• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Mobilny Elvenar

Vernixen

Wędrowiec
Zainstalowałem dzisiaj apkę elvenara

mam kilka spostrzeżeń:
- mimo użycia zaklęcia "Inspirująca medytacja" na androidzie wyświetla się tylko 1 pasek punktów wiedzy,
- brak jest listy zadań eventowych, dostępne są tylko podstawowe zadania,
- przy motywowaniu nie ma dostępu do skarbów.
Czy od 1 listopada jak już oficjalnie ruszy apka na mobilki te opcje będą dostępne ?
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Z tego, co sama zauważyłam, to nie zmienia ilość pasków, tylko szerokość punktów, są bardziej ściśnięte.
Reszta pewnie przyjdzie z czasem, aplikacji wciąż brakuje kilku(nastu?) funkcji obecnych w przeglądarkowej wersji gry, trzeba się uzbroić w cierpliwość. Wydaje mi się, że kolejne opcje będą raczej wprowadzane z czasem razem z kolejnymi aktualizacjami, nie obok nich, w tak zwanym międzyczasie.
 

Vernixen

Wędrowiec
Sprostowanie
co do ilości miejsc PW pokazuje 10, po kliknięciu podaje ilość miejsc do zapełnienia tj. 20, ale nie wiem jak to działa w rzeczywistości, PW zużyłem z lapka.
 

visit0r

Paladyn
do pewnego momentu uzywalem mobilki przy motywacji sasiadow z mapy, bylo szybko i wygodnie, przy okazji pewna ciekawostka, na pc mialem goscia niskiego poziomu ktory mial caly czas rozbudowe ratusza i nie moglem go nigdy zmotywowac, z mobilki wpadalo troszke zlota za jego zmotywowanie, wracajac do sedna, po aktualizacji wg mnie mogilka stracila szybkosc motywowania mapy przez rozbudowe wyboru funkcji (zaprosic goscia do bracta czy go zmotywowac), poza tym ze ikonka jest drobniutka wiec slabo sie w nia trafia gdy ktos ma wieksze paluszki to mysle ze powinien byc jakis wybor calosciowy dla calej mapy co chcemy w danym momencie z sasiadami robic, czy w tej chwili szukamy nowych czlonkow bractwa czy tylko wpadlismy na chwile rozdac motywki, mala poprawka a ucieszy :)
 

DeletedUser110

Guest
Trzeba się wylogować i zalogować ponownie, wpisując ręcznie nick i hasło, potem można wybrać inny świat.
Może jest wygodniejszy sposób, ale go nie znam.
 

DeletedUser1530

Guest
To co pisze Fredek to prawda. Ale ja mam prościej bo ja mam konto powiązane z FB i mi wyskakuje dodatkowo niebieski przycisk
zaloguj tuż pod przyciskiem Nowy gracz.
 

DeletedUser2186

Guest
Nawet Twórcom nie chciało się aktualizacji do apki zrobić z racji PB, no po prostu żenada :-(
 

DeletedUser174

Guest
pewnie aplikacja jest super... tylko dlaczego ludki przychodzą i klikają mi na przypał motywki a później jako tłumaczenie czytam : "korzystam z apki i nie widze..." To czyja to wina, ze mam złe kliki w kulturę jak proszę o ratusz? Jak ktoś mnie łapkuje zawsze staram się odwzajemnić pomoc. ale jak odwzajemniać motywkę wyklikaną "na odwal"? Też klikać co popadnie? Mam ich nie odwiedzać i wyjść na buraka? Do kogo mam mieć pretensje? Do tych ludzi? A co oni winni, ze dostali jakąś niedorobioną apkę. A ja jestem w plecy na łapkach a niby w imie czego mam ponosić straty i jeszcze za to dziękować poprzez odwzajemnianie łapek? żal.IG
 

jakub357

Łucznik
Najgorszy problem w apce, to marnujące się dziesiątki Punktów Wiedzy.
W badaniach stoje przez produkcję rasową, a PW w Cuda nie ma możliwości dać. Po prostu albo dajesz w badania, albo tracisz bezcenne PW, których 1 punkt można kupić za 50 diamentów.
A dostępu do komputera nie mam.
Problem na 2 miejscu to kompletny brak turnieju - nie ma możliwości wzięcia w nim udziału.
Sprawa 3 to brak czarów. Nie rozumiem, dlaczego ich nie wprowadzili wraz z szybkimi bonusami...
 

DeletedUser110

Guest
Potwierdzam: patrząc na zapełniony pasek PW w apce robi się przykro nie mogąc ich wykorzystać (nie dotyczy graczy z nieskończonym drzewkiem badań). Nie wydaje się jakimś strasznie niezwykłym, aby cuda stały się aktywne. Np.: pacając gracza na mapie (w bractwie oczywiście też) pojawiałaby się - poza bractwem i łapką - trzecia ikonka z tą samą monetą, która jest w zwykłej grze. Pacając monetę, rozwijałby się pasek Cudów gracza z możliwością wrzucenia PW.
Insza-inszość że bez PW w apce byłoby to ułomnie nieco: Jak powiadomić Bractwo, że się 'dopisałem do łańcuszka' ?
 

visit0r

Paladyn
moze w koncu zauwaza ze ludzie zazwyczaj nie szukaja za pomoca mobilki graczy do bractwa ale zamiast tego czesciej ich motywuja, pora cofnac przeszkadzajke w postaci wyboru motywacja/bractwo
 

DeletedUser1530

Guest
obecnie w apce jest możliwość przeczytania nazwy miasta i prawidłowej motywacji. Ale nadal boleję że nie mam możliwości uczestnictwa w turnieju i rzucenia zaklęć.
 

jakub357

Łucznik
Aplikacja jest niedopracowana - dużo brakuje, a niestety mija kolejny miesiąc i praktycznie brak nadrobionych braków. Ile to może trwać? Naprawdę kilka miesięcy jest potrzebne na wprowadzenie funkcji, które już są gotowe - wystarczy przepisać na inny system?
 

DeletedUser2017

Guest
Wprowadźcie w końcu turnieje do apki one są co tydzień oraz możliwość rzucania zaklęć, czas najwyższy :D
 

DeletedUser2639

Guest
Tak to jest jak się wypuszcza na rynek niedopracowany produkt ;-) W mojej ocenie, dla aktywnego gracza, turnieje są jednym z ważniejszych elementów gry. Zamiast tego mamy eventy i PB :/
Żenada.
 
Do góry