• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

NIE nalicza PW ze skrzyni z akademii i z turnieju kiedy jest pełny pasek PW.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2620
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2620

Guest
NIE nalicza PW ze skrzyni z akademii i z turnieju kiedy jest pełny pasek PW.
Co jest grane?? Dzisiaj jak miałem na pasku PW full i otworzyłem skrzynię w Akademii Magii to miałem w niej 50 czy ileś PW ale nie przybyło mi do paska (a zawsze przybywało nawet ponad poziom paska) a jak robiłem turniej to miałem chyba z 4 czy 6PW na pasku a zdobyłem w turnieju chyba z 10 czy 13PW ale uzupełniło mi pasek do pełna czyli brakujące 6 czy 4PW a reszta nie przybyła. Czy to jakiś błąd / zbugowanie czy jakieś zmiany w mechanice gry?? Prosił bym modelatorów gry o uzupełnienie brakujących PW...
 
NIE nalicza PW ze skrzyni z akademii i z turnieju kiedy jest pełny pasek PW.
Co jest grane?? Dzisiaj jak miałem na pasku PW full i otworzyłem skrzynię w Akademii Magii to miałem w niej 50 czy ileś PW ale nie przybyło mi do paska
Sa dwa rozne rodzaje nagrod w postaci PW w Mistycznych Obiektach. Jedna to 35 PW w postaci ksiazek, ktore trafiaja na pasek, a drugi rodzaj nagrody to 50 PW, ale w postaci Antycznej Wiedzy, czyli szybkich bonusow, tyle ze te trafiaja nie na pasek, a prosto do inwentarza. Jesli u Ciebie chodzilo o ten drugi rodzaj, to sprawdz moze wlasnie w inwentarzu.

Z sytuacja uzupelniania paska tylko do granicy 10 PW jeszcze sie nie spotkalem, wiec tu nie pomoge.
 

DeletedUser2620

Guest
Sa dwa rozne rodzaje nagrod w postaci PW w Mistycznych Obiektach. Jedna to 35 PW w postaci ksiazek, ktore trafiaja na pasek, a drugi rodzaj nagrody to 50 PW, ale w postaci Antycznej Wiedzy, czyli szybkich bonusow, tyle ze te trafiaja nie na pasek, a prosto do inwentarza. Jesli u Ciebie chodzilo o ten drugi rodzaj, to sprawdz moze wlasnie w inwentarzu.

Z sytuacja uzupelniania paska tylko do granicy 10 PW jeszcze sie nie spotkalem, wiec tu nie pomoge.
Ani 35PW na pasek ani 50PW do Inwentarza nie trafiło...
 
Do góry