• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

NIE BIERZEMY UDZIAŁU W PRZYGODACH

PRZYGODY BRACTW??


  • W sumie głosujących
    125

Hassano

Łucznik
Też chciałem wstawić tego screena ale widzę ktoś mnie ubiegł :D mam nadzieje że nikt nie skusi sie na taką promocje.. Bardzo mnie ciekawi co wskóramy tym protestem..
 

DeletedUser2264

Guest
Też chciałem wstawić tego screena ale widzę ktoś mnie ubiegł :D mam nadzieje że nikt nie skusi sie na taką promocje.. Bardzo mnie ciekawi co wskóramy tym protestem..
Ależ ostatniego dnia na pewno się skuszą, to całkiem dobra akcja na kasę, biorąc pod uwagę tak słabą frekwencję..
 

Hassano

Łucznik
Swoją drogą ciekawi mnie ilu ludzi poleci na tą promocje.. Szkoda że nie dostaniemy nigdy statystyk ile ludzi wzięło udział w pierwszej przygodzie a ilu w drugiej.. Ilu kupiło taki pakiet wtedy a ilu teraz..
 

Midi67

Rozbójnik
Swoją drogą ciekawi mnie ilu ludzi poleci na tą promocje.. Szkoda że nie dostaniemy nigdy statystyk ile ludzi wzięło udział w pierwszej przygodzie a ilu w drugiej.. Ilu kupiło taki pakiet wtedy a ilu teraz..

Uważam, że spadek będzie mimo, że oprócz słabych bractw - bierze udział w PB część bractw z TOP-ki - smutne jest to, że ludzie rzucają się na byle co jak wygłodniałe hieny .... nie myśląc o tym, że dzięki takim akcjom (jak widać nie tylko w Polsce) można zwrócić uwagę Twórców, że nie zgadzamy się na takie ich działanie. Uważam, że i tak sygnał poszedł jasny... część graczy nie zgadza się na taki badziew...
 

jakub357

Łucznik
Nie biorę udziału w Przygodach.

Tyle się kłóciliśmy. Nagrody są bez zmian. Mam już dość. Czuje po prostu frustracje. Gra bez sensu. Nie gram od tygodnia. Dzisiaj oficjalnie postanowiłem powiedzieć, że odchodzę.
 

DeletedUser1470

Guest
Przygoda sie konczy , podsumowując AP wiekszosc bractw z topki poprzedniej przygody nie wzielo udzialu ale znalazly sie nowe bractwa które pocisneły. Pytanie co dalej?? utrzymujemy bojkot i liczymy na lepsze efekty??
 

Asiula21

Wędrowiec
jesteście żenujący z tym bojkotem nie chcecie nie grajcie proste to jest gra a nie instytucja charytatywna, to zabawa i relaks i z promocji wielu skorzystało, walczycie z wiatrakami nagrody może będą lepsze , ale za jakiś czas dajcie twórcom gry czas nie od razu
Kraków zbudowano tak jak Wasze miasta>Po prostu bawcie się a jeżeli nie umiecie to sorry każdy z Was zaczynając grą akceptował regulamin może czas go przeczytać...
 

DeletedUser1660

Guest
Pfff... Ha ha.... Gdzie niby ten Wasz protest? Większość bractw biorąca udział w tym śmiesznym proteście dopiero teraz pozbyła się "AP" z nazwy...
Żenua...
 

Miroslaw78

Zwiadowca
Pfff... Ha ha.... Gdzie niby ten Wasz protest? Większość bractw biorąca udział w tym śmiesznym proteście dopiero teraz pozbyła się "AP" z nazwy...
Żenua...

Żenadą jest kilkaset bractw walczących o... 3 miejsca gdzie nagrody są godne uwagi... To czy "protest" zostanie zauważony pokaże przyszłość i kolejna PB... AP znikło i z nazwy mojego bractwa - uważam że nastąpią zmiany... gdyż racja jest po stronie bojkotujących przygodę, a AP można dopisać zawsze... Pozdrawiam.
 

DeletedUser48

Guest
jesteście żenujący z tym bojkotem nie chcecie nie grajcie proste to jest gra a nie instytucja charytatywna, to zabawa i relaks i z promocji wielu skorzystało, walczycie z wiatrakami nagrody może będą lepsze , ale za jakiś czas dajcie twórcom gry czas nie od razu
Kraków zbudowano tak jak Wasze miasta>Po prostu bawcie się a jeżeli nie umiecie to sorry każdy z Was zaczynając grą akceptował regulamin może czas go przeczytać...
Mam tylko dwie ręce i tymi dwoma pod tym się podpisuję :))
 

Christo

Rozbójnik
jesteście żenujący z tym bojkotem nie chcecie nie grajcie proste to jest gra a nie instytucja charytatywna, to zabawa i relaks i z promocji wielu skorzystało, walczycie z wiatrakami nagrody może będą lepsze , ale za jakiś czas dajcie twórcom gry czas nie od razu
Kraków zbudowano tak jak Wasze miasta>Po prostu bawcie się a jeżeli nie umiecie to sorry każdy z Was zaczynając grą akceptował regulamin może czas go przeczytać...
Mówisz odważnie o zabawie i relaksie. To wytłumacz mi łaskawie dlaczego topowi gracze (i nie tylko) nie grają FAIRPLAY wobec innych graczy mając multikonta (gdzie w każdej grze jest to niedozwolone) i kombinując w przygodzie bractw przyjmują swoje multikonta z których mają odznaki? Czy w tym przypadku także powiesz, że to zabawa i relaks grając przeciwko takim graczom? Zanim się wypowiesz należy wziąć różne czynniki pod uwagę... lecz tutaj głównie chodzi o bojkot wobec twórców, ale o tym o czym napisałem obojętnie nie można przejść.

Czasu mieli pod dostatkiem, ale wolą stosować politykę "oni popłaczą na forach.. dajmy im trochę czasu, a może kryzys minie". Nauczyliśmy się już dawno, że nasze pomysły i wszelkie uwagi olewają dlatego nadszedł czas na tego typu zagrania. Czy to coś da? Czas pokaże, ale trzeba się zjednoczyć. Może jakiś sygnał wyślemy my jak i inne wersje językowe.

Nas starych wyjadaczy urzekła gra i nie tylko nas jak zapewne nowych graczy także i boli nas to w jakim kierunku ta gra zmierza... raczej nie zrozumiesz o co chodzi. Szczegół...

I proszę Cie.. nie wyskakuj tutaj z regulaminem, bo ten regulamin nadaje się o kant (cztery litery). Ci co pamiętają to wiedzą o co chodzi.. były tam pewne zapisane punkty, które już nie istnieją i dzięki temu pozwalają na multikonta i nie tylko.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1256

Guest
Zastanawia mnie jedno. Co trzeba mieć pod kopułą by nie
zrozumieć, że nic nie robieniem można zrobić więcej dla społeczności i dla gry, niż granie w bezsensownej Przygodzie Bractw.
 

DeletedUser48

Guest
Christo, oczywiście w temacie multikont masz całkowitą rację, tutaj też dochodzi sprawa wychodzenia i wchodzenia z bractwa W CZASIE trwania przygód.
Jakim prawem te osoby są zaliczane do podsumowywania, to jest wręcz niewiarygodne, że taka opcja jest możliwa, która stwarza pole do popisu dla kombinatorów :(
 

DeletedUser80

Guest
Wystarczy:
1. Osoba dołączająca do bractwa w czasie przygody nie może brać udziału w przygodzie.
2. PW do cudów można wrzucać tylko osobom z bractwa lub odkrytym sąsiadom
i problem multikont sam się rozwiąże.
Ale IG wcale na tym nie zależy.
Multikonta są kontami aktywnymi i dzięki temu w świat może iść reklama "zaufało nam już 3 miliony graczy" i tylko my wiemy, ilu gra naprawdę.
 

Osteres

Zwiadowca
Jak najbardziej jestem za.
Na czas Przygód powinien być całkowity zakaz zmiany składu Bractwa.
Dopóki, nie zostanie to zmienione Przygody Bractw będą wypaczone jak to ma miejsce teraz :(
Wszystko to jest związane z MULTIKONTAMI niektórych osób a nic nie jest w tej sprawie robione.
Zaczyna mnie to coraz bardziej denerwować!!! :mad::mad::mad:
 

DeletedUser2264

Guest
Iluminati, Loża i Silimalirion, no GRATKI o Herosi Elvenaru !!!!
 

DeletedUser412

Guest
Multikonta zrobiły swoje. Ok 12 k punktów w 10 godzin i to śmieszne zawirowanie w obronie 1 miejsca w Illuminati . Gratki leszcze !
 

DeletedUser62

Guest
Tyle krzyku o co ?????? o bojkot ????
Ujawnil sie w Przygodzie jeszcze wiekszy przekret :). Wycieczki multikont w Bractwach :(.
Teraz zabawa w Przygodzie nie ma sensu , bo aby zdobyc dobre miejsce trzeba oszukiwac na calego :(.
 
Do góry