• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

NIE BIERZEMY UDZIAŁU W PRZYGODACH... ciąg dalszy

PRZYGODY BRACTW.. PB3 ??


  • W sumie głosujących
    35
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

Midi67

Rozbójnik
Jak większość z Nas wie na becie ruszyły Przygody bractw.. jest to już edycja 3.

O ile pamiętacie to PB cz. 2 zostało zbojkotowane przez część bractw i graczy ze względu na nieadekwatne do wysiłku i poświęconego czasu nagrody.

Niestety PB 3, które wystartowały na becie w nagrodach głównych mają ....... wędrownych kuców (z jednego z eventów) + punkty wiedzy...... (jak widać nagrody można zmienić vs PB 2.. tylko dlaczego zmieniono je na tak bezużyteczne i słabe?) Wg. mnie kolejny raz twórcy i projektanci śmieją się w oczy Nam graczom.... i liczą na to, że dając byle co i tak uzyskają odpowiednie statystyki kliknięć....

Nie bez znaczenia jest fakt iż w poprzedniej ankiecie w której 76% głosujących (ze 125 oddanych głosów) zagłosowało PRZECIW udziałowi w PB 2.

Proszę nie obrażajmy się wzajemnie jako gracze - wszyscy poświęcamy Nasz czas na grę i budowanie statystyk dla IG do tego część z Nas włożyła w grę realne środki a co otrzymujemy w zamian???

Ja osobiście nie będę brał udziału w PB 3 i zachęcam WSZYSTKICH do zbojkotowania nadchodzących Przygód Bractw.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser854

Guest
serio myslicie, ze te wasze narzekanie cos da? jezeli nie zauwazyliscie, to przygode da sie robic diamentami
 

Midi67

Rozbójnik
serio myslicie, ze te wasze narzekanie cos da? jezeli nie zauwazyliscie, to przygode da sie robic diamentami

ale My nie narzekamy (przynajmniej Ja)... staramy się tylko uświadomić graczom, że za Ich "klikanie" z których statystyki i kasę za diamenty ma IG... można otrzymać więcej niż te ochłapy, które zaproponowali w nagrodach w PB 3 twórcy....
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2017

Guest
Nie wiem jak się bractwo w którym jestem na to zapatruje ponieważ jestem tam od kilku dni i jeszcze nie rozmawiałem o tym. Osobiście nie będę brał udziału w PB najwyżej mnie wyrzucą z bractwa a co tam - do tej pory grałem sam to mogę i dalej grać samemu:D Ktoś musi pokazać IG żeby zaczęli szanować graczy a nie schylić głowę pokornie.
 

DeletedUser2518

Guest
nie popieram bojkotu, płakaliście że nie ma PW to dali PW.... dali 70 PW czyli tyle ile w 10 skrzynce w turnieju <może pare pw mniej>
25x70=1750 PW dla bractwa, jak to się nie opłaca żeby na tydzień postawić po parę niebonusowych manufaktur, lub kilka warsztatów 1 level to już nie wiem czego chcecie ....
dla mnie te nagrody już są sensowne, ale budynki to mogli dać jakieś lepsze ;)
 

DeletedUser2264

Guest
nie popieram bojkotu, płakaliście że nie ma PW to dali PW.... dali 70 PW czyli tyle ile w 10 skrzynce w turnieju <może pare pw mniej>
25x70=1750 PW dla bractwa, jak to się nie opłaca żeby na tydzień postawić po parę niebonusowych manufaktur, lub kilka warsztatów 1 level to już nie wiem czego chcecie ....
dla mnie te nagrody już są sensowne, ale budynki to mogli dać jakieś lepsze ;)

Po pierwsze, czyli jednak poprzedni bojkot coś tam poruszył..
Po drugie, przy takim nakładzie wieloosobowej pracy nie jest to szalona zmiana... a miejsce na extra manu i warsztaty trzeba mieć lub stworzyć. Nadal nieopłacalne, nadal załosne.

BTW = Isareth, na którym świecie grasz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1660

Guest
Po pierwsze, czyli jednak poprzedni bojkot coś tam poruszył..
Po drugie, przy takim nakładzie wieloosobowej pracy nie jest to szalona zmiana... a miejsce na extra manu i warsztaty trzeba mieć lub stworzyć. Nadal nieopłacalne, nadal załosne.

BTW = Isareth, na którym świecie grasz?


Zawsze mało...
Jestem pewna, że gdzieś byś wcisnęła kilka manu czy dodatkowych warsztatów. I nie mówię o nie wiadomo jakich ilościach.
Przygody polegają na współpracy. Obmyśleniu strategii.
Po dwóch poprzednich przygodach wiemy ile mniej więcej, czego produkować itp. Jeśli nie ma zgrania w bractwie, nie będzie dobrych wyników. I nie chodzi o nagrody, ale o zabawę. W nosie mam stracony czas, bo to mój czas.
Zamiast czatować na forum, mogę coś poklikać... Lepsze to niż rejestrowanie wiecznego niezadowolenia graczy...

Głosować nie będę, ponieważ odpowiedzi nie są adekwatne co do moich odczuć.
 

DeletedUser2264

Guest
Zawsze mało...
Jestem pewna, że gdzieś byś wcisnęła kilka manu czy dodatkowych warsztatów. I nie mówię o nie wiadomo jakich ilościach.
Przygody polegają na współpracy. Obmyśleniu strategii.
Po dwóch poprzednich przygodach wiemy ile mniej więcej, czego produkować itp. Jeśli nie ma zgrania w bractwie, nie będzie dobrych wyników. I nie chodzi o nagrody, ale o zabawę. W nosie mam stracony czas, bo to mój czas.
Zamiast czatować na forum, mogę coś poklikać... Lepsze to niż rejestrowanie wiecznego niezadowolenia graczy...

Głosować nie będę, ponieważ odpowiedzi nie są adekwatne co do moich odczuć.

Fajnie, że jesteś pewna :))
W moim bractwie jednogłośnie stwierdziliśmy, że wolimy robić 10 skrzynek w turnieju i spokojnie rozwijać miasta niż zawracać sobie głowę PB przy takich nagrodach... Jesteśmy bardzo zgranym Bractwem, już to wielokrotnie sprawdziliśmy, więc dziękuję za ten wykład na czym PB polega :D.
 

Midi67

Rozbójnik
Każdy z Nas ma swoją skalę wartości co dla jednego wydaje się byc dobra nagrodą dla innego jest niewystarczające.
Nie tu wg. mnie leży problem w PB - Inno Games miało już 2 edycje tego eventu.
Pierwsza spotkała się z dużym zainteresowanie bractw i graczy i została przez większość graczy dobrze oceniona.
Widząc sukces pomysłu już w drugiej edycji PB IG poszło swoją ULUBIONĄ drogą (co pokazali przy wielu zmianach) - czyli "pogorszenia" wynagrodzenia za pracę na ich rzecz.
Część graczy się na to nie zgodziła i powstał bojkot 2 części PB - była dyskusja, wyjaśnienia na becie również :) i co... :) wypuszczają 3 część Przygód Bractw i idą tą samą utartą ścieżką.... dają beznadzieją "zapłatę" za oczekiwany wkład pracy.... co ważne pokazali, że można zmienić nagrody.... pytanie brzmi dlaczego nie poszli w kierunku sugestii graczy i nie polepszyli nagród tylko dali ochłapy?


Co do książeczek w PB 3... to nie ukrywam, ze wolę co tydzień uczestniczyć w turniejach niż tu walczyć o 3 skrzynki w PB 3.... przynajmniej nie muszę zaśmiecać miasta zbędnymi budynkami, które za chwilę i tak pójdą na sprzedaż i czatować przy kompie, żeby produkować określone odznaki.

Każdy oczywiście zrobi wg. własnej woli ... jednak mam nadzieję, ze gracze zrozumieją :) że IG daje coraz słabsze nagrody w eventach a wymaga dużo czasu i klikania... więc chyba coś nie tak.... wg. mnie ostatni ciekawy event to jesienny z orzeszkami, później zimowy a teraz Robert... to już śmiech na sali.... a kontynuacją tego są zapowiedziane PB 3. Coraz dłuższe przerwy pomiędzy wprowadzanymi rozdziałami, coraz większe sztuczne przeciąganie wszystkiego co się da...... ostatni przykład: np. Aktualizacja 1.46 miała wejść wczoraj i co.. ponoś się zepsuła... i ZERO info od obsługi...

Jeżeli gracze nie zjednoczą się i nie powiedzą jasnego STOP.... a nie tylko u Nas nie podoba się to co robi IG, to nie ma szans, żeby coś zmieniło się na lepsze.

Dodam jeszcze od siebie, że nie przyjmuję argumentu, typu .. to nie graj, po co grasz lub zmień grę.... tutaj mam znajomych, tutaj zapłaciłem za grę.. więc mam prawo wymagać szacunku od Twórców.... dlatego nie zgadzam się na to co z Nami graczami robią.

Niestety IG nie zwraca uwagi na sugestie graczy tylko dlatego, że niestety nie umiemy odezwać się jednym głosem.... to tak dla przemyślenia.
 

DeletedUser2014

Guest
... tutaj mam znajomych, tutaj zapłaciłem za grę.. więc mam prawo wymagać szacunku od Twórców....
No widzisz, nawet nie przeczytałeś warunków handlowych i zasad gry. Nie, nie masz prawa. Jedyne do czego masz prawo to wydać swoje diamenty na co chcesz i to jest tylko twoja decyzja. Nawet konto nie jest twoje i z dnia na dzień może zniknąć. Też będziesz krzyczał że władowałeś kasę?
To czy będziesz się czuł szanowany zależy tylko i wyłącznie od IG, jak wszystko w tej grze.
 

blazius1

Paladyn
No nie wiem. Gra jest dla graczy najpierw. Jeśli IG znów oleje graczy, to nie może na tym zyskać. Tylko stracić może.
Ja bym się na miejscu panów z Niemiec czasem zastanowił czego ci polscy gracze chcą, bo jeśli polskie serwery zdechną, to w końcu inne też mogą i cała gra w końcu umrze szybciej niż w IG zakładają .
Poprę bojkot.
 

Midi67

Rozbójnik
No widzisz, nawet nie przeczytałeś warunków handlowych i zasad gry. Nie, nie masz prawa. Jedyne do czego masz prawo to wydać swoje diamenty na co chcesz i to jest tylko twoja decyzja. Nawet konto nie jest twoje i z dnia na dzień może zniknąć. Też będziesz krzyczał że władowałeś kasę?
To czy będziesz się czuł szanowany zależy tylko i wyłącznie od IG, jak wszystko w tej grze.

No tak nie do końca w tych czasach :) w umowach zapisać sobie mogą wszystko a prawo konsumenckie obala często bzdurne zapisy. Tym bardziej, jak zainwestowałem w ten "PRODUKT" realne środki... więc nie jest tak do końca, poza tym istnieją media i opisanie sytuacji i nagłośnienie jak poważna firma Inno Games traktuje klientów też nie wpłynęłoby na wizerunek za który płacą w reklamach, oczywiście wiem, że ani konto ani nic nie jest moją własnością i oddane jaki mi w użytkowanie :) jednak zmienia się sytuacja jak mogę udokumentować, że włożyłem w to "Używanie" realne pieniądze :) dlatego mam prawo do swego zdania i wymagania i nie należe do ludzi, którzy bezkrytycznie zgadzają się na wszystko co im się rzuci.... miłego dnia
 

DeletedUser2264

Guest
No nie wiem. Gra jest dla graczy najpierw. Jeśli IG znów oleje graczy, to nie może na tym zyskać. Tylko stracić może.
Ja bym się na miejscu panów z Niemiec czasem zastanowił czego ci polscy gracze chcą, bo jeśli polskie serwery zdechną, to w końcu inne też mogą i cała gra w końcu umrze szybciej niż w IG zakładają .
Poprę bojkot.
Apokaliptyczne, i dlatego warte uwagi IG :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2017

Guest
@Kattina mnie się wydaje, że IG liczy się z takimi stratami o których napisał @blazius1 nie jesteśmy jedynymi którzy grają w tą grę na tej planecie ale warto spróbować - ludzie sprzątali już nie takie ekipy jak IG z dobrym skutkiem :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry