• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

NIE BIERZEMY UDZIAŁU W PRZYGODACH

PRZYGODY BRACTW??


  • W sumie głosujących
    125

Midi67

Rozbójnik
@Midi67 graty za wytrwałość, też mnie to spotykało pare razy ale też swoje wywalczyłem :)

Co do samej inicjatywy to popieram i podpisuje sie wszystkim czym tylko mogę ZA !!
W swoim bractwie ( winyandor ) również zaapelowałem aby nikt sie nie wychylał i nie próbował nawet zaczynać jakichkolwiek zadań.
Przy okazji pozdrawiam buraków z bractwa "Husaria" którzy jak zwykle musieli sie zesrać żeby być top 1
Właśnie przez takich jak wy ten świat tak wygląda.. Zero myślenia, co dadzą to bierzecie..

Dzięki @hassano :)
 

DeletedUser1515

Guest
@Midi67 przeczytaj to co napisałeś. 60 osób. Sześćdziesiąt!!! czy naprawdę uważasz, że jest to jakaś reprezentatywna liczba graczy? Ciekawa byłaby informacja z ilu bractw ale nie chce mi sie sprawdzać
A mnie się chce i sprawdziłam tylko 32 bractwa biorą udział w tym wyścigu... d..y nie urwało :D
 

DeletedUser2014

Guest
Na Arendyll Illuminati jadą aż furczy, wiele innych goni ale widać, że pierwsze miejsce musi być jedno :)
 

DeletedUser1496

Guest
Niech się biją :):p:p:p
Uważam, że nagroda nawet główna nie przekłada się na rozwalenie części miasta i ślęczenie przez tydzień przed kompem - chyba nawet z gwarancją takiej pierwszej nagrody - nie wystartowałabym :) :) :)
IG spowodowało, że brak udziału w tych Przygodach - to żadne poświęcenie :):):),
Poświęceniem się byłby na pewno udział w nich !!! :):):)

Na pewno część z tych, którzy wystartowali to jakieś nieprzewidziane falstarty, tak się zadziało, że wiem to na pewno ;)
 

Midi67

Rozbójnik
Niech się biją :):p:p:p
Uważam, że nagroda nawet główna nie przekłada się na rozwalenie części miasta i ślęczenie przez tydzień przed kompem - chyba nawet z gwarancją takiej pierwszej nagrody - nie wystartowałabym :) :) :)
IG spowodowało, że brak udziału w tych Przygodach - to żadne poświęcenie :):):),
Poświęceniem się byłby na pewno udział w nich !!! :):):)

Na pewno część z tych, którzy wystartowali to jakieś nieprzewidziane falstarty, tak się zadziało, że wiem to na pewno ;)


@Belgariada - zgadzam się :) myślę, ze część bractw wystartowała :) bo śpiochy nie czytające wiadomości i czatu zobaczyły event... i jak Husaria pod Wiedniem... ruszyli do przodu :) mam nadzieję, że przyjdzie opamiętanie :)
 

DeletedUser626

Guest
Już wcześniej pisałam, że Wasze komentarze są przekazywane firmie, widać mój post gdzieś utonął w tym temacie.
Rozumiem Wasze niezadowolenie i to, że nie chcecie brać udziału w wydarzeniu - macie do tego prawo. Przekażę Wasze opinie twórcom, proszę jednak o zachowanie kultury i nie naskakiwanie na osoby, które nie podzielają Waszego zdania. Każdy ma prawo do wypowiedzi na tym forum, ale zgodnie z zasadami.

@Midi67
1) Nie wiem, zresztą odpisałam Ci na PW w tej kwestii.
2) Firma wie o bojkocie, bo takie informacje oczywiście im przekazuję, nie ma to jednak wpływu na moją pozycję jako CMa, co jakiś czas temu tłumaczyłam. CM nie ma wypływu na wprowadzane zmiany.
3) Błędne założenie i błędny wniosek. Nie wszystkie wykonane prace widać, bo nie wszystkie są gotowe, ale nie znaczy to, że nie włożono wysiłku w Przygody. Prace nad rozdziałem idą równolegle, zajmuje się tym zresztą inny zespół.
4) Nie wiem o kogo pytasz, ale mnie to nie przeszkadza.
 

Hassano

Łucznik
Proponuje aby w PRAWIE KULTURALNY :D:D:D sposób napisać do ludzi z bractw którzy tam walczą w "tym czymś" i uświadomić ich o ich błędzie :) nie jest to wiele bractw i może sami sobie uświadomią że popełnili błąd
 

visit0r

Paladyn
Proponuje aby w PRAWIE KULTURALNY :D:D:D sposób napisać do ludzi z bractw którzy tam walczą w "tym czymś" i uświadomić ich o ich błędzie :) nie jest to wiele bractw i może sami sobie uświadomią że popełnili błąd
to niewiele to juz do 60 dobija z ponad 500 czyli 10 % :>
 

Midi67

Rozbójnik
Już wcześniej pisałam, że Wasze komentarze są przekazywane firmie, widać mój post gdzieś utonął w tym temacie.


@Midi67
1) Nie wiem, zresztą odpisałam Ci na PW w tej kwestii.
2) Firma wie o bojkocie, bo takie informacje oczywiście im przekazuję, nie ma to jednak wpływu na moją pozycję jako CMa, co jakiś czas temu tłumaczyłam. CM nie ma wypływu na wprowadzane zmiany.
3) Błędne założenie i błędny wniosek. Nie wszystkie wykonane prace widać, bo nie wszystkie są gotowe, ale nie znaczy to, że nie włożono wysiłku w Przygody. Prace nad rozdziałem idą równolegle, zajmuje się tym zresztą inny zespół.
4) Nie wiem o kogo pytasz, ale mnie to nie przeszkadza.


@Dragomira - szkoda, że tak mało wiesz i nie umiesz konkretnie odpowiedzieć, kto kasuje posty a potem je wkleja, kiedy ruszy 12 rozdział... Jesteś CM a wiesz tak mało...

to niewiele to juz do 60 dobija z ponad 500 czyli 10 % :>


smutne to :(, że tak Wielu rzuciło się na tak niewiele....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tajniakos

Paladyn
Proponuje aby w PRAWIE KULTURALNY :D:D:D sposób napisać do ludzi z bractw którzy tam walczą w "tym czymś" i uświadomić ich o ich błędzie :) nie jest to wiele bractw i może sami sobie uświadomią że popełnili błąd
Hassano może sobie uświadomią a może nie ale jedno jest pewne, że my nie biorąc udziału w tym "gniocie" zyskujemy wiecej niż oni bo nie tracimy surowców w mega duzych ilościach i naszego bezcennego czasu dla nagród które są żenujące i śmieszne.
Dziwi mnie jednak ich postawa choć jej nie potępiam bo każdy ma prawo do swojego wyboru. Na felandrylu ruszyły 54 bractwa w tym wyścigu szczurów tylko niech potem się nie dziwią że firma bedzie ich częstowała takimi gniotami i zabierała coś co wcześniej dostali np w cudach bo sami na to sobie pozwalają. Nie szanujecie siebie to chociaz uszanujcie innych którzy wlczą w słusznej sprawie i to nie tylko dla siebie ale również dla tych co udział w przygodach wzieli... Jak ktoś tego nie rozumie to juz nie nasz w tym problem... Tylko nie dziwcie się że 12 rozdziału za szybko nie będzie bo wam wystarczy podstawić przygody i się jaracie jak 5 latki ;P
 

DeletedUser2330

Guest
No i proszę, kto by pomyślał, że Przygoda Bractw zamieni się w wielki bojkot i zjednoczy prawie wszystkie bractwa w jednej słusznej sprawie. Tego się twórcy gry nie spodziewali ;) Niestety jak zwykle znajdą się pojedyncze jednostki wyłamujące się od ogółu. Jak widać nie każdy ceni sobie honor i zadawala się byle ochłapami z pańskiego stołu. Na szczęście jestem w bractwie, które się nie wyłamuje i jednogłośnie popiera bojkot.
 

DeletedUser1174

Guest
Nie podniecajcie się zbytnio bo to nie jest tak, że 100% musi protestować, aby protest został zauważony. Jeśli są osoby, które chcą robić przygody, niech sobie robią, nie naskakujcie na nich. Sprzedającego nawet 5% spadek sprzedaży boli i zastanawia się, co go spowodowało. Jeśli w poprzedniej przygodzie wzięło udział (powiedzmy) 400 bractw na serwer, a w tej weźmie udział 100, to na pewno komuś tam się lampka zapali i komuś tam zrobi się ciepło pod tyłkiem. Czy będzie z tego wymierny efekt, to już inna sprawa, ale na pewno nie przejdzie to bez echa.
 

Midi67

Rozbójnik
Nie podniecajcie się zbytnio bo to nie jest tak, że 100% musi protestować, aby protest został zauważony. Jeśli są osoby, które chcą robić przygody, niech sobie robią, nie naskakujcie na nich. Sprzedającego nawet 5% spadek sprzedaży boli i zastanawia się, co go spowodowało. Jeśli w poprzedniej przygodzie wzięło udział (powiedzmy) 400 bractw na serwer, a w tej weźmie udział 100, to na pewno komuś tam się lampka zapali i komuś tam zrobi się ciepło pod tyłkiem. Czy będzie z tego wymierny efekt, to już inna sprawa, ale na pewno nie przejdzie to bez echa.

dokładnie - tak czy siak w statystykach zaliczy IG dolinę vs. pierwsza część PB i to może chociaż trochę Nam pomóc - bo ciężko będzie się chwalić "na zewnątrz" wtopą.... i będą mieli świadomość, że BOJKOT może się powtórzyć .... dlatego i tak już mamy swój "mały sukces"
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1470

Guest
Chyba juz sie komuś lampka zapaliła skoro zrobili ankiete:D co prawda, jak dla mnie to nic z niej nie wynika ale zawsze to jakis kroczek na przód;)
 

DeletedUser1174

Guest
Chyba juz sie komuś lampka zapaliła skoro zrobili ankiete:D co prawda, jak dla mnie to nic z niej nie wynika ale zawsze to jakis kroczek na przód;)

Takiej ankiety nie robi sie w 5 minut na kolanie, także jest to raczej zbiego okoliczności ;) Szkoda że brak pytań otwartych, gdzie można by wpisać swoje sugestie. Poza tym, ankieta wygląda na "uniwersalną", czyli przeznaczoną też dla grających w gry inne niż Elvenar.
 
Do góry