• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nagrody

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser783
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser783

Guest
  • Jestem zniesmaczona nagrodami przyznawanymi za wykonywanie zadań ludzi,krasnoludów i wróżek. Pomyślcie o tym .Ciągle nam czegoś brakuje .Niech nagrody będą przyznawane adekwatnie do zadań ,a nie /pozwolę sobie na przykład/
  • wyszkl 100 wróżek wkładasz w to masę monet i młotków ,a otrzymujesz za wykonanie tyle z e nie wyszkoliłabyś nawet 10 wróżek . To jest śmieszne i naprawdę bardzo zniechęca. Pozdrawiam
 

DeletedUser449

Guest
Buduję właśnie jedenastą i dwunastą świątynię wiecznego ognia, gdzie każda z nich kosztuje 734k monet i 105k narzędzi. Bez żadnych przestojów. Puszczam też zwiad, który kosztuje ponad 2kk złota. Mimo to codziennie dobijam do limitu złota czy narzędzi. Dlatego nie mogę się zgodzić, że czegoś ciągle mi brakuje, a nagrody są wręcz zbyt duże - gdyż to one finansują mi większość działań.
Jeśli jakieś zadanie Ci nie odpowiada, nie musisz go robić. W twoim przykładzie zdobywasz 100 wróżek w cenie 90 wróżek. Same wróżki przecież nie przepadają.
 

DeletedUser783

Guest
Jak dla Cibie są za duże to je zmniejsz wtedy już nikt nie będzie grał taką mam nadzieję
P.S Podałam przykład wróżek z pamięci, ale pomyśl o innych przelicznikach
 

DeletedUser449

Guest
Nie wymyślaj zadań, jeśli możesz po prostu przedstawić, które konkretne misje są nieopłacalne. Wypisz polecenia+nagrody lub zrób screeny.
Sam nie wykonuję wielu z nich, ale wynika to głównie z obranej strategii, dla innych graczy te zadania mogą być wartościowe. W tej chwili wyłącznie narzekasz, nie przedstawiając rzeczywistego powodu narzekań.
 
Status
Zamknięty.
Do góry