• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd NALICZANIE PUNKTOW KULTUROWYCH

Tolka1345

Zwiadowca
Witam nie wiem czy to tu miałam umieścić ten wpis ale do rzeczy
Budynek kulturowy WIELKA AUKCJA rozbudowana dzięki królewskiej renowacji na obecnym poziomie ma 58000 kultury po rozbudowie pokazuje że będzie mieć 70000 kultury na pasku mam punktów 201000 po rozbudowie mam 208000 dlaczego. Nie powinno się dostać 12000 (różnica z rozbudowy).
Rzecz dotyczy mojego Kolegi z bractwa ja nigdy tego nie sprawdzałam jedynie popu. ale to nie istotne.
Proszę o informacje i z góry dzięki.
 

Charlene

Szef kuchni
Za mało informacji - jakie kolega ma cuda od kultury i na jakim poziomie?
Aukcja przy rozbudowie zyskuje mniej więcej 5-6-7 tys punktów, więc obstawiam, że tu cuda mu zwiększają % kultury.
Być może spojrzał na wartość kultury, która była już załapkowana, bo Aukcja sama z siebie nawet nie daje takiej ilości kultury.
Przykład
Migoczące drzewo ojca u mnie przy zwykłej rozbudowie urośnie z 3600 na 4400 kultury, ale jeśli jest załapkowane to już urosnie o tyle:
Zrzut ekranu 2021-01-10 o 11.45.21.png
Na pasek nalicza się ta podstawowa wartość, więc jak dla mnie wszystko się u niego zgadza, bo wzrosło mu o 7000 kultury na pasku, ale ma większy bonus z łapkowania.
 
Ostatnia edycja:

Tolka1345

Zwiadowca
Faktycznie nie wzięłam tego pod uwagę że ma pomoc sąsiedzką na tym budynku.

Dzięki wielkie
//
Za mało informacji - jakie kolega ma cuda od kultury i na jakim poziomie?
Aukcja przy rozbudowie zyskuje mniej więcej 5-6-7 tys punktów, więc obstawiam, że tu cuda mu zwiększają % kultury.
Być może spojrzał na wartość kultury, która była już załapkowana, bo Aukcja sama z siebie nawet nie daje takiej ilości kultury.
Przykład
Migoczące drzewo ojca u mnie przy zwykłej rozbudowie urośnie z 3600 na 4400 kultury, ale jeśli jest załapkowane to już urosnie o tyle:
View attachment 3459
Na pasek nalicza się ta podstawowa wartość, więc jak dla mnie wszystko się u niego zgadza, bo wzrosło mu o 7000 kultury na pasku, ale ma większy bonus z łapkowania.
Dzięki bardzo

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry