• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

NIE BIERZEMY UDZIAŁU W PRZYGODACH

PRZYGODY BRACTW??


  • W sumie głosujących
    125

DeletedUser48

Guest
Turnieje są na pewno wyzwaniem, ale przy dokładnej obserwacji i późniejszej analizie, można coś wybrać - fajnego dla siebie i również naprawdę fajnego dla bractwa.;)
To jeden z niewielu elementów tej gry, który w sumie jakoś funkcjonuje. Zgadzam się z tym, że rozmiary jednostek urastają do zupełnie niepotrzebnych tysięcy - można to samo zrobić na mniejszych ilościach i to zarówno w naszych jednostkach jak i wroga. Rebalans wojska również marnie wypadł, nawet bardzo marnie :(
I co to za zestawienia w liczebnościach oddziałów ? Skąd Wy to bierzecie?!

Co według mnie wymaga poprawienia w turniejach (poza wyżej wspomnianym) ?

1. Gdzie są te zapowiadane oddziały wroga w liczbie 1-8 ? Nic się w tej kwestii nie zmieniło, a ponoć była aktualizacja ? Robię w turniejach sporo prowincji, więc jestem pewna że to nie przypadek że do tej pory tego nie trafiłam (z resztą w prowincjach do ekspansji - również nie)

2. Zróbcie coś - nie wiem - może kolejną zakładkę w "worku" (przepraszam, teraz to się nazywa inwentarz) - żeby się ludziom zaczęły wyświetlać wygrane w turnieju schematy !!! - to już naprawdę za długo trwa - to niedoróbka nie za dobrze świadcząca o twórcach gry - że Wam nie zależy na naszej opinii - to już wszyscy wiemy, ale facebook to dosyć potężne narzędzie i ... w końcu wizerunkowo może się to na IG zemścić - Elvenar to nie jedyna Wasza gra, pomyślcie o tym.

3. Dobrze byłoby spowodować, żeby koszary, obóz najemników i tereny treningowe nie dzieliły szkolenia, przynajmniej koszary powinny być oddzielnie, a obóz i tereny ostatecznie mogłyby już pozostać z dzieleniem szkolenia. To powoduje, że nawet Ci którzy by trochę powalczyli nie budują tych dodatkowych "obiektów" wojskowych, bo i tak mają co i gdzie szkolić.

Na tą chwilę wydaje mi się, ze to najbardziej pilne i przynajmniej mnie - przeszkadzające.
Jak mi się coś przypomni, to pozwolę sobie dopisać. ;)

Edit: założyłam nowy wątek w "Pomysły i propozycje" - właśnie odnośnie miejsca na schematy. Zainteresowanych proszę o głosowanie :)
Zapowiadane oddziały wroga w liczbie 1-8 były zapowiadane TYLKO w prowincjach do ekspansji i tam tak jest.
 

gamin

Rozbójnik
Przygody sa wedlug mnie bardzo dobrze pomyslane ale... zeby brac w nich udzial musi byc jakis cel. Przy obecnych nagrodach subiektywnie oceniam ze sie nie oplaca bo nagrody nijak maja sie do zainwestowanych surowcow i czasu. I z tego co widze po tym watku to nie tylko moja opina. Co wiecej przegladajac forum US (https://us.forum.elvenar.com/index.php?threads/next-fa.14111/) widze ze nie tylko na Naszej wersji jezykowej gracze sa nizadowoleni z obecnie proponowanych nagrod - w zwiazku z tym moze jest szansa ze cos sie zmieni w temacie nagrod ?
 

DeletedUser1515

Guest
Myślicie, że to coś da? kto się tam przejmie paroma głosami na "NIE" . Mnie bardzo zaczyna męczyć ta gra, wymyślają eventy z marnymi nagrodami a nowej rasy jak nie było tak nie ma. Od miesiąca stoję bezczynnie w grze bo nie ma co robić i jestem znudzona a oni dają przygodę gdzie trzeba zaangażować 25 osób a nagrodą jest jakiś ochłap rzucony na pożarcie i nie wiem czy płakać czy się śmiać z tej przygody i eventów ....może pora poszukać czegoś nowego...
 

DeletedUser1470

Guest
Jak chcecie wzor wiadomosci do rozsylania to piszcie na priv.
 

DeletedUser2054

Guest
Osobiście jestem za bojkotem - jak wyjdzie głosowanie z Bractwie to napiszę.

A co do liczebności składów:
I co to za zestawienia w liczebnościach oddziałów ? Skąd Wy to bierzecie?!
koło 17-20 prowincji mniej-więcej tak wygląda - z tym, że "zapomniał" chyba o tym, że np. Trent 6 miejsc zajmuje...
75 trentów (450 miejsc) vs 400 Paskud - luz-blues, wygrana przy stratach jakiś 25-35 trentów...
 

DeletedUser2650

Guest
Cześć ..

Zabawa to zabawa, w nosie z bojkotem. W ....... Wam sie poprzewracało.
Ja na miejscu włodarzy wprowadził bym jeszcze zakaz posiadania więcej niż jednego konta w grze.
Nagle by się okazało że w grę nie gra 30 tyś na serwerze a tysiąc graczy. Reszta to subkonta dające PW i surowce,
co moim zdaniem jest dużą wadą tej gry.
 

Nusion

Kapłan
Na S2 i na S3 oba bractwa przegłosowały BOJKOT. NIKT nie był za przygodami, ani jedna osoba. Nie bierzemy zatem udziału. :cool:
 

DeletedUser1470

Guest
Wpisujcie AP w nazwe lub w opis na znak ze dolączacie do bojkotu.
WIELKI PROTEST: AKCJA ANTYPRZYGODA!!!
Juz od kilku aktualizacji twórcy gry jawnie kpią sobie z graczy:
kupiec zdzierca, zmiany bonusów w cudach, liczne błędy, a najnowszą wisienką na torcie są zblizające sie PRZYGODY BRACTW i "rewelacyjne" nagrody ktore mozna z nich zdobyc!!
Co wiecej nagrody sie nie zmienia przez kilka najblizszych wydarzen bo trzeba TESTOWAC!
Pytanie tylko co oni chca przez to przetestowac?? Naiwnosc graczy?? Naszą cierpliwosc??

Jesli Ty i twoje bractwo też macie dosyć takiego traktowania dołączcie do nas!!
A wystarczy jedynie NIE brac udzialu w PRZYGODACH oraz dopisac w opisie bractwa AP (antyprzygoda) na znak ze jestescie z nami.

Akcja polega na tym, żeby namówic jak najwiekszą ilość bractw aby nie brały udziału w nadchodzącej przygodzie.
Im mniejsze zainteresowanie wydarzeniem tym lepiej!!
W koncu mamy szanse pokazac twórcom że nie rzucamy sie na każdy ochłap który dla nas przygotują.
Niech ten manifest da im do myślenia, razem jesteśmy potęgą!!!
Komentarze do nich nie docierają ale statystyki nie kłąmią!!!

Przekaż tą wiadomosc dalej aby dotarła do najdalszych zakątków Elvenaru.
ZAPRASZAMY RÓWNIEZ DO DYSKUSJI NA FORUM.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1777

Guest
Bractwo Apocalypse z Arendyllu weźmie udział w przygodzie nie dla wysokiego miejsca w rankingu nie dla wypasionych nagród lecz dla dobrej zabawy chciałbym wam przypomnieć że turnieje kiedyś też były godne politowania może zamiast szukać problemów tam gdzie ich nie ma zajmijcie się czymś produktywnym życzę miłego wieczoru i pozdrawiam
 

DeletedUser174

Guest
@Asmoo gratuluje odwagi :)

aczkolwiek chciałabym zauważyć, ze kiedyś to się akurat turnieje opłacały i to bardzo. Ale przyszła dobra zmiana i pozamiatała temat. Jak zawsze i ze wszystkim prawie...

w przygodach to chyba testują jak bardzo nędzne nagrody mogą nam dać. Przygoda wymaga dużego wysiłku całego zespołu. To jest dobry test chęci i zgrania. Pierwszą przygode zrobiliśmy z ciekawości i z chęci zrobienia czegoś razem. I też wiemy jaki jest koszt zaangażowania... a w nagrodę gniazdo orków... w sumie można cieszyć się że nie wędrowny kupiec, ale czy to na pewno o to chodzi?
 

DeletedUser1496

Guest
Biorąc pod uwagę ostatnie Przygody, to faktycznie protestujący (w tym ja na obu światach, gdzie gram) za wiele nie stracą.

Nie mam złudzeń, że część weźmie udział po prostu dla zabawy, inna część będzie chciała wykorzystać okazję na zdobycie lepszych nagród (przy nieobecności niektórych bractw) oczywiście w rankingu bractw, bo te z mapy są po prostu śmieszne. Myślę, że niezależnie od liczby bractw uczestniczących - większość skończy te Przygody mocno sfrustrowana. Dlaczego?
Ponieważ uważam, że o ile pomysł jest świetny, to przy wymaganiach potężnego zaangażowania większości bractwa - nagrody musiałyby być naprawdę atrakcyjne.
Ale o tym, jak chciałabym żeby wyglądały Przygody i nagrody już pisałam - nie będę się powtarzać.

Szanuję decyzję tych, którzy się nie przyłączają - chociaż jej nie rozumiem. Ten protest powstał właśnie po to, żebyśmy w przyszłości mogli się lepiej bawić. Ale żyjemy w wolnym kraju :)
 
Do góry