• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

NIE BIERZEMY UDZIAŁU W PRZYGODACH

PRZYGODY BRACTW??


  • W sumie głosujących
    125

DeletedUser1470

Guest
Ja chce tylko przypomnieć ze tu nie o samą przygode chodzi ani nawet nie o te marne nagrody... Chodzi o to zeby pokazac twórcom ze nie bedziemy pokornie przyjmować wszystkiego co nam zaserwują....
Mam nadzieje ze nie zapomnieliscie jeszcze o zepsuciu latarni/ dzwonnicy i o wielu innych "udogodnieniach"...
 

DeletedUser1496

Guest
Pewnie chodzi tutaj o wiele rzeczy ...;):)

Ja naprawdę chciałabym, żeby IG mocno zreformowało Przygody bractw, bo pomysł nie jest zły, ale przygotowanie tej zabawy, a także konieczność zaangażowania całego bractwa, powinno być oddzielnie nagradzane i to sowicie.
Odnośnie nagród napisałam post: ;)
Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

Tutaj chciałam się odnieść do zasad.
Czy naprawdę Przygody mają być tylko dla diamenciarzy ?
Czy naprawdę będą zawsze wymagały rujnowania miast ?

A może wprowadzić proste ograniczenia, np że z warsztatów można zbierać odznaki, dopiero po rozbudowie ich na 5-6 poziom, podobnie z manufakturkami.
Wiem, że ze względu na powyższe zdanie podniesie się bunt.
Ale ja wyrażam tylko własne ;)
A myślę tak, ponieważ w założeniu - o ile dobrze pamiętam - miała być premiowana wspólna gra całego bractwa, ale to było lata świetlne temu, więc może już niewiele osób pamięta...

I też chciałabym, żeby nie było możliwości korzystania z multikont, ale na ten temat też już było sporo powiedziane ;)
 

Deleted User - 172852

Guest
Na forum zagląda bardzo niewielki procent graczy. Jeśli chcemy, żeby ten protest odniósł pożądany skutek, musimy poinformować o nim inne bractwa :) Uruchomcie pocztę pantoflową i piszcie do Arcy innych bractw :)
PS. Moje bractwo już ma w nazwie dopisek AP.
 

Deleted User - 198835

Guest
Prywatnie jestem za protestem i na jednym serwerze już został poruszony temat w bractwie , ale przydałoby się właśnie w grze pisać do ludzi o tym i dawać linki do tego tematu - sporo ludzi gra na dwóch , albo trzech serwerach , więc mogą roznieść informacje
 

DeletedUser2479

Guest
.Szkoda czasu i wysiłku całego naszego bractwa.Co nie znaczy że z czasem nie zmienimy zdania,oczywiście gdy nagrody będą warte naszego poświęcenia.Pomyślcie o tym drodzy twórcy gry .Pozdrawiam
 

DeletedUser1966

Guest
Po tym, jak kilkoma ostatnimi aktualizacjami zepsuli mnóstwo rzeczy, powinni przynajmniej w ramach rekompensaty dać lepsze nagrody w przygodach.. Jeśli faktycznie nagrody mają być tak słabe jak w tej chwili widać na becie, to IG robi z siebie pośmiewisko, a z nas chcą zrobić lamusów, którzy się rzucają na każdy ochłap..
 

DeletedUser2264

Guest
Prywatnie jestem za protestem i na jednym serwerze już został poruszony temat w bractwie , ale przydałoby się właśnie w grze pisać do ludzi o tym i dawać linki do tego tematu - sporo ludzi gra na dwóch , albo trzech serwerach , więc mogą roznieść informacje
Nie można załączać linków w wiadomościach do graczy nie z tego samego bractwa.. z jakiegoś powodu..
 

DeletedUser1470

Guest
wystarczy napisac zeby zajrzeli na forum:) temat jest aktywny i łatwo widoczny wiec linkow nie trrzeba:)
ale brak linkow i niemoznosc kopiowania to kolejna niedogodnosc w grze
 

Luhasz

Wędrowiec
Więc zróbmy to! W pełni popieram, robi się z Nas (wstaw sobie co chcesz:)! U konkurencji można było bez wysiłku wygrać nagrody wartości kilkuset pln a IG za to za pln robi Nam przygody! To nie plemiona to elvenar, tu musi panować jedność. Chyb że zmieniamy taktykę teraz będziemy walczyć i napadać sąsiadów?
 

DeletedUser1921

Guest
@Tosterano - nabiłeś sobie posty? OK, też metoda...
Co do ostatniego - popatrz na Klasztor Sztuk Walki/Sanktuarium czy Wieże Dobrobytu...
A co do jednostek z Cudów - są ZA FREE, dodatkowo, bonusowo...
I ogólnie na temat wojska: da się WYGRAĆ KAŻDĄ walkę - tylko trzeba ręcznie (auto jest ...jakie jest).
Guzik prawda. I nie udawaj najmądrzejszej. Na turniejach,żeby wygrać to niestety mając np. 321 jednostek trafiasz na podejrzane postacie gdzie jedna w/w postać ma 400 ludzi, a ty masz 75.
 

DeletedUser1921

Guest
Co raz bardziej tragiczne aktualizacje. Zamiast naprawiają to niszczą. Nagrody są nie adekwatne do eventu,itp. Twórcy tej gry mają nas za nieuki,wydające pieniądze realne. Bojkot już trwa. Nawet nie potrafią zrobić testu gry z duchami z identycznym obciążeniem, w celu wykrycia błędów bo im się nie opłaca.
 

DeletedUser1496

Guest
Turnieje są na pewno wyzwaniem, ale przy dokładnej obserwacji i późniejszej analizie, można coś wybrać - fajnego dla siebie i również naprawdę fajnego dla bractwa.;)
To jeden z niewielu elementów tej gry, który w sumie jakoś funkcjonuje. Zgadzam się z tym, że rozmiary jednostek urastają do zupełnie niepotrzebnych tysięcy - można to samo zrobić na mniejszych ilościach i to zarówno w naszych jednostkach jak i wroga. Rebalans wojska również marnie wypadł, nawet bardzo marnie :(
I co to za zestawienia w liczebnościach oddziałów ? Skąd Wy to bierzecie?!

Co według mnie wymaga poprawienia w turniejach (poza wyżej wspomnianym) ?

1. Gdzie są te zapowiadane oddziały wroga w liczbie 1-8 ? Nic się w tej kwestii nie zmieniło, a ponoć była aktualizacja ? Robię w turniejach sporo prowincji, więc jestem pewna że to nie przypadek że do tej pory tego nie trafiłam (z resztą w prowincjach do ekspansji - również nie)

2. Zróbcie coś - nie wiem - może kolejną zakładkę w "worku" (przepraszam, teraz to się nazywa inwentarz) - żeby się ludziom zaczęły wyświetlać wygrane w turnieju schematy !!! - to już naprawdę za długo trwa - to niedoróbka nie za dobrze świadcząca o twórcach gry - że Wam nie zależy na naszej opinii - to już wszyscy wiemy, ale facebook to dosyć potężne narzędzie i ... w końcu wizerunkowo może się to na IG zemścić - Elvenar to nie jedyna Wasza gra, pomyślcie o tym.

3. Dobrze byłoby spowodować, żeby koszary, obóz najemników i tereny treningowe nie dzieliły szkolenia, przynajmniej koszary powinny być oddzielnie, a obóz i tereny ostatecznie mogłyby już pozostać z dzieleniem szkolenia. To powoduje, że nawet Ci którzy by trochę powalczyli nie budują tych dodatkowych "obiektów" wojskowych, bo i tak mają co i gdzie szkolić.

Na tą chwilę wydaje mi się, ze to najbardziej pilne i przynajmniej mnie - przeszkadzające.
Jak mi się coś przypomni, to pozwolę sobie dopisać. ;)

Edit: założyłam nowy wątek w "Pomysły i propozycje" - właśnie odnośnie miejsca na schematy. Zainteresowanych proszę o głosowanie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1174

Guest
1. Gdzie są te zapowiadane oddziały wroga w liczbie 1-8 ? Nic się w tej kwestii nie zmieniło, a ponoć była aktualizacja ? Robię w turniejach sporo prowincji, więc jestem pewna że to nie przypadek że do tej pory tego nie trafiłam (z resztą w prowincjach do ekspansji - również nie)

Było wyraźnie napisane, że dotyczy to wyłącznie prowincji, a nie turniejów. W prowincjach to się czasami pojawia, wrzucałem screeny z gry z sytuacji, gdzie jest 1 -2 oddziały przeciwników. Średnio u mnie na 8 walk w prowincji jedna lub dwie są z bardzo małą liczbą oddziałów przeciwnika. Gdy jest tylko jeden oddział, walka jest do wygrania bez strat.
 

DeletedUser1496

Guest
@Cruella ;)
Mam więc nadzieję, że się również doczekam ... robiłam prowincje do eventu i nie miałam nawet 1 raz mniej niż 4 oddziały wroga.
A na to, że temat nie dotyczył turniejów - faktycznie nie zwróciłam uwagi.. ale to już mój problem.
Z drugiej strony, byłoby miło, gdyby to w turniejach zostało wprowadzone. :)
 

Christo

Rozbójnik
Proponowałbym aby w tym temacie napisał ktoś jakiś wzór lub tekst, który można byłoby wysyłać arcymagom i magom jakiegoś gotowca. Z rozpoczęciem tego tematu powinno się tutaj coś takiego znaleźć.
 
Do góry