• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Następna runda turnieju z poziomu mapy przy 100% redukcji czasu (Aplikacja)

mayder

Tancerz ostrzy
Mam problem z rozpoczynaniem następnej rundy (gwiazdki) w turnieju z poziomu mapy przy stuprocentowej redukcji czasu między rundami. Kończąc jedną gwiazdkę gdy chce kliknąć w prowincję którą dopiero zrobiłem pojawia się okienko z pozostałym czasem do następnej rundy, tylko że to okienko pojawia się na ułamek sekundy i wyświetla 0 sekund. Jedyna możliwość to otwarcie zakładki turniejowej i wejściu do prowincji stamtąd. Brak możliwości rozpoczęcia następnej rundy z poziomu mapy bardzo wydłuża czas robienia turnieju przez otwieranie zakładki z listą prowincji i jej ciągłym przewijaniem, szczególnie gdy robi się dalsze prowincje.

Pod wieczór wrzucę filmik jak to dokładnie wygląda, screena nie da rady zrobić bo jak pisałem okienko pojawia się na ułamek sekundy.
 

mayder

Tancerz ostrzy
Na filmiku widać co się dzieje po naciśnięciu prowincji po zrobieniu jednej gwiazdki i nie ma znaczenia czy się negocjuje czy walczy.

 

Steefann

Zwiadowca
Strasznie upierdliwe to jest i mogliby łaskawie naprawić ten bug, przewijanie 60-70 prowincji na nie za szybkim telefonie to jest masakra.....
 

mayder

Tancerz ostrzy
Strasznie upierdliwe to jest i mogliby łaskawie naprawić ten bug, przewijanie 60-70 prowincji na nie za szybkim telefonie to jest masakra.....

Nawet na szybszym telefonie to ciągłe przewijanie sprawia że grane końcu zamula.

@jarq możesz napisać czy chociaż przekazane jest dalej?
 

DeletedUser174

Guest
inny błąd to jak gra uparcie wraca do prowincji zrobionej już na 6*, bo na pewno chcę zrobic 7 ^^, ale jarq to chyba już zgłosił. Szkoda, ze zamiast czymś ważnym zajęli się błędami z mijającego już eventu
 

mayder

Tancerz ostrzy
@jarq mógłbyś powiedzieć czy coś zostało ruszone w sprawie tego błędu, czy w ogóle został on zgłoszony?
 

Steefann

Zwiadowca
Klikałem ostatnio kryształ na apce trochę w robocie i bug zniknął, już nie było tego upierdliwego jednosekundowego cooldownu więc wygląda na to, że bug jest naprawiony.
 

DeletedUser174

Guest
Klikałem ostatnio kryształ na apce trochę w robocie i bug zniknął, już nie było tego upierdliwego jednosekundowego cooldownu więc wygląda na to, że bug jest naprawiony.
jakiego cooldownu jednosekudowego?????
przecież wejście do danej prowincji dotkniętej błogosławieństwem jest niemożliwe
 

Steefann

Zwiadowca
jakiego cooldownu jednosekudowego?????
przecież wejście do danej prowincji dotkniętej błogosławieństwem jest niemożliwe


A potrafisz czytać ze zrozumieniem o czym jest topik? Chyba na filmiku od Maydera wyraźnie widać, gdzie był błąd i ten błąd został naprawiony. Dziś klikałem zwoje na apce i też wszystko działa jak powinno, więc bug na 100% jest naprawiony.
 
Byc moze ja rowniez nie potrafie czytac i ogladac ze zrozumieniem, ale na filmiku maydera wyraznie widac, ze nie chodzi o zaden cooldown, tylko o niemoznosc przejscia do nastepnej rundy turnieju w danej prowincji z poziomu mapy (na aplikacji), stad pytanie Kiki dotyczace jakiegos rzekomego jednosekundowego cooldownu bylo jak najbardziej zasadne.
 

DeletedUser174

Guest
wczoraj próbowałam klikać turniej z apki i mogę stwierdzić z pełną odpowiedzialnością, że błąd dalej występuje. W rezultacie klikanie turnieju w aplikacji jest w zasadzie niewykonalne

z drugiej strony myślałam, ze mnie wczoraj krew zaleje przy klikaniu turnieju na kompie. cooldown faktycznie występuje, bo czas oczekiwania pomiędzy poszczególnymi walkami w prowincji był niesamowicie wnerwiający. Tu strata 2-3 sekund aż gra się "namyśli" i uaktywni kolejne walki mozna porównać do sławetnych mieczyków na apce. Skróty klawiszowe na wybór walki też nie działały (poczatkowo jeszcze wystarczyło 2-3 razy kliknąć, ale póxniej to już nawet to nie pomagało), a uporczywe klikanie w okienko walki aż sie łaskawie uaktywni doprowadzało do szału. W zderzeniu z tykającym zegarem zakończenia turnieju takie "atrakcje" są naprawdę zbędne

@jarq mam nadzieję że to zgłosisz do szybkiej naprawy, bo w takich warunkach zwyczajnie nie da się klikać turnieju. O jakiejś walce na finiszu nie może być już całkiem mowy, bo gra zwyczajnie na to nie pozwala w chwili obecnej
 
w takich warunkach zwyczajnie nie da się klikać turnieju. O jakiejś walce na finiszu nie może być już całkiem mowy, bo gra zwyczajnie na to nie pozwala w chwili obecnej
Z tym sie niestety w pelni zgadzam. W rozwinietych miastach z wieloma prowincjami, nalezacych do graczy lubiacych rywalizacje turniejowa to zamulanie gry juz dawno temu wymusilo zmiane sposobu rywalizacji. Zamiast wyscigow w koncowce (jak kiedys) turnieje robi sie po prostu silowo, na maksimum mozliwosci, a to z kolei powoduje, ze pod kreska klikania jest jeszcze wiecej.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Obie te rzeczy zostały już zgłoszone, co do zamulania to wiem że sprawę badali, ale na razie nie mam żadnych informacji.
 

DeletedUser174

Guest
zwoje też badają... kiedyś badali mieczyki... a jeszcze wcześniej priv na apce i pw w antyki... i wiele innych rzeczy badają... turnieje tez badają pod wzgledem klików... tylko całe wielkie i aromatyczne g. z tego wychodzi

nie wiem jak inni, ale ja mam trochę dość tego badania i przydałyby się jakieś konkretne rozwiązania problemów, a nie zapowiedzi badań czy też koncentracja na odjechanych od czapy popierdółkach jak wpadające na siebie ludziki czy zbyt długi tekst
 
Do góry