• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Potwierdzone nie przyznanie prezentu event majowy

Magolcia

Zwiadowca
odebrałam maila z bonusowymi nasionami, ale niestety po kliknięciu odbierz prezent nie mam tych nasion. odświeżałam grę już kilka razy i nadal nic... miał tak ktoś?
 

DeletedUser3975

Guest
Tak przed chwilą, właśnie napisałam do Supportu.
 

Osteres

Zwiadowca
Strach się logować na pozostałe serwery aby źle nie przydzieliło jak naprawiony zostanie błąd...;)
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Po naprawie prześlą jeszcze raz nową wiadomość z już działającym linkiem do odebrania nagrody.
 

zjadaczasu

Wędrowiec
Kolejny raz nie dostałam prezentu. I nie trafia on do spamu ponieważ odpowiedzi od Was trafiają do folderu: Odebrane. Trzy eventy i brak reakcji tylko zbywające tłumaczenia. Jest mi bardzo przykro. Pozdrawiam
 

Magolcia

Zwiadowca
Kolejny raz nie dostałam prezentu. I nie trafia on do spamu ponieważ odpowiedzi od Was trafiają do folderu: Odebrane. Trzy eventy i brak reakcji tylko zbywające tłumaczenia. Jest mi bardzo przykro. Pozdrawiam
A masz włączone zgody kontaktu w ustawieniach? Ja kiedyś też nie dostałam, a okazało się, że te zgody nie były zaznaczone...
 

Koval92

Kapłan
niemozliwe, 500 sztuk to 2.5 artefaktu. To był błąd.

dalej nie ma zadnego maila, nawet niedziałającego. no trudno.
 

visit0r

Paladyn
1589289635527.png

i 2 minuty pozniej taki sam mail czyli teoretyczna byla mozliwosc gratisowych 1000 kwiatków, jak do tej pory okrągłe zero

EDIT: dobrze jest grać ze słabym internetem komórkowym w momencie kliknięcia przycisku wymieszaj masz ułamek sekundy aby zapamiętać układ nagród zanim zostaną zasłonięte
 

zjadaczasu

Wędrowiec
A masz włączone zgody kontaktu w ustawieniach? Ja kiedyś też nie dostałam, a okazało się, że te zgody nie były zaznaczone...
1. Mój e-mail został zweryfikowany.
2. Udzieliłam zgodę na wysyłanie newsletteru, kiedyś otrzymywałam prezent.
3. Adres e-mail nie został nigdy zmieniony.
4. Nigdy nie wypisałam się z newsletteru.
5. E-mail nie został potraktowany jako SPAM gdyż sprawdzam i czyszczę spam regularnie.
6. Moja skrzynka odbiorcza nie jest pełna i można na nią wysłać więcej wiadomości e-mail. Otrzymuję codziennie wiadomości.
7. Moje konto e-mail nie zostało zdezaktywowane. Korzystam z niego codziennie.
 

Koval92

Kapłan
View attachment 1991

i 2 minuty pozniej taki sam mail czyli teoretyczna byla mozliwosc gratisowych 1000 kwiatków, jak do tej pory okrągłe zero

EDIT: dobrze jest grać ze słabym internetem komórkowym w momencie kliknięcia przycisku wymieszaj masz ułamek sekundy aby zapamiętać układ nagród zanim zostaną zasłonięte

to ja nie wiem co oni mieszają.
Mój mail tez jest zweryfikowany, nic nie doszło a do tej pory dochodziło zawsze.
 
Do góry