• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

NIE BIERZEMY UDZIAŁU W PRZYGODACH

PRZYGODY BRACTW??


  • W sumie głosujących
    125

DeletedUser2264

Guest
Może autorzy/ projektanci gry załapią w końcu, że My też mamy coś do powiedzenia!

Decyzją członków Bractwa
AP- Galaktyczny Odlot - Arendyll
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Axatloc

Wędrowiec
Nie wiem czy zbojkotujemy przygody ale już uzgodnione mamy w bractwie od kilku dni że jedziemy 1 ścieżką do ostatniej skrzynki i to wszystko co Aniołowie Śmierci z s2 mają zaplanowane jeśli chodzi o przygody. Zdaniem naszego bractwa przygody a zwłaszcza walka o podium wymaga tak ogromnego wysiłku 25 osób że nagrody powinny być unikalne gdzie indziej niedostępne i co najmniej na poziomie budynków za diamenty jak nie lepsze. Nasze bractwo nie będzie się ścigało o nagrody na obecnym poziomie "atrakcyjności".
 

DeletedUser1470

Guest
Przeciez wlasnie o to nam chodzi zeby dac do zrozumiena twórcom ze nagrody są nie warte zabawy. Dlatego dolączcie sie pełną parą bo jak zrobicie troche lub cokolwiek to nie bedzie efektu!!
 

DeletedUser2640

Guest
komu to potrzebne na takim poziomie? a raczej poniżej poziomu.
 

DeletedUser2287

Guest
Dołączam do protestu
sam pomysł przygody uważam za świetny, , ale żeby nagrody były dla nas jakąś formą rekompensaty za zwolnienie w rozwoju, albo (jak niektórzy z naszego bractwa zaszaleli) za zburzenie połowy miasta
 

DeletedUser1174

Guest
Nie weźmiemy udziału w Przygodach Bractw w ich obecnym kształcie, bo szkoda czasu i zasobów na zdobywanie nieprzydatnych nagród. Raz można było zrobić Przygody dla zabawy, ale ponowne grupowe, wielogodzinne ślęczenie nad zadaniami bez wymiernych korzyści nie bawi nas wcale.

AP - EloElo 320 Winyandor
 

DeletedUser1496

Guest
Hej :)
Jestem w dwóch bractwach: na Winyandor i na Felyndral. Na razie jest dyskusja, ale podejrzewam, ze przyłączymy się do ogólnego protestu - jak zapadną decyzję dopiszę nazwy bractw.
Też absolutnie nie bawi mnie rujnowanie miast i ślęczenie przed kompem - dla takich miernych nagród !!!

Edit:
Zgodnie z obietnicą powyżej - decyzje zapadły - nie bierzemy udziału w nadchodzących Przygodach bractw:
Winyandor - Antares1
Felyndral - Mistrzowie Jedi

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1412

Guest
Ja jestem osobą raczej pokojowo nastawioną do otoczenia i dającą milion szans na poprawę ;p
Tym razem nie będę namawiać swoich "braciszków" i "siostrzyczek" żeby pruli żyły, burzyli, wstrzymywali rozwój miasta, planowali produkcję pod zdobycie lichej nagrody. Jeśli przygoda wymaga skrzyknięcia się dużej liczby osób i układania produkcji pod zdobycie "marchewki", to niech ta marchewka będzie ze złota, a nie second-hand o_O
Pytałam wśród swoich, co sądzą o przygodzie: "spowalniacz", "słabe nagrody" itd itp
 

DeletedUser80

Guest
Nie wiem czy zbojkotujemy przygody ale już uzgodnione mamy w bractwie od kilku dni że jedziemy 1 ścieżką do ostatniej skrzynki i to wszystko
Taki pomysł w moim poprzednim bractwie powstał jeszcze w momencie trwania poprzedniej przygody.
I jak widać, nie był to odosobniony przypadek.
I powiem szczerze, takich postaw bractw w tym bojkocie niestety się spodziewam, pójście po najmniejszej linii oporu, odpuszczenie rankingu bractw czyli z bojkotu nici:(
I jako, że topowi gracze są przede wszystkim w topowych bractwach, to te sobie odpuszczą bo dla nich to żadne nagrody ale słabsze bractwa idąc tylko po najmniejszej linii oporu dostrzegą swoją szansę żeby zaistnieć w rankingu i całkiem mówiąc kolokwialnie całkiem zbojkotują bojkot.
I nie są to tylko moje przemyślenia, wiem że w niektórych bractwach (a co najmniej w jednym oprócz Aniołów Śmierci) taka zapadła decyzja.
I nie mówię o swoim bractwie w którym decyzja o bojkocie zapadła jednomyślnie ale nie ma się co dziwić, najsłabszy gracz w bractwie jest w top 300.
 

DeletedUser48

Guest
Wystarczy bojkot przygody, pytanie czy do wszystkich do dotrze i zrozumieją, że tylko konsekwencja wszystkich bractw może dać skutek?
Już widzę jak właściciele/producenci tej gry osiwieli ze zmartwienia, że jakaś nacja z Polski robi bojkot, niestety nie jesteśmy pępkiem w tej grze.
 

DeletedUser80

Guest
Już widzę jak właściciele/producenci tej gry osiwieli ze zmartwienia, że jakaś nacja z Polski robi bojkot, niestety nie jesteśmy pępkiem w tej grze.
Nie jesteśmy.
Ale jak to wygląda wizerunkowo, gdy w świat idzie informacja że gracze w ramach sprzeciwu przeciw polityce firmy (bo do tego się to sprowadza, tu nie chodzi tak naprawdę tylko o przygody) organizują się i robią bojkot?
Teraz potrzeba jeszcze jednego, żeby gracze którzy są również na testowym i dobrze znają angielski sprzedali tą informację w świat, plus facebook i bynajmniej, niektórzy mogliby mieć powód do zmartwień.
I co najważniejsze - skala tego bojkotu nie będzie najważniejsza (bo tego wymierzyć się nie da), ważny będzie sam fakt.
 

DeletedUser2643

Guest
Ostatni event mnie rozwalił !! długo się zbierałem by napisać kilka zdań ale teraz to już było jak dla mnie przegięcie !!!
rozwiąż 17 konfliktów czy jakoś tak
jeszcze żeby to było 16 no to dwa razy trzeba by było odkryć prowincje
a tak trzeba niestety zrobić to 3 razy
teraz jeśli zwiad trwa powiedzmy 46 godzin to 3x46 = 138 h czyli prawie 6 dni !!!!
tylko jedno durne zadanie spośród ponad 30
czy ktoś w ogóle to przemyślał ??? czy ktoś tworząc te algorytmy bierze pod uwagę to że ludzie są na różnych poziomach gry ???

teraz nagrody za te rozwiązane zadania to.... delikatnie mówiąc kpina
dostałem powiedzmy bonus , który nie wiem skraca czas produkcji , zwiadu itd. o 3 minuty , czy tam 15 minut
pytam się ...co kurde ma być ? zwiad u mnie trwa 46h a ktoś mi daje 3 minutowe bonusy !!!
może ktoś zapomniał dodać dwa zera czyli 300 minut i 1500 minut no to były już jakiś bonus
a tak ???? no chyba ze 3 minuty ale razy 500 tych bonusów

idąc dalej ... zawsze prosimy o motywacje typu : ratusz, kultura , robole czyli kwatera
ratusz widać bo jest duży
kultury nie trzeba zbytnio szukać bo jest dużo budynków
a co z kwaterą ??? jedna wielka porażka !!!!!
raz , że po co te ograniczenia ???? mam surowce i kasę to buduje
gdzie chcę i ile chcę
po drugie to ma ułatwić grę nam graczom , więc niech ktoś zrobi ten budynek albo 2xwiększy albo różowy
by w końcu człowiek nie musiał pól godziny szukać go u innych graczy

kolejna porażka to antyczne cuda !!! na 24 cuda jak sensowych jest 6 to wszystko
reszta to szmelc , te bonusy to jedna wielka porażka

koszary , tereny treningowe , obóz najemników ... więc po co jeszcze te wojsko w tych cudach ????

kolejna sprawa ...turnieje
czy ktoś kiedykolwiek doszedł do końca ? bo z tego co ja kojarzę to nasze Bractwo nigdy
a nagrody jak dla mnie to ... farsa
1 x czegos tam
1 x czegos tam
z 5 punktów

jedna wielka porażka , a system walk kompletnie nie dopasowany
i myślę , że tak na parwdę ludzie nie walczą w ogóle lub tylko trochę
a resztę robią za surowce , a to chyba nie tędy droga co ?
turniej = walka a nie kupienie tego turnieju po prostu za surowce !!!
no algorytm jest tak kiepski , że nie idzie wygrać normalnie tych walk
nawet na 1 poziomie ( 1 gwiazdka )

kolejne ograniczenie , nie wiedzieć czemu ma służyć to
25 osób w bractwie !!!!
a jak będzie 30 czy 40 to będzie jakaś tragedia czy o co chodzi ????
bo ja nie rozumiem kompletnie
a może serwery nie dadzą sobie rady , gdy będzie 30 graczy zamiast 25 ???
nie można tego zrobić powiedzmy na 50 osób , w ogóle ograniczyć do 100 ???
wiele osób gra samych , by się ich przyjęło , było by z kim po pisać i po gadać a tak ...
nie można bo jakieś zryte ograniczenie nic nie wnoszące do gry

//połączono posty//Drago
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2264

Guest
kolejna sprawa ...turnieje
czy ktoś kiedykolwiek doszedł do końca ? bo z tego co ja kojarzę to nasze Bractwo nigdy
a nagrody jak dla mnie to ... farsa
1 x czegos tam
1 x czegos tam
z 5 punktów

jedna wielka porażka , a system walk kompletnie nie dopasowany
i myślę , że tak na parwdę ludzie nie walczą w ogóle lub tylko trochę
a resztę robią za surowce , a to chyba nie tędy droga co ?
turniej = walka a nie kupienie tego turnieju po prostu za surowce !!!
no algorytm jest tak kiepski , że nie idzie wygrać normalnie tych walk
nawet na 1 poziomie ( 1 gwiazdka )


Od jakiegoś czasu turnieje robi się głównie surkami, wojsko przestało mieć moc walcząc z coraz złośliwiej skomponowanym wrogiem.. Kiedyś wytracałam wosjko, teraz czyszczę się z surowców.. do imentu czasem. Ciężko nie zauważyć, że kolejny temat się wali..
 

DeletedUser2643

Guest
jeszcze jedno dlaczego wszyscy twórcy gier nastawiają się na mega zysk a w rzeczywiści nie mają go żadnego !!!
bo kto kupuje diamenty za 40 zl (1400) gdzie jedno rozszerzenie terenu kosztuje 750 ???
czyli za 1400 diaxów nie styknie nawet na 2 rozszerzenia terenu tak ?

czemu twórcy nie zrobią 1400 diaxów za 15 zł ? czemu nie pójdą na ilość ?
i wtedy by zarobili full kasy
bo 15 zl już nie jest tak szkoda wydać jak 40 zl tak ?

jeśli twórcy gry , nie wiedzą jakie bonusy mogli by dodać np. w cudach antycznych to podpowiadam
- nie ma bonusu do obrony jednostek wojskowych , jest tylko do ataku
- może też dodać np. życie , tych w/w jednostek wojskowych
- można zrobić bonus np. procentowy do produkcji surowców , tych które aktualnie codziennie produkujemy
oprócz tego bonusu z ratusza

tylko jeden warunek !!!
nie jakieś 1%, 2 % , 3 % , tylko od razu z 5,10,15,20 % ......do 100 % np. na 10 poziomie perły/cuda antycznego
bo 1 % ... to znów nie będzie sensu by to w ogóle budować

//połączono posty//Drago
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2054

Guest
@Tosterano - nabiłeś sobie posty? OK, też metoda...
Co do ostatniego - popatrz na Klasztor Sztuk Walki/Sanktuarium czy Wieże Dobrobytu...
A co do jednostek z Cudów - są ZA FREE, dodatkowo, bonusowo...
I ogólnie na temat wojska: da się WYGRAĆ KAŻDĄ walkę - tylko trzeba ręcznie (auto jest ...jakie jest).
 

DeletedUser626

Guest
Bojkot bojkotem, ale zasad forum proszę się trzymać. Skasowałam wszystkie wiadomości i podpisy zawierające wulgaryzmy/słowa obraźliwe.

Rozumiem Wasze niezadowolenie i to, że nie chcecie brać udziału w wydarzeniu - macie do tego prawo. Przekażę Wasze opinie twórcom, proszę jednak o zachowanie kultury i nie naskakiwanie na osoby, które nie podzielają Waszego zdania. Każdy ma prawo do wypowiedzi na tym forum, ale zgodnie z zasadami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2646

Guest
Jestem za nie braniem udziału w przygodach, nagrody faktycznie żadne nie będę oryginalny więc popieram moich przedmówców
 

Miroslaw78

Zwiadowca
Świat Winyandor, Bractwo XXX - po referendum w bractwie większością głosów przyłączamy się do protestu IGNORUJĄC najbliższą przygodę bractw...!!!
 
Do góry