• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nagrody dla Graczy usprawniających grę.

Pomysł wart rozpatrzenia?

  • Tak

    Głosy: 3 14,3%
  • Nie

    Głosy: 18 85,7%

  • W sumie głosujących
    21

Poziomek

Rycerz
Pomysł jest prosty - Gracz przedstawia pomysł ktory zostaje uznany jako 'Zgłoszony' Czyli przeszedł pierwsze sito, został uznany ze warto sie nad nim pochylic i rozpatrzec przez IG. Uwazam ze taka osoba ktore przedstawila ow pomysl, ktory IG w przyszlosci wykorzysta w celu usprawnienia mechaniki gry powinien byc odpowiednio nagrodzony - np diamencikami. (ewentualnie) jakimiś ikonkami Unikalnych bohaterow/avatarem na forum - czymś wartościowym ale jednoczesnie unikalnym. Kwestia samych nagrod to mysle sprawa drugorzedna i techniczna
 

Zarie

Zwiadowca
Wydaje mi się, że najlepszą nagrodą dla gracza jest SATYSFAKCJA z tego, że jego pomysł został wprowadzony w życie ;) Jestem zaskoczona, że to właśnie Ty wpadłeś na taki pomysł bo jak ogladam nowe/wznowione wątki z pomysłami to przeważnie jesteś sceptyczny :p Nie oddaje głosu w ankiecie bo nie ma opcji "to zbędne" a nie zależy mi na jej zepsuciu.
 

Poziomek

Rycerz
hehe jak widzisz, nie myslalem o sobie - a o innych co wnosza calkiem ciekawe pomysly poprawiajac gre, ale nie chcieli rekomendowac tego to nie:) Ja osobiscie chcialbym miec innego niz wszyscy ogolnostepnego avatara badz inny wyrozniajacy mnie tytul /range etc:)
 

Zarie

Zwiadowca
Odrębny tytuł na forum mógłby być ok. Np "Wynalazca" :p Nie jestem dość długo na tym forum by wiedzieć od czego zależa te tytuły pod nickiem gracza.. pewnie od ilości wpisów
 

Poziomek

Rycerz
szkoda ze tak wybiorczo cytujesz bo to wypacza moje slowa. I dobrze ze masz inne zdanie, ja nie zamierzam nikogo naklaniac do zmiany pogladu na ta sprawe
 

Tajniakos

Paladyn
To teraz zacytuję mniej wybiórczo ;)
Dlaczego garstka osob ktore zaglosowaly na tak ma decydowac o czyms z czego korzystaja setki. Moze gdyby glosujacych lacznie w ankiecie byloby ze 100 osob uznalbym ze wszyscy wyrazili swoje zdanie, teraz zaglosowalo lacznie prawie 20 osob.,.to za malo aby taki pomysl przeszedl.
Czyżby to nie były Twooje słowa?
 

Poziomek

Rycerz
Po 1. Pomysly najczesciej wnosi naprawde male grono osob, i nagroda nie jest dla kazdego co zglasza pomysl a dla tych co pomysl zyska akceptacje i pojdzie wyzej, takze np nie dla mnie, bo mi na tym nie zalezy o czym pisalem.
po 2. Skoro zaglosowali tak a nie inaczej tzn ze im nie zalezy, to zamyka dalsza dyskusje.

Mowisz chcesz sie tak bawic - nie ma sprawy przyjmuje wyzwanie:)
 

Lanariko

Szef kuchni
przy takim przedstawieniu pomysłu jestem na nie.
1. kwestia nagrody nie jest kwestią techniczną - jeśli byłby to nowy awatarek tutaj - kompletnie bez sensu bo tu i tak każdy ma taki jaki chce... tytuł pod nickiem - Czy to w ogóle kogokolwiek obchodzi?????
2. I co ktoś wejdzie raz na forum zgłosi coś na co zagłosuje całe jego bractwo i kilka przypadkowych osób, @jarq zgłosi pomysł, nigdy nie zostanie on wprowadzony - i taka osoba ma zostać nagrodzona? A za co?

Dopracuj pomysł przedstaw konkretne propozycje i rozpisz nową ankietę. Wtedy ponownie się zastanowię. :)
 

BlossomValvi

Łucznik
Konstruktywnie moja odpowiedz to NIE, z jednego prostego powodu:
Każdy pomysł jest indywidualnie rozpatrywany przez @jarq i tylko on decyduje czy pomysł będzie zatwierdzony czy nie (głosowanie to taki papierek lakmusowy)

Sam pomysł tez mi się nie podoba, bo oznacza mnożenie bzdur ze może coś się załapie (potem udowadnianie ze coś było wczesniej itd i takie kwasy) wiec jeszcze to może spowolnić wdrażanie zmian - choć trudno to sobie wyobrazić ;)

Oftopowo patrząc na nie i brak opisu dlaczego, to @Poziomek szybko stajesz sie persona non grata na forum :) może lepiej zawróć z tej drogi? Szkoda sobie psuć opinie
 

Lanariko

Szef kuchni
Konstruktywnie moja odpowiedz to NIE, z jednego prostego powodu:
Każdy pomysł jest indywidualnie rozpatrywany przez @jarq i tylko on decyduje czy pomysł będzie zatwierdzony czy nie (głosowanie to taki papierek lakmusowy)
Już widzę to nowe komentarze typu "ci należą do kliki, to ich pomysły przechodzą, a ci nie i są dyskryminowani" no i te wszystkie miłe komentarze do @jarq "dlaczego nie przyjąłeś mojego pomysłu przecież jest taki dobry!!!"
Stanowczo mamy za mało obrzucania się błotem na tym forum... Może jednak zmiennie zdanie.... ;)
 
Do góry