• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Nagroda za Maskardę II

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser605
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser605

Guest
Zakończyłam listę zadań, zdobyłam nagrodę, wybudowałam i.... nie widać budynku, tylko ja tak mam , czy to ogólny błąd??
 

jakub357

Łucznik
Napisz do suportu.
I gratuluję ukończenia eventu, szybko Ci to poszło. Ja jestem dopiero na 11 zadaniu.
 

DeletedUser2264

Guest
U mnie również Mascarady II nie widać.. Naprawicie to czy tak już zostanie?
 

DeletedUser1163

Guest
Hm, ja z kolei mam inny problem: przy ostatnim zadaniu "Zdobądź zasoby" u kogoś z Bractwa zasoby były m.in. naliczane przez wypełnianie wszystkich możliwych zadań. Ja wobec tego zrobiłam teraz zadań na minimum 20.000 zasobów- i nic sie nie naliczyło, licznik ani drgnął :/
 

DeletedUser2264

Guest
Hm, ja z kolei mam inny problem: przy ostatnim zadaniu "Zdobądź zasoby" u kogoś z Bractwa zasoby były m.in. naliczane przez wypełnianie wszystkich możliwych zadań. Ja wobec tego zrobiłam teraz zadań na minimum 20.000 zasobów- i nic sie nie naliczyło, licznik ani drgnął :/

U mnie nigdy z zadań się nie liczyły, tylko z odwiedzin u współgraczy
 

DeletedUser1163

Guest
Ha... Komuś musiało sie zatem albo pomylić, albo trafił na bardzo korzystny bug w grze :D
 

DeletedUser626

Guest
Nigdy zasoby z zadań nie zaliczały innych zadań, więc kolega musiał się pomylić.
Budynek Maskarady powinien być już widoczny, brakowało grafiki dla jednego z rozdziałów.

Grafika w Inwentarzu pojawi się w czwartek wraz z aktualizacją.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry