• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Nie można anulować produkcji wojska

Status
Zamknięty.

Ela422

Wędrowiec
Jak w temacie. Uważam, że to jest błąd. Zawsze to było dostępne i dało się anulować produkcję w każdym czasie. Teraz 5 sekund przed końcem znaczek X robi się szary nie da się go wcisnąć.
Ktoś się pomylił i nie chce produkować konkretnego wojska, zwłaszcza młodzi gracze, którzy mają długie czasy szkoleń pojedynczych jednostek.
Uważam to za błąd.
 

Tajniakos

Paladyn
Po co ktoś miałby anulować produkcję wojska na 5 sec przed końcem? Za 5 sec bez problemu można zdjąć inne niechciane produkcje :) Może to i błąd choć taki mało istotny :)
 

Ela422

Wędrowiec
Bo czasem mi się wydaje, że jednak nie to wojsko chcę ;) Jak ktoś ma miśka brunatnego to dla niego to ważna kwestia bo zamiast np. trentów robią się łucznicy, którzy w tym momencie nie są potrzebni. I orientuję się 5 sekund przed końcem. Czyli wojsko łuczników niepotrzebnie mi się szkoli.
To tak samo jakbyś produkował towary i nie mógł tego anulować w dowolnym czasie.
To jak to jest: ja gram i decyduję co chcę robić w swoim mieście czy twórcy mnie zmuszają do konkretnych działań?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
To nie jest błąd, zostało to wprowadzone przez nas ponieważ anulowanie w ostatnich sekundach produkcji powodowało pewne problemy w grze.
 

Ela422

Wędrowiec
To nie jest błąd, zostało to wprowadzone przez nas ponieważ anulowanie w ostatnich sekundach produkcji powodowało pewne problemy w grze.
jaraq, wychodzi na to, że część graczy nie wiedziała o tym błędzie. No i ok, zmieniliście "nadużycia" w grze. Ale z drugiej strony to jednak funkcja anulowania produkcji w każdej chwili powinna być dostępna.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Myślę że to tylko tymczasowe rozwiązanie, ale oczywiście mogę się mylić ;)
 

blazius1

Paladyn
Bo czasem mi się wydaje, że jednak nie to wojsko chcę ;) Jak ktoś ma miśka brunatnego to dla niego to ważna kwestia bo zamiast np. trentów robią się łucznicy, którzy w tym momencie nie są potrzebni. I orientuję się 5 sekund przed końcem.


Czasem, powiadasz, ci się wydaje? Mrugasz okiem?

Bu z anulowaniem produkcji był bardzo poważny. W zasadzie powoli rozwal grę od środka.
Już nie ma potrzeby mrugania okiem. Hipokryzja byłaby uprawniona, gdyby bug wciąż istniał.

Bądźmy poważni. Błędem był bug, a nie sposób jego naprawienia.
 

Ela422

Wędrowiec
@chris07070707, o którym błędzie wiedzieli wszyscy? O wojsku? Wybacz @Tajniakos, że Cię wywołuję do tablicy ale taki rozwinięty gracz jest, na forum odkąd pamięta, napisz czy wiedziałeś o błędzie wojska.
chris, podaj mi choć jeden link w którym się wypowiadaliście o tym, że można sobie narobić miśki. Jak sam napisałeś "jeszcze przed eventem". Głupoty piszesz. Bo połowa graczy o czym takim jak możliwość zdobycia wielu miśków dowiedziała się za późno. Dlaczego mi nie udało się zdobyć przynajmniej drugiego? Dość często siedziałem na forum. Moje wypowiedzi jeszcze gdzieś tam są. Nie skasowali tego razem z kontem.

Jaka wg Ciebie jest różnica między szybszym szkoleniem wojska a system, który sprawił, że niektórzy mają po kilka miśków? Ja nie widzę żadnej różnicy. Blazius1 posiadając 2 brunatne jest do przodu w stosunku do innych graczy, którzy mają tylko 1. Zapomniałeś jak to działa jak się rzuci worek?
chris, weż mnie nie rozśmieszaj. Sam świadomie wykorzystujesz błędy w grze - mam uwierzyć, że miałeś szczęście w losowaniu i wygrałeś tyle zamrożonych wraków albo kupę kasy wydałeś na syreni raj - a potem dziwisz się, że ktoś inny chce wykorzystywać inne błędy.
Miałem rację, na tym forum zrobiło się kółeczko wzajemnej adoracji. Brakuje mi tu jeszcze kikimory do kompletu i będzie jak dawniej.
 

DeletedUser3033

Guest
hmm sporo osób wiedziało każdy zrobił jak uważał ( z tego czy przez to grałem prawie przez 2 lata surką nie istotne)
czy ktoś wykorzystał błędy gry temat rzeka bo jak się odkrywa błędy ?
w tej grze odkryłem więcej błędów niż nowości wprowadzane w aktualizacjach i to tak 3:1
ciekawe jest że osoba odpowiedzialna za gre ma dosłownie zerowe pojęcie o tej grze
bredzenie o jednorożcach mnie nadal bawi
edit :
choć w kilku kwestiach masz racje (bez komentarza) to wybór to kwestia moralna a gra zachęca wręcz namawia czy to multi czy wykorzystanie błędów
zerknij jakie bzdury są w regulaminie choćby forum
hmm tak tylko w jednej kwestii chris07070707 ma racje gra(ig) już dawno zjada własny ogon
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
Czy ten exploit pojawił się dawno czy jakoś w trakcie wprowadzania nowych jednostek 4*?
U tego bractwa to się tak miśki i warsztaty błyszczały że o jezu, ale na ich obronę widziałem to też w innych bractwach na połowie serwera i się każdy zastanawiał czy korzystać z tego czy nie, bo inni będą do przodu...

Ile jeszcze będziemy winić siebie wzajemnie za ich błędy? exploity, rekordy powyżej maksa w iglicy ... itd.. Nie kłóćcie się tyle, święta idą.
 
Ostatnia edycja:
chris, podaj mi choć jeden link w którym się wypowiadaliście o tym, że można sobie narobić miśki. Jak sam napisałeś "jeszcze przed eventem". Głupoty piszesz.
Podam Ci nawet kilka linkow i to tylko do moich (i to niektorych) postow. Piszacych i ich postow bylo znacznie wiecej:

Tu pisalismy o szalenstwie IG jeszcze przed eventem. Przyklad moich 2 postow:

Pare linkow do postow z samego poczatku eventu. Czasu na robienie miskow bylo mnostwo:

A tu wrecz dokladna recepta, jak najlepiej robic event:

Postow i z bety, i stad, w ktorych ostrzegalismy IG przed skutkami takiej formy eventow nie chce mi sie nawet szukac, ale tez ich troche bylo.

Sam świadomie wykorzystujesz błędy w grze
Nic z tych rzeczy. Ba, jestem chyba jednym z niewielu graczy, ktorzy nie stosuja nawet pushingu czy handlu miedzy swiatami, choc praktycznie nic za to tutaj nie grozi :) Jesi chodzi o Syrenki i Zodiaki, tam nie bylo zadnego wykorzystywania bledow gry, wiec nie porownuj do siebie tych 2 rzeczy. Po prostu po przeanalizowaniu zadan w obu tych eventach znalazlem taki sposob robienia zadan i losowania nagrod, by zdobywac wiecej przyspieszaczy, niz szlo na robienie zadan. W obu przypadkach podzililem sie tymi wskazowkami tutaj na forum. Oczywiscie w tych dyskusjach bralo udzial wiecej osob. Taka ciekawostka - na serwerach innych krajow 3 miski to byla wieeeelka rzadkosc, natomiast na serwerach PL w duzej mierze wlasnie dzieki tym naszym dyskusjom tutaj 2 brunatne byly zjawiskiem wrecz masowym, 3 brunatne byly zjawiskiem dosc powszechnym, a przynajmniej kilkanascie osob zdobylo 4 i wiecej.
A Ty piszesz "podaj mi choć jeden link w którym się wypowiadaliście o tym, że można sobie narobić miśki" :)

EDIT:

No i super. Więc czemu się burzysz razem z blazius1
Ja sie burze ? :) Przeciez wyraznie napisalem, ze nikomu niczego nie zaluje. Ani sie do nikogo nie przyczepilem, ani nikogo nie ocenialem, Dwie osoby wyrazily ogolne zdanie na dany temat (poczytaj jeszcze raz poprzednie posty), a ze poczules sie osobiscie zaatakowany, to juz naprawde nie moja wina. W mojej wypowiedzi nie bylo niczego, co uzasadnialoby taka reakcje.
 
Ostatnia edycja:

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Zrobił się tutaj bałagan, a uważam że @jarq powiedział już wszystko, co trzeba, dlatego temat zamykam. Jeśli będzie taka potrzeba, lub będą nowe wiadomości w sprawie błędu, to damy Wam znać. Tymczasem proszę nie przenosić tego offtopicu i przepychanek gdzieś indziej na Forum, bo winowajcom rozdam prezenty, które się im nie spodobają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry