• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

NIE BIERZEMY UDZIAŁU W PRZYGODACH

PRZYGODY BRACTW??


  • W sumie głosujących
    125

DeletedUser1470

Guest
turnieje są gorsze niz byly wczesniej ale plusem jest to ze teraz są organizowane w bractwach! i moze nie ma super nagród ale sporo pw i tak wpada wiec są warte zachodu i zaangazowania bractwa. Do tego turniej nie wymaga wyburzenia polowy miasta!!!!
Tez robilismy pierwszą przygode (nawet z niezlym efektem) bo nowa fajna mozna sie zgrac i ozywic:D do drugiej sie przygotowalismy i bylismy pełni entuzjazmu ale wyszla z tego klapa! pomiedzy trzecia byl event gdzie nagrody dzienne przewyzszaly wartoscią tygodniowy wklad bractwa w przygode a jeszcze doszly do tego aktualizjacje (odebranie bonusu z cudów) no i miarka sie przebrala. Przygoda jest super zabawą jesli chodzi tylko o zabawe:D ale nie zapominajmy ze zawsze kiedy cos spier.... rzucaja nam event zebysmy zapomnieli o stracie!!!!
 

DeletedUser2264

Guest
A ja mam nadzieję, że to jest początek i dopiero zaczynamy naszą drogę oporu w stosunku do fatalnych zmian, które nam tu serwują. A dróg jest wiele, tylko musimy się zorganizować :)
 

DeletedUser2264

Guest
turnieje są gorsze niz byly wczesniej ale plusem jest to ze teraz są organizowane w bractwach! i moze nie ma super nagród ale sporo pw i tak wpada wiec są warte zachodu i zaangazowania bractwa. Do tego turniej nie wymaga wyburzenia polowy miasta!!!!
Tez robilismy pierwszą przygode (nawet z niezlym efektem) bo nowa fajna mozna sie zgrac i ozywic:D do drugiej sie przygotowalismy i bylismy pełni entuzjazmu ale wyszla z tego klapa! pomiedzy trzecia byl event gdzie nagrody dzienne przewyzszaly wartoscią tygodniowy wklad bractwa w przygode a jeszcze doszly do tego aktualizjacje (odebranie bonusu z cudów) no i miarka sie przebrala. Przygoda jest super zabawą jesli chodzi tylko o zabawe:D ale nie zapominajmy ze zawsze kiedy cos spier.... rzucaja nam event zebysmy zapomnieli o stracie!!!!

My też odnieśliśmy sukces, 12 miejsce i ogromna satysfakcja, przed drugą powywalaliśmy budynki, żeby zbudować maksymalną ilość warsztatów i manu i co???? Wszyscy wiemy. Lista dalszych ciosów od inno się otworzyła szeroko..
 

Tajniakos

Paladyn
Felyndral POTĘGA Dołączamy do bojkotu przygód. W pierwszej edycji zajeliśmy 7 miejsce i pokazaliśmy, że nawet stosunkowo młode bractwo może być w czołówce rankingu. Nie chodziło nam o nagrody a o sprawdzenie jak potrafimy się zintegrować zmobilizować i zawalczyć wspólnie. Fakt faktem nagrody za taką mobilizację oraz za tak wielki wkład i czasowy i materiałowy były nawet nie śmieszne a żenujące. Dlatego biorąc pod uwagę tą śmieszność oraz ostatnie poczynania IG dołączamy do bojkotu
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1470

Guest
Winyandor bractwo Jawnogrzesnicy top 2 w pierszej przygodzie. Wiele osoób mi zarzuca ze szczycicmy sie tym osiagnieciem a teraz robmy manifest... No jasne ze sie szczycimy bo sie da! ale tutaj nie chodzi o nagrody, a o jawne przeciwstawienie sie wyzyskowi InnoGames!! Piszecie w róznych tematach ze cos wam nie pasuje ale wasze kometarze nie trafiaja do twórców,! Statystyki na pewno trafią!!! wiec nie robcie przygód!!! nie ze wzgledu na nagrody ale patrząc na caloksztalt!!! nie pozwolimy zepsuc naszej gry:D dziekuje dobranoc...
 

DeletedUser2030

Guest
Bractwo JUST FUN nie weźmie udziału w Przygodach Bractw w ich obecnym kształcie. Szkoda czasu i zasobów na zdobywanie nieprzydatnych nagród. Grupowe, wielogodzinne ślęczenie nad zadaniami bez korzyści nie bawi nas wcale.
Jesteśmy PRZECIW ostanim zmianom jakie zachodzą w grze. Czujemy się zażenowani postępowaniem twórców gry.
 

DeletedUser1470

Guest
Chodzi o to,że to nie realne 75:400 pokonać;no chyba że ktoś gra diamentach lub jako administrator z pełnią opcji :(
to jeszczez zalezy jakie jednostki bo 75 trentów spokojnie daje rade na 400 złodziejek...wszystko zalezy od oddzialow wroga
edit: taktyke bojową proponue przeniesc do innego tematu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser48

Guest
Chodzi o to,że to nie realne 75:400 pokonać;no chyba że ktoś gra diamentach lub jako administrator z pełnią opcji :(
Mówimy oczywiście o turnieju, walczę ile mogę z automatu a później ręcznie i nie rozumiem co mają do walki diamenty. Wojsko u mnie cały czas się tworzy.
Wygrywam każda walkę, oczywiście straty są, jak to na "wojnie" :)
 

DeletedUser1515

Guest
I tak wygląda Nasza polska solidarność, teraz "Ci trochę słabsi" widzą swoją szansę na wybicie się w przygodzie ..i jak tu nie być dosadnym i nie nawciskać im :D....Niektórzy nie rozumieją, że tylko solidarność ludzi mogłaby coś zmienić :p
 

DeletedUser2643

Guest
Asmoo
poza tym , że te wyprawy mobilizują bractwo i widać kto pomaga a kto nie
i można "odzielić ziarno od plewów" to nie ma żadnych plusów !!!
czas , surowce , zaangażowanie jakie się poświeca w to wszystko .....nie warte jest kompletnie tych nagród.

Jeśli chodzi o tą liczebnośc wojsk itd itp 1-8 to nigdy nie miałem mniej niż 4
NIGDY !!!
i zawsze jest tak we wszystkich tych turniejach / prowincjach , że dochodzę do pewnego etapu gdzie żadne wojska mi nie pomagają
i żaden zestaw różnych oddziałów i kombinacje z nich i w końcu muszę to robić za surowce
i nigdy nie doszedłem do końca
przy tych etapach turnieju są takie żółte gwiazdki
ja max jak do 3 dojdę na któryms z etapu to jest święto , wojsko nie daje rade kompletnie a ilości surowców zaczynaja byc coraz większe
a nagrody za to wszystko ....żenada .

a i chciałem dodać że nie które antyczne cuda mam trochę rozwinięte , gdzie otrzymuje bonus dla jednostek wojskowy , więc Ci co nie mają cuda rozwinięte to juz wogóle ....szkoda gadać

popieram alibi oraz Belgariadę i jej słowa
"....część będzie chciała wykorzystać okazję na zdobycie lepszych nagród (przy nieobecności niektórych bractw)"
i przez takie właśnie Bractwa będziemy dalej w ciemnej d.... bo zawsze musi się ktoś wyłamać
jak z uciekaniem w szkole na dzień wagarowicza
zawsze jakaś k..... musi się trafić
 

DeletedUser2014

Guest
popieram alibi oraz Belgariadę i jej słowa
"....część będzie chciała wykorzystać okazję na zdobycie lepszych nagród (przy nieobecności niektórych bractw)"
i przez takie właśnie Bractwa będziemy dalej w ciemnej d.... bo zawsze musi się ktoś wyłamać
jak z uciekaniem w szkole na dzień wagarowicza
zawsze jakaś k..... musi się trafić

Chyba trudno się dziwić, prawda? Szczerze mówiąc mało mnie obchodzi, że gracze którzy pokończyli drzewka mają problem z tym czy tamtym. Przy obecnym trybie rozgrywki dobrze jest jak w miarę zna się te 25 osób z bractwa, a reszta? Parę osób znam z forum. Po nickach. Czytam jakieś wielkie protesty, ból o to czy tamto ale to nie jest gra, w której jest społeczność. Zobaczcie sobie ile osób aktywnie wchodzi na forum. Szczerze mam to gdzieś że bractwa z czołówki mają problem z przygodami, bo u nas gracze są w większości w erach III-V i dla nas jest to jakieś wyzwanie. Nieważne czy dojdziemy do pierwszej nagrody ale ważne jest to, że możemy pograć RAZEM. Dla czołówki być może przygody są mało atrakcyjne ale wybaczcie, to nie jest problem małych graczy i małych bractw. To raczej problem IG tak zrobić przygody żeby dla wszystkich były fajne ale póki co dla mnie świat Elvenara zamyka się na moim bractwie i oczywiście bierzemy udział. Dla zabawy. Bo gra ma bawić
 

Midi67

Rozbójnik
@elfmietek - a czy nie rozumiesz tego, że kiedyś Wy dojdziecie do tego na co sie teraz nie zgadzamy? Oraz może co ważniejsze... nie rozumiesz, że tu chodzi o coś więcej, czyli podejście twórców gry do Nas graczy? Potrzebna jest jedność graczy

Takiej akcji jeszcze nie było i uważam, dla dobra gry - gracze / bractwa nie powinni uczestniczyć w PB cz. 2 - bo może tylko dzięki tej akcji jakaś informacja dotrze do twórców... @Dragomira - czy przekazała Pani informacje do twórców o tym, że ponad 83% głosujących jest niezadowolona z działań IG? ( 60 osób)

NIE DOTYKAJMY PB nr 2
 

DeletedUser2014

Guest
@Midi67 przeczytaj to co napisałeś. 60 osób. Sześćdziesiąt!!! czy naprawdę uważasz, że jest to jakaś reprezentatywna liczba graczy? Ciekawa byłaby informacja z ilu bractw ale nie chce mi sie sprawdzać
 

Midi67

Rozbójnik
@elfmietek - tu 60 (w grze więcej będzie) problem w Takich jak Ty, którzy nie rozumieją tego, że nie zgadzamy się na takie jak teraz podejście twórców do Nas graczy...... ilość tu na forum nie ma znaczenia liczy się, to żeby jak najwięcej graczy zrozumiało cel... i mam nadzieję, że Twoje bractwo jednak nie wystartuje w PB i Ty pomożesz wszystkim zrozumieć dlaczego warto przyłączyć się do tej akcji....
 

DeletedUser80

Guest
@Midi67 przeczytaj to co napisałeś. 60 osób. Sześćdziesiąt!!! czy naprawdę uważasz, że jest to jakaś reprezentatywna liczba graczy? Ciekawa byłaby informacja z ilu bractw ale nie chce mi sie sprawdzać
A jak liczba jest według Ciebie reprezentatywna?
100? 200? 500?
Jedna sprawa, że niewiele osób wchodzi na forum, jeszcze mniej się wypowiada .
Druga, że robią to z reguły gracze aktywni, którzy oprócz samego grania wypowiadają się o grze, zgłaszają pomysły, błędy, pomagają innym. Żyją tą grą i chcą by była coraz lepsza.
W sumie wypowiedziało się ponad 70 osób co jak na to forum jest liczbą bardzo dużą.
I zrozum jedno, czego najwyraźniej ani Ty ani kilka innych osób nie rozumie - TO NIE JEST TYLKO PROTEST PRZECIW NAGRODOM W PRZYGODZIE. To krzyk rozpaczy. Dość mamy działań, zachowań i zaniechań IG. Jeśli chcesz znać listę grzechów to poczytaj uważnie forum, połowa wypowiedzi jest o nich.
Jeżeli Ci to pasuje takie zachowanie - Twoja sprawa ale zrozum że innym nie a i Ty sam dojdziesz do momentu gdy zrozumiesz frustrację dłużej grających graczy.
 
Do góry