• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Nie działa przycisk wylogowania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3063
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3063

Guest
25.03. - najpierw mnie wylogowało. Potem pojawił się komunikat powitalny, że niby gram już na trzech światach.
A gdy chciałem użyć opcji "wyloguj" to się okazało, że nie można znaleźć strony.
 

Załączniki

  • 26032018.jpg
    26032018.jpg
    65,1 KB · Wyświetlenia: 9

DeletedUser626

Guest
Wgrywana była poprawka związana ze sklepem premium, powinno być już po wszystkim.
 

DeletedUser626

Guest
Potwierdzam, jest już w naprawie. Dotyczy tylko przycisku wylogowania, serwery i logowanie działają normalnie.
 

DeletedUser3063

Guest
Ale ja mam 3 konta. Jak mam się zalogować na 2 pozostałe?
 

DeletedUser626

Guest
Na szybko można z innej przeglądarki, polecam od razu na najważniejsze konto.
 

DeletedUser943

Guest
Jedyne co na tę chwilę można zrobić to po każdym wylogowaniu się usuwać cookies z przeglądarki, ale to nie jest żadne rozwiązanie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Azulena

Rozbójnik
Przyszłam zgłosić to samo. Nie mogę wylogować się z gry.
Użycie przycisku "Wyloguj" powoduje zniknięcie gry i pokazanie się białego ekranu, z napisem jak niżej:

404 Not Found
nginx

Trzeba się cofnąć do ekranu gry i użyć czyszczenia "ciasteczek" a następnie odświeżyć stronę - wtedy wreszcie "hokus pokus" i jest się wylogowanym.

Ale to nie wszystko.

Drugi błąd.

Zaczęłam grę na Fel ..coś tam, kiedy zaczynałam. Zaraz po rozpoczęciu, pod dyktando koleżanek, które przyszły kilka dni wcześniej, przeniosłam się na Arendyl i dopiero tu zaczęłam rzeczywiście grę. Na Fel nie wykonałam żadnej czynności, poza tymi, których gra nie pozwala pominąć, żeby móc wyjść z gry.

To było 2 lata temu, cały czas widziałam na ekranie wejścia dwa światy. W ostatnie lato przeczytałam tu o usuwaniu takich miast przez Pomoc i natychmiast napisałam.
Dostałam pytanie o potwierdzenie, potwierdziłam, miasto zostało usunięte i już NIE widziałam na ekranie wejścia świata Fel...

A teraz widzę znowu dwa światy, za każdym wejściem dziś!

Normalnie ręce opadają....
 

DeletedUser392

Guest
Potwierdzam, jest już w naprawie. Dotyczy tylko przycisku wylogowania, serwery i logowanie działają normalnie.
Jeśli przycisk Wylogowujący nadal loguje nas ponownie, a teraz wywala całkowicie stronę 404 to raczej mega powolnie naprawione...

Ja mam pytanie. Jak to jest, że z każdą wgrywaną aktualizacja błędy mnożą się niczym króliki. Niby jest podawana informacja: usuwa to, usuwa tamto, dodaje to i owo...ale brak informacji: i dorzucamy kilka nowych błędów.
Przecież normalną kwestią jest wypuszczanie czegoś, co jest sprawdzone i działa, a nie tworzy nowe problemy.
Chyba nie zdarzyła się jeszcze ani razu jakaś łatka wgrywana aby było wolna od błędów.

Spróbujcie w oknie prywatnym przeglądarki, ono nie zapamiętuje logowania
Sprawdzałem zaistniały błąd na: explorer, firefox, opera, chrom, safari, uc browser, superbird, touch browser i avant.
Strona 404 wszędzie, jedynie czyszczenie przeglądarki za każdym razem przynosi pożądany rezultat...ale bez przesady.
Fajnie i super że są "wyjścia" i rozwiązania alternatywne, które to inni gracze muszą szukać i podpowiadać innym, aby nie dało się zwariować w etosie błędów, ale ja bym choć raz chciał po takiej łatce/dodatku wgrywanym usiadł przed grą i powiedział: no wreszcie bez błędów i problemów...ale mam wrażenie że to nigdy nie nastąpi. O wiele mniej było by komentarzy i odpowiedzi od Supportu: pracujemy nam usunięcie problemu, gdyby wsio było pakowane po uprzednim sprawdzeniu i dodaniu a nie robienie takiej hałastry bo inaczej nie ominie was lawina żali, pretensji i uwag...a można by ten czas na spokojnie inaczej i przyjemniej wykorzystać :)
Ok, zapewne to nie zależy od was i posłusznie wykonujecie każde żądanie z góry, ale ogarnijcie to i nie róbcie jaj, nie zezwalajcie na wypuszczanie badziewia...no chyba że to premedytacja ze strony IG.

Więc kiedy można się spodziewać usunięcia błędów ?
Tylko nie piszcie że dopiero (może) za dwa tygodnie przy następnym terminie aktualizacji usuwającej błędy.
 

Hassano

Łucznik
A na co liczysz.. pisali że zamulona gra zostanie naprawiona przy tej apce a tu nic.. dupa dup i nadal czekamy..
 

DeletedUser1921

Guest
NOC 27.03.2018 I WIECZÓR 26.03.2018 NIE MOŻNA WYJŚĆ Z GRY,ŻEBY SIĘ WYLOGOWAĆ. MOJEJ KUZYNCE PRZEZ DURNĄ AWARIĘ STWORZYŁA TRZECIE KONTO NA WILYNDRALU I NA PEWNO NIE BĘDZIE Z TEGO KONTA GRAĆ. TAK TO JEST JAK SIĘ AKTUALIZUJE JAK JEST MASA GRACZY,ZAMIAST UŻYĆ TRYBU GHOST I SYMULACJI NA RZECZYWISTEJ LICZBIE. WTEDY TE WASZE PSEUDO AKTUALIZACJE BĘDĄ SPRAWNIE DZIAŁAĆ. DO POPRAWY !!!!! PŁACĘ TO WYMAGAM DOBRZE FUNKCJONUJĄCEJ RZECZY,W TYM WYPADKU GRY.
 

Załączniki

  • Zrzut ekranu z 2018-03-27 00-53-10.png
    Zrzut ekranu z 2018-03-27 00-53-10.png
    62,1 KB · Wyświetlenia: 5

DeletedUser392

Guest
(...) TAK TO JEST JAK SIĘ AKTUALIZUJE JAK JEST MASA GRACZY,ZAMIAST UŻYĆ TRYBU GHOST I SYMULACJI NA RZECZYWISTEJ LICZBIE. WTEDY TE WASZE PSEUDO AKTUALIZACJE BĘDĄ SPRAWNIE DZIAŁAĆ. DO POPRAWY (...).
Nie mam pojęcia w takim razie, po jaką cholerę jest BETA ??? Powinno się zrobić tam pełne testy, a potem aktualizację pakować na pozostałe światy... i jeszcze robić taki cyrki w okresie trwania eventu ?
Ale przecież
Wgrywana była poprawka związana ze sklepem premium(...)
, więc trzeba jeszcze hajsiwo wyciągnąć przed świętami od graczy o czym producenci pomyśleli, nie bacząc czy są błędy czy ich nie ma.
Z PB też było to samo jakiś czas temu. Test zrobiono na Becie, które ujawniły błędy, a potem razem z tymi błędami PB zostały zaaplikowane na pozostałe światy i PB finalnie zostały przesunięte. Więc jaki to ma sens ?
 

andrzej66

Wędrowiec
Potwierdzam,brak możliwości wylogowania,ponadto , od wczoraj nie można wejść na mapę świata, - w moim bractwie - dotyczy to też części graczy, niektórzy mają tą samą sytuację co ja , inni tylko jeden z tych problemów.
 

visit0r

Paladyn
Przyszłam zgłosić to samo. Nie mogę wylogować się z gry.
Użycie przycisku "Wyloguj" powoduje zniknięcie gry i pokazanie się białego ekranu, z napisem jak niżej:

404 Not Found
nginx

Trzeba się cofnąć do ekranu gry i użyć czyszczenia "ciasteczek" a następnie odświeżyć stronę - wtedy wreszcie "hokus pokus" i jest się wylogowanym.

Ale to nie wszystko.

Drugi błąd.

Zaczęłam grę na Fel ..coś tam, kiedy zaczynałam. Zaraz po rozpoczęciu, pod dyktando koleżanek, które przyszły kilka dni wcześniej, przeniosłam się na Arendyl i dopiero tu zaczęłam rzeczywiście grę. Na Fel nie wykonałam żadnej czynności, poza tymi, których gra nie pozwala pominąć, żeby móc wyjść z gry.

To było 2 lata temu, cały czas widziałam na ekranie wejścia dwa światy. W ostatnie lato przeczytałam tu o usuwaniu takich miast przez Pomoc i natychmiast napisałam.
Dostałam pytanie o potwierdzenie, potwierdziłam, miasto zostało usunięte i już NIE widziałam na ekranie wejścia świata Fel...

A teraz widzę znowu dwa światy, za każdym wejściem dziś!

Normalnie ręce opadają....
kilka razy chcialem sie wylogowac to mam juz mam niby na 3 swiatach ^^
az sie boje tam zagladac bo jeszcze przez bledy ktore sie pojawily w nowej aktualizacji (znikajacy sasiedzi) nie wejde na wlasciwy swiat :(
 

Hassano

Łucznik
A ja myśle że to było celowe działanie ig bo teraz w statystykach będzie ze grywalność zwiększyła sie 3-krotnie.. tyle nowych kont powstało gra sie prężnie rozwija więc dajmy więcej promocji na diaxy.. hajsy sie muszą zgadzać..
 

visit0r

Paladyn
A ja myśle że to było celowe działanie ig bo teraz w statystykach będzie ze grywalność zwiększyła sie 3-krotnie.. tyle nowych kont powstało gra sie prężnie rozwija więc dajmy więcej promocji na diaxy.. hajsy sie muszą zgadzać..
zaraz bedzie kilka postow ze stworzyles teorie spiskowa:) jak dla mnie calkiem prawdopodobna ;)
 

DeletedUser2340

Guest
@Dragomira, może jakiś odzew, co? Od wczoraj jest problem i nic nie robicie. Nie można cofnąć tej łatki, którą wczoraj wstawiliście?
Czy to co tutaj gracze piszą w jakikolwiek sposób dociera dalej czy tylko kończy się na przeczytaniu przez Ciebie? Gra była fajna ale z dnia na dzień jest coraz gorzej. Nie widzisz tego?
 
Status
Zamknięty.
Do góry