• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Nie możność zresetowania hasła

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1220
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1220

Guest
Chciałam dzisiaj zresetować hasło do gry. Skorzystałam ze stosownego linka na stronie logowania. W okienku wpisałam swoją nazwę czyli 'Anike'
Efekt: Gracz nie został znaleziony.
Z mailem ten sam efekt (oczywiście wpisałam stosowny adres mailowy)
Poprosiłam o sprawdzenie parę osób z mojego bractwa. Oczywiście wpisywali swoje dane. Efekt ten sam.
 

kasiaczb

Zwiadowca
Chciałam dzisiaj zresetować hasło do gry. Skorzystałam ze stosownego linka na stronie logowania. W okienku wpisałam swoją nazwę czyli 'Anike'
Efekt: Gracz nie został znaleziony.
Z mailem ten sam efekt (oczywiście wpisałam stosowny adres mailowy)
Poprosiłam o sprawdzenie parę osób z mojego bractwa. Oczywiście wpisywali swoje dane. Efekt ten sam.
Witam serdecznie:(( choć do radości mi daleko. Nie moge wejść na swoje miasto! Logowałam sie zawsze przez FB ale teraz cos się stało i już sie nie da a hasła do gry nie pamietam. Nijak nie moge zresetować hasła!!! Bo właśnie mam wyżej opisany rzez koleżankę problem. Mój nick kasiaczb - nie odnaleziono, z adresem mailowym jest to samo! I co mam zrobić? Jestem arcymagiem a w poniedzialek turniej - jeśli nie wejdę na miasto to całe bractwo ucierpi. Prosze o pomoc. Pisałam do supportu ale... no wiecie może to caps lock albo zły adres mailowy itd. a wiem że to nie to.
 

DeletedUser626

Guest
Oba problemy (logowanie przez FB/G+ oraz zmiana hasła) dotyczą kont połączonych z Facebookiem/Google+, przepraszamy za to. Zadzwoniliśmy już po techników, żeby to naprawili, prace trwają. Problem dotyczy wszystkich gier i wersji.
 

jakub357

Łucznik
A czy jest możliwość połączenia konta już istniejącego z Facebookiem/Google+?
Próbując tego dokonać, kilka miesięcy temu, było to jeszcze niemożliwe i tak mi też powiedziano.
 

DeletedUser1220

Guest
Oba problemy (logowanie przez FB/G+ oraz zmiana hasła) dotyczą kont połączonych z Facebookiem/Google+, przepraszamy za to.

Czy na pewno problem ze zmianą haseł dotyczy kont połączony? Wątpię, bo ja nigdy nie miałam i nie mam połączonego konta z FB czy Google+, a hasła zresetować nie mogę.
 

DeletedUser626

Guest
Dostałam informację, że zarówno logowanie przez FB/G+ jak i zmiana hasła powinny już działać. Jeśli u kogoś nadal występuje problem, to proszę o kontakt poprzez support.

@jakub357 Taka możliwość generalnie istnieje cały czas, tylko kilka razy była wyłączana, mogłeś trafić akurat na taki moment. Nie polecałabym jednak łączenia konta z FB, jeśli ktoś nie musi tego robić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry