zdradliwego niż serce?
Ja wyrażam się po swojemu, jestem tylko człowiekiem. I wypraszam sobie, abyś mi tu ciągle coś wypominał czy próbował docinać. Następne tego typu komentarze będę zgłaszał jako flamewar i atak na moją osobę która ma prawo wyrazić swoje zdanie. - Odpowiedzi dodałem jakie dodałem, trochę wyluzowałem i żartobliwie, a jak dla ciebie to dziecinada, to albo jesteś sztywny jak suchy konar w parku, albo masz nie więcej jak 16lat. Także, nie mnie oceniać. Ale powiedz mi że Lordzie serce, w co ty ze mną grasz? Próbujesz mi pocisnąć by pokazać że jesteś jakiś mega super Bóg wie jaki?
powtórzę: JA JESTEM SOBĄ, NIE ZGRYWAM SIĘ, JESTEM SZCZERY I WYRAŻAM SIĘ PO SWOJEMU, NIE JAK AKTORZYNA JAKIŚ, ŻEBY POKAZAĆ "kultura osobista" hehe, bo cały czas pouczasz mnie o kulturze osobistej a sam jej nie okazujesz? No normalnie podziw!
#Jak chcesz kontynuować to zapraszam na prywatną wiadomość. Offtopic będę zgłaszał, to nie czat na wyrażanie swoich fantazji i żalów. - Jak coś ci zrobiłem to na prawdę, chcę mieć czyste serce i przepraszam NA PRAWDĘ! Nie chcę mieć do nikogo żalu, i proszę aby na tym skończył się temat tego śmiesznego "sporu" - Pozdrawiam.

Co do samej odpowiedzi: Mnie nie obchodzi czy te koszary będą potem potrzebne czy nie. Chce mieć prawo budować i usuwać co chcę, jeśli tylko jest możliwe. - Zbrojownie pousuwałem a były na dość ładnym poziomie. Teraz chcę pozbyć się koszar bo potrzebuję kultury.
Gdy koszary będą potrzebne, ponownie mogę je zbudować więc obniżanie poziomów jest bez sensu. Wziąłem jednak fakt, iż nie wiem czy czasem po usunięciu koszar nie zniknęłyby jednostki. Dlatego napisałem że jeśli nie, to chociaż obniżyć poziom, z tym że wtedy musieliby wprowadzić obniżanie poziomów dla wszystkich budynków żeby to miało ręce i nogi. Potrzebuję miejsca, a koszary są mi nie potrzebne od prawie samego początku gry, a jestem już 4epoka. Parę razy tylko z nich korzystałem do turniejów, albo walcząc z silniejszymi jednostkami w prowincjach. - Obecnie koszary są bezużytecznie. I chcę mieć możliwość usunięcia ich, oczywiście żebym mógł je zbudować od początku kiedy będzie taka konieczność. To strata czasu ale to mój czas, wam nic do tego!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
@Rycerski zamiast sie ciskać mogłeś się wysilić i poszukać na forum trochę. BO TO JUŻ WSZYSTKO BYŁO!

Akademia jest nieusuwalna i z założenia taka właśnie miała być. Pomysł był, dyskusja była, ale po co czytać...przecież wiesz lepiej
usunięcie koszar -
degradacja budynków - jw....

ktoś kiedyś powiedział: nawet jak taki pomysł był to mój na pewno jest lepszy - zgadniesz kto?

Tupanie nóżkami nic tu nie da. Co najwyżej pozwoli na uszczypliwe komentarze. Przyjmij do wiadomości, ze nie jesteś naj- będzie Ci łatwiej w życiu

A może następnym razem pomyśl? Podobno to nie boli... a pozwoli uniknąć ośmieszania się

Drago przyjdzie kliknie odrzucone i będzie pozamiatane. Jak mało kiedy będę się z nią zgadzać :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry