• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Nie mogę wejść do miasta sąsiadów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1825
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1825

Guest
Wersja gry: v1.83.3-(e6bf249) (2019-07-16 12:15)
Świat gry: PL 1, PL2
Przeglądarka + wersja: Google Chrome Wersja 75.0.3770.142 (Oficjalna wersja) (64-bitowa)
System operacyjny: Windows 10, 64 bitowe
Rozdzielczość ekranu: 1366x768
Nazwa konta: 666nimrodel
Elfy czy Ludzie: PL1 Elfy, PL2 Ludzie

Powtarzalność: 5/5

Opis sytuacji:
Nie mogę wejść do miasta sąsiada ani towarzysza - ani z mapy, ani z profilu wiadomości (odwiedź) ani z listy towarzyszy (odwiedź). Po wejściu na mapę nie mogę wrócić do swojego miasta - dopiero po odświeżeniu. Gra po prostu nie reaguje.
 

eelem

Wędrowiec
i cyferkami nie można wybierać produkcji - no pięknie zaczęły się przygody - a to efekt po wejściu na mapę przygód
 

DeletedUser2359

Guest
Już aktualizują, pewnie zaraz naprawią. U mnie też parę osób się skarżyło na ten problem.

P.S
Już działa :)
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Tak był chwilowy problem z wydajnością i dlatego to nie działało.
 

DeletedUser2359

Guest
Warto wiedzieć... prawdę mówiąc wobec awarii turnieju o tym problemie już dawno zapomniałem.... a właśnie @jarq , czy IG przewiduje jakieś rekompensaty, w szczególności dla graczy którzy już wczoraj postawili powielacze i ich moc nie dotrwa do niedzieli?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Na razie nic mi o tym nie wiadomo i pewnie raczej tak zostanie, to nie była jakaś wielka awaria tylko przesunięcie w terminie o jeden dzień.
 

DeletedUser174

Guest
no ja tam nie wiem... jezeli w bractwach widać załamanie turniejów bo jest przesunięcie o 1 dzień to chyba cos jest jednak nie tak

i jeżeli to nie była "wielka awaria" to dlaczego odwołali turniej :confused:
 
Do góry