• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nasza grupa na fb?

  • Rozpoczynający wątek Ratghar
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Heja, co sądzicie o stworzeniu specjalnie grupy zamkniętej, gdzie dochodziliby osoby z tego forum? Dodatkowo poznalibyśmy się też od tej strony wizualnej wszyscy :p
 

DeletedUser

Guest
Wiesz, w sumie nie wiem jak inni, ale ja np. szanuje sobie swoją prywatność i po prostu nie udzielałbym się tam. Dla mnie pomysł głupi i niepotrzebny. No bo po co? To samo co na fejsie możemy robić tu. Nawet możesz polubić wypowiedź ;)
 

DeletedUser

Guest
Przypominam, że w grze obowiązuje zakaz ujawniania danych osobowych - odsyłam do regulaminu
 

DeletedUser13

Guest
Przypominam, że w grze obowiązuje zakaz ujawniania danych osobowych - odsyłam do regulaminu
A więc odesłany poszukałem i...
Po pierwsze - regulamin gry NIC na ten temat nie mówi.
Po drugie - regulamin forum mówi na ten temat:
Nie wolno publikować informacji personalnych takich jak adres zamieszkania czy numer telefonu. Obejmuje to zamieszczanie informacji zarówno o sobie, jak i o innych użytkownikach forum, a także dotyczy zdjęć, adresów szkół/uczelni itp.
Mój avatar przedstawia moją prawdziwą ludzką sylwetkę. Podobnie jak niektóre avatary innych Użytkowników Forum. Czy jest to niezgodne z powyższym punktem?
Po trzecie - jak napisał kolega powyżej - pomysł dotyczył FB.
 

DeletedUser

Guest
Czasem mam wrażenie, że obsługa zna regulaminy innych for i myśli, że tu jest ten sam ;) Po mojej jednej uwadze w końcu już na chybcika go poprawiali. Zaraz poprawiać będą po raz kolejny :D
 
Do góry