• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Muzeum

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 849025336
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz żeby muzeum ułatwi ci w rozwoju w mieście

  • Tak

    Głosy: 2 11,8%
  • Nie wiem

    Głosy: 3 17,6%
  • Nie

    Głosy: 13 76,5%

  • W sumie głosujących
    17
  • Głosowanie zakończone .

Deleted User - 198835

Guest
W tej grze bardziej przydatne byłoby miejsce w rodzaju dodatkowego miasta- wyspy bez wstawiania tego w mapę i z łatwym przechodzeniem między nimi
 

Mariame

Wędrowiec
Jeśli dobrze zrozumiałam, to Muzeum to takie: mieć ciastko i zjeść ciastko. Czyli zaoszczędzimy miejsce, bo schowamy do Muzeum część obiektów (np. cuda, budynki ewolucyjne), a jednocześnie będziemy mieli z nich pożytki takie, jak gdyby te obiekty stały swobodnie w mieście, czyli:
- efekty cudów pozostają aktywne,
- w przypadku umieszczenia w nim obiektów produkujących coś, zachowujemy możliwość zbioru, tyle, że zbieramy Muzeum, a nie pojedyncze budynki.

Nie wiem. Chyba takie ułatwienie kłóci się z tym, jak pojmuję tę grę. Chociaż ostatnio tyle ułatwień weszło w życie...
 

Deleted User - 849025336

Guest
W tej grze bardziej przydatne byłoby miejsce w rodzaju dodatkowego miasta- wyspy bez wstawiania tego w mapę i z łatwym przechodzeniem między nimi
Ta tryb zmiany miast co proponujesz to jest z FoE
//
Jeśli dobrze zrozumiałam, to Muzeum to takie: mieć ciastko i zjeść ciastko. Czyli zaoszczędzimy miejsce, bo schowamy do Muzeum część obiektów (np. cuda, budynki ewolucyjne), a jednocześnie będziemy mieli z nich pożytki takie, jak gdyby te obiekty stały swobodnie w mieście, czyli:
- efekty cudów pozostają aktywne,
- w przypadku umieszczenia w nim obiektów produkujących coś, zachowujemy możliwość zbioru, tyle, że zbieramy Muzeum, a nie pojedyncze budynki.

Nie wiem. Chyba takie ułatwienie kłóci się z tym, jak pojmuję tę grę. Chociaż ostatnio tyle ułatwień weszło w życie...
No ładnie podsumowałaś. Coś w tym stylu będzie wyglądało.

Fakt że będą utrudnienia zbiorów.
Doświadczeni ludzie na pewno to poradzą.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blazius1

Paladyn
Warto patrzeć realnie na ten pomysł.

Im starszy gracz, tym generalnie Muzeum dlań atrakcyjniejsze. Zwłaszcza gracz niewojskowy, który cudów ma zwykle więcej (teoretycznie nawet za dużo) niż wojskowy
Idea szczytna ale tylko dla starych graczy, bo im znacznie ułatwiłaby grę i przyspieszyła,niekiedy (okresowo) wręcz umożliwiła ciągły rozwój.

A IG chce starym grę stale spowalniać, a nie przyspieszyć. A jeśli nie utrudniać, to bynajmniej nie ułatwiać.
A niestety dla nas Twórcy wcale nie chcą, żeby starzy gracze ciągle się rozwijali. Chcą, raczej żeby często z rozwojem stali w miejscu, albo żeby robili to wolno i etapami.

Ponadto niewątpliwie Twój pomysł kosztowałby sporo pieniędzy wydawcę gry. Oznaczałby realne zmniejszenie przychodów z zakupu diamentów przez starych graczy.

Chyba, że samo Muzeum kosztowałby jakieś ciężkie diamenty. Wielu by się skusiło, a i wilk syty. Ale tego nie ma w propozycji.
Takie multinarzędzie musiałby kosztować sporo więc niż Hotel. Ze trzy razy chyba więcej.
 
Ostatnia edycja:

BlossomValvi

Łucznik
Warto patrzeć realnie na ten pomysł.

Im starszy gracz, tym generalnie Muzeum dlań atrakcyjniejsze. Zwłaszcza gracz niewojskowy, który cudów ma zwykle więcej (teoretycznie nawet za dużo) niż wojskowy
Idea szczytna ale tylko dla starych graczy, bo im znacznie ułatwiłaby grę i przyspieszyła,niekiedy (okresowo) wręcz umożliwiła ciągły rozwój.

A IG chce starym grę stale spowalniać, a nie przyspieszyć. A jeśli nie utrudniać, to bynajmniej nie ułatwiać.
A niestety dla nas Twórcy wcale nie chcą, żeby starzy gracze ciągle się rozwijali. Chcą, raczej żeby często z rozwojem stali w miejscu, albo żeby robili to wolno i etapami.

Ponadto niewątpliwie Twój pomysł kosztowałby sporo pieniędzy wydawcę gry. Oznaczałby realne zmniejszenie przychodów z zakupu diamentów przez starych graczy.

Chyba, że samo Muzeum kosztowałby jakieś ciężkie diamenty. Wielu by się skusiło, a i wilk syty. Ale tego nie ma w propozycji.
Takie multinarzędzie musiałby kosztować sporo więc niż Hotel. Ze trzy razy chyba więcej.
Koszt jest do policzenia, wiadomo ile kosztują ekspansje premium a de facto ten budynek miałby je zastąpić

Sadze ze cena musiałaby startować od 50k w górę - nierealne w sensie biznesowym
 

blazius1

Paladyn
Gdyby u mnie ekspansja premium kosztowała 1,5k to pewnie przy koszcie Muzeum rzędu 50k i tak zbierałbym na Muzeum.
A dybym zarabiał w Euro, to bym po prostu zakupił sobie takie mega narzędzie.
 

Deleted User - 849025336

Guest
Z tymi diamentami to ciekawe to mogę wam proponować większą wyzwanie to znaczy że jest jakaś dodatkowa waluta które nie można kupić za realna pieniążki i diamenty tylko można wydobywać tylko na szczycie iglicy i 25 poziomu turnieju to już byłoby ciekawe.
Co do ulepszenia jest podobne jak akademia że od 1 do 2 lvl normalne surowce dajemy a od 3 to diamenty dajemy.
A muzeum może być do 4 lvl norma a większą to mogą być diamenty na kilku tys. I dodatkowa waluta.
 

Deleted User - 198835

Guest
Z tymi diamentami to ciekawe to mogę wam proponować większą wyzwanie to znaczy że jest jakaś dodatkowa waluta które nie można kupić za realna pieniążki i diamenty tylko można wydobywać tylko na szczycie iglicy i 25 poziomu turnieju to już byłoby ciekawe.
Co do ulepszenia jest podobne jak akademia że od 1 do 2 lvl normalne surowce dajemy a od 3 to diamenty dajemy.
A muzeum może być do 4 lvl norma a większą to mogą być diamenty na kilku tys. I dodatkowa waluta.
Zrozumiałem , że to Ty wstawisz ten budynek nam graczom , że proponujesz coś i uzgadniasz z graczami ?
 

BlossomValvi

Łucznik
Już nie męczcie kolegi pomysł jest zbyt przekombinowany, wystarczy ze tak jak teraz twórcy dadzą kolejne ekspansje i po problemie

Edit:
Pomysł miałby większa sens jakby optował by każdy budynek antyczny okroić do 2x2 ;) efekt ten sam a ile unikamy komplikacji
 

blazius1

Paladyn
No pośmialim się i starczy.
Natomiast prawda niestety, leży tam gdzie leży - na topie obecnie są raczej pomysły spowalniające grę i rozwój w najnowszej epoce.
Taki trend się utrzymuje i widocznie się opłaca.
Albo więcej - to pozwala kontrolować stabilny rozwój całej gry.
 
Ostatnia edycja:

Zarie

Zwiadowca
Kolejny pomysł w stylu "chce mieć wszystko i nie chce nic tracić" jestem po prostu na NIE. Weźcie nauczcie sie dokonywać wyborów i ponosić ich konsekwencje... gdzie ten świat zmierza...?! :[
 
Do góry