• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nasze nicki :p

  • Rozpoczynający wątek KyNiuXD
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Przedstawiamy tutaj historie swojego nicku. Skąd pomysł i jak się zmieniał na przestrzeni lat.
 

DeletedUser

Guest
Ikdols - mój nick napisany od końca, 'ł' zamienione na 'l' żeby nick nie kolidował w niepolskich grach, niezmienny od podstawówki...
KyNiuXD, mogłeś już swój od razu opisać ;)
 

DeletedUser

Guest
Racja :p

Mój nick powstał w 2012r do www.The-West.pl.

Inspiracją był mój wujek, który często mówi do mnie kyniu. Był już zajęty więc dodałem xd i aby ładniej wyglądał dodałem wielkie litery. Tak powstał KyNiuXD
 

DeletedUser

Guest
Kyniu... chyba Cię kojarze z TW :p

2008 r. login do westa, pierwsze co przyszło mi na myśl to Onufry Korcipała z jakiejś raperskiej piosenki i tak powstał Onufry :D
 

DeletedUser386

Guest
Vila to w słowińskiej mitologii wróżka zamieszkująca różne aspekty natury, takie jak drzewa, jeziora,pola i rzeki.... Powstała z duszy przedwcześnie zmarłego niewinnego dziecka...
 

DeletedUser450

Guest
Fenoglio - bohater trylogii o Atramentowym świecie stworzony przez autorkę Cornelię Funke (polecam książkę o książce każdemu, pomimo, że to literatura dla młodzieży).
 

DeletedUser

Guest
Kropka to mój kocur... Logowałam się w już długo istniejącej grze w 2008r. Wszystkie nicki były zajęte, na kolana potem na klawiaturę wskoczyła Kropka..., tak już zostało.:) Czasem podobnie jak tu piszę się przez "zero" zamiast "o")
 

DeletedUser810

Guest
Majula to bezpieczne nadmorskie miasto, usytuowane na początku jednej z moich ulubionych gier DARK SOULS II służące jako tzw. dom gracza.
 

Deleted User - 172852

Guest
Alex35 lub Alexandra35 - pochodzi od mojego własnego imienia "Aleksandra". Natomiast dodatek "35" powstał, gdyż w tym właśnie wieku pojawiłam się w necie, ale i w moim życiu nastąpiły ogromne zmiany. Owo "35" to taka pamiątka :)
 

DeletedUser2014

Guest
A mój nick powstał z automatu i ciekawi mnie czy można go zmienić
 

natix24

Wędrowiec
Mój nick powstał ... chyba w 2019. Do mojego zdrobnienia imienia dodałem x i 24. Spodobało mi się i do dzisiaj tak zostało :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 198835

Guest
Mój nick to moje imię i pierwsza litera nazwiska :)
 
Do góry