• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nie można włączyć

DeletedUser2876

Guest
Zapomnij od prawie miesiąca nie potrafią naprawić błędu zgłoszonego przeze mnie dokładnie takiego samego.
Co lepsze błąd ten pojawia się nie tylko na telefonie moim gdzie może mógłbym jakieś ustawienia zmieniać ale na telefonach różnych innych marek gdzie nic poza instalacją nie zostało uczynione.
Tak za rok może naprawią.
 

Proqrator

Rozbójnik
Kiedyś miałem problem z aplikacją, nie dało się jej wogole włączyć. W moim przypadku pomogło wyłączenie powiadomień z gry. Niestety support też wtedy nie pomógł. Sam to ogarnalem. Probujcie coś zmieniać. Może się uda
Później jak im napisałem jak udało się to poprawic to rozsyłali to do innych i nawet dziękuję nie napisali :)
 

Tajniakos

Paladyn
@dkf385 Podejrzewam, że grę masz zainstalowaną na dysku systemowym w telefonie (domyślny dysk c). Zobacz czy Twojego problemu nie naprawi przeniesienie instalacji gry na kartę pamięci telefonu bądź na pamięć wbudowaną w telefonie. Na pewno taki zabieg nie zaszkodzi a może coś zmieni :)
 

nonpix

Wędrowiec
W moim przypadku pomogło odinstalowanie gry (aplikacji) z telefonu i zainstalowanie jej na nowo
 

dkf385

Zwiadowca
Też marnie widzę tą ich pomoc. Napisali żeby reinstalować, na odpowiedź że nie działa, napisał ze przekaże komuś innemu i cisza.

Kilka krotnie już reinstalowałam, przenosiłam z karty na telefon i sportem, czyściłam dane podręczne, powiadomienia mam wyłączone zawsze. Pomysły mi się skończyły coś można jeszcze zrobić.

Natomiast na starym tel gdzie bic nie ma, gra chodzi bez zarzutu i nawet szybko się uruchamia, ale to rozwiązanie tylko tymczasowe.
 

DeletedUser2876

Guest
Też marnie widzę tą ich pomoc. Napisali żeby reinstalować, na odpowiedź że nie działa, napisał ze przekaże komuś innemu i cisza.

Kilka krotnie już reinstalowałam, przenosiłam z karty na telefon i sportem, czyściłam dane podręczne, powiadomienia mam wyłączone zawsze. Pomysły mi się skończyły coś można jeszcze zrobić.

Natomiast na starym tel gdzie bic nie ma, gra chodzi bez zarzutu i nawet szybko się uruchamia, ale to rozwiązanie tylko tymczasowe.

Dokładnie ta sama sytuacja jest u mnie wszystkiego się już imałem. Nawet reset fabryczny zrobiłem i nie działa. Obecnie z pośród moich wszystkich urządzeń z androidem działa tylko na laptopie.
Trochę to śmieszne że niby mobilna gra wymaga stacjonarnego w sumie sprzętu.
 

dkf385

Zwiadowca
U mnie strasznie tnie na laptopie.
Natomiast na starym gracie telefonie śmiga bez zarzutu na razie.

Odpisali ale nic nie pomogli.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Postaram się coś dowiedzieć, ale z tego co już sprawdzałem to jest to prawdopodobnie związane z uprawnieniami, gra nie może w pewnym momencie zapisać plików bo nie ma uprawnień. Problem w tym że nie mam nic powtarzalnego. Podajcie mi tutaj lub napiszcie do mnie w suporcie jak najwięcej informacji o sprzętach: model, wersje androida itp. im więcej rzeczy tym łatwiej będzie coś znaleźć.
 

dkf385

Zwiadowca
Udało mi się rozwiązać problem.
Sformatowałam przenośną kartę pamięci i jak nie ba połączona zainstalowałam grę. Teraz włącza się w ekspresowym tempie Zobaczę później czy na karcie tez pójdzie.
 
Do góry