• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

NIE BIERZEMY UDZIAŁU W PRZYGODACH

PRZYGODY BRACTW??


  • W sumie głosujących
    125

Midi67

Rozbójnik
O ile wiem, to nagrody nie zmienią się za bardzo jeszcze w najbliższej Przygodzie (tzn. zmieni się zestaw budynków, ale nie będzie rewolucji). Taka jest decyzja projektantów, muszą zebrać dane z "żywych" serwerów (nie testy, nie beta etc.). Przygody muszą więc kilka razy zadziałać na wersjach językowych zanim takie zmiany zostaną wprowadzone.

Biorąc pod uwagę tą informację - proponuję dac szanownym PRODUCENTOM do myślenia i całkowicie ODPUŚCIĆ NOWE PRZYGODY BRACTW !!
 

DeletedUser80

Guest
Wszystko zależy od buum.
Co to takiego - to efekt zderzenia opinii na forum z rzeczywistością czyli udziałem graczy w przygodach.
Jeśli gracze wezmą masowo udział to buum będzie wielki i opinie zostaną zignorowane, zwłaszcza, że na chwilę teraźniejszą wypowiada się niewiele osób.
Gdy gracze zignorują przygody i nie będzie rozpiętości między opiniami a frekwencją (buuum będzie malutki:)) może dopiero wtedy twórcy przemyślą swoje podejście i je zmienią.
Czyli czeka nas teraz test wielkości buum`a:)
 

Midi67

Rozbójnik
Wszystko zależy od buum.
Co to takiego - to efekt zderzenia opinii na forum z rzeczywistością czyli udziałem graczy w przygodach.
Jeśli gracze wezmą masowo udział to buum będzie wielki i opinie zostaną zignorowane, zwłaszcza, że na chwilę teraźniejszą wypowiada się niewiele osób.
Gdy gracze zignorują przygody i nie będzie rozpiętości między opiniami a frekwencją (buuum będzie malutki:)) może dopiero wtedy twórcy przemyślą swoje podejście i je zmienią.
Czyli czeka nas teraz test wielkości buum`a:)

Liczę, ze wreszcie gracze z polskiego serwera pokażą, że nie zgadzają się na politykę jaką stosują producenci i odpuszczą sobie całkowicie PB. Utrzymując Twoją terminologię... buum..... nie będzie wcale....
 

DeletedUser1174

Guest
Hehe Midi, udział w tych eventach jest jak palenie papierosów - niby wiesz że przez to tracisz, niby wiesz że nie powinieneś, ale jednak to robisz ... :D
Dyskutujemy w bractwie czy brać udział czy nie, z mojej perspektywy szkoda na to czasu i środków, ale zobaczymy jak się całe bractwo wypowie ... no i czy rzeczywiście nagrody będą takie jak na becie.
 

Midi67

Rozbójnik
Hehe Midi, udział w tych eventach jest jak palenie papierosów - niby wiesz że przez to tracisz, niby wiesz że nie powinieneś, ale jednak to robisz ... :D
Dyskutujemy w bractwie czy brać udział czy nie, z mojej perspektywy szkoda na to czasu i środków, ale zobaczymy jak się całe bractwo wypowie ... no i czy rzeczywiście nagrody będą takie jak na becie.

U Nas również dyskusja => myślę, ze uda się przekonać większość do odpuszczenia sobie tej edycji PB - trzeba pokazać twórcom, że nie łykamy jak pelikany wszystkiego co rzucą .... (do tego wymordowali ludki w miastach... więc strajkuję :) )
 

DeletedUser1470

Guest
bedą dokladnie takie jak na becie i to jeszcze przez kilka nastepnych przygód... Gdzies wyzej sie dragomira wypowiedziala na ten temat
 

DeletedUser

Guest
u mnie w bractwie też jest dyskusja ale raczej będzie odpuszczenie, no chyba ze komuś odbije. Ja się wypisuję aczkolwiek jestem jeszcze za niskopoziomowym graczem by mieć grubszy wpływ. Osobiście to czekam aż wymienią złotych i narzędziowych pomocników na pomocnika co daje pw do cudów antycznych no to wtedy mogę się bawić w bractwa :)
 

DeletedUser174

Guest
widzę, ze mój post został usunięty. Żądam jego przywrócenia! albo podania przyczyny jego usunięcia! Prawda zabolała?

nie wiem jak Wy, ale bojkotuje przygody. Niech sobie szukają jeleni gdzie indziej, ale ja im za doświadczalnego królika robić nie bede...
 

DeletedUser1470

Guest
Jeśli tez uważasz ze nagrody z przygodód to czysta kpina, a z każdą kolejna aktualizacją gra schodzi na psy to NAPISZ O TYM!!! W tym temacie mozesz wyrazic swoje zdanie oraz rozładowac frustracje!! Przyłącz sie do nas i NIE bierz udzialu w Przygodach! Jesli nasze skargi nie docierają do twórcow to moze działanie dotrze.
 
Ja jestem za bojkotem,ale muszę poczekać na opinię reszty graczy z bractwa.Ale znając życie większość bractw weźmie udział,bo będą chcieli uczknąć coś dla siebie,gdy reszta nie będzie grała.....
 
Popieram,ale dobrze by było jak by gracze jeszcze diamentów nie kupowali chociażby przez miesiąc,tylko nie wiem czy taki protest coś da ,skoro inne narody JESZCZE w to grają.
 

DeletedUser1470

Guest
Zeby jeszcze bylo z czego uszczknąc to moze... ale dajcie spokoj... to juz lepsze byly nagody dzienne w evencie jesiennym a naklad pracy nieporównywalny!!!
 

DeletedUser2264

Guest
U nas też dyskusja, ale raczej będziemy przeciw braniu udziału w przygodach.
Pierwszy raz, wiadomo, ciekawość i wspólna zabawa, nagrody ciągle były na dalszych planszach zagadką. Druga, nieudana próba przygody również zostawiała nadzieję, że tym razem nagrody będą warte zachodu.
Jeżeli teraz nagrody będą tak samo g. warte będę za bojkotem, a ludzie w bractwie raczej też. Każdy ma co robić, rozwija miasto, badania, etc. Nikt na ustawianie pierdyliarda manu i warsztatów nie ma miejsca, a motywacja do usuwania budynków w tym celu zerowa..

Może autorzy gry załapią w końcu, że My też mamy coś do powiedzenia!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser80

Guest
Wystarczy bojkot przygody, pytanie czy do wszystkich do dotrze i zrozumieją, że tylko konsekwencja wszystkich bractw może dać skutek?
 

DeletedUser1530

Guest
Tej przygody na pewno nie robię
a i kijem też bym wiele nie zwojował :):):) po prostu nie wiem gdzie są serwery tej gry,
bo przecież na swoim kompie za takie durne zagrywki nie będę się wyżywał
 

Christo

Rozbójnik
Bractwo Dragons z serwera Arrendyl prawdopodobnie nie będzie brało udziału w przygodzie.

Ogólnie nie ma się co spinać, bo i tak nagrody są słabiutkie. Szkoda czasu i wysiłku całego bractwa.
 

Deleted User - 172852

Guest
Moje bractwo w większości jest za bojkotem. W tej sprawie będziemy solidarnie zajmować się wyłacznie własnymi wioskami :)
 

DeletedUser174

Guest
jak bractwo najprawdopodobniej też nie weźmiemy udziału w przygodzie.

S1 bractwo `*`*`*Arkoland`*`*`*

chwilowo AP `*`*`*Arkoland`*`*`*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry