• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

nie dodaje kluczy z poczty

Matka Natura

Wędrowiec
Nie wiem kto jeszcze ma taki problem ale zawsze dostawałam darmowe rzeczy z poczty jak klucze ( chodzi mi o np. darmowe 100 kluczy z poczty) mam ten problem od dłuzszego czasu , zawsze dodawało po kliknięciu w odbierz 100 darmowych.... teraz juz którys event i dalej nic. Nie wazne czy klikam z incognito czy normalnej przegladarki, czy z róznych tych kluczy nie ma cały czas mam 298 i po kliknieciu po zalogowaniu dalej tyle samo.
 

Deleted User - 198835

Guest
No takie coś to trzeba zgłosić do suportu , bo czegoś takiego jeszcze (chyba) nie było - brak mejli w skrzynce to rzecz nagminna , bo to niby wysyłają do każdego a jednak jest wielu co tych mejli nie dostaje wcale , ale po otrzymaniu mejla nie dostaje się waluty wydarzenia , to ewidentny błąd
Jeszcze podpowiedź - jak już jesteś na swojej poczcie i masz otwartego mejla to klikasz w znaczek i powinna otworzyć się strona gry w której wybierasz na który świat chcesz wejść i pierwszy świat na który wejdziesz dostaje walute , a pozostałe (jak grasz na więcej niż jednym świecie) już tej nagrody nie dostanie
 

DeletedUser5758

Guest
Nie wiem kto jeszcze ma taki problem ale zawsze dostawałam darmowe rzeczy z poczty jak klucze ( chodzi mi o np. darmowe 100 kluczy z poczty) mam ten problem od dłuzszego czasu , zawsze dodawało po kliknięciu w odbierz 100 darmowych.... teraz juz którys event i dalej nic. Nie wazne czy klikam z incognito czy normalnej przegladarki, czy z róznych tych kluczy nie ma cały czas mam 298 i po kliknieciu po zalogowaniu dalej tyle samo.
ja w ogóle maila nie dostaje z kluczami ;) do supportu nie pisz, oni i tak nic nie poradzą..
 

Deleted User - 198835

Guest
Na brak mejla nie poradzą , ale błędny mejl to inna sprawa - w tej warto pisać bo to mejl z błędem
Wysyłanie mejli tylko do części a nie do wszystkich mogą tłumaczyć na swój sposób , ale błędów w odnośnikach nie wytłumaczą , dlatego warto
 
Do góry