• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Potwierdzone nie przyznanie prezentu event majowy

Celebrinda

Wędrowiec
tak samo. Pierwszy raz nie dostałam e-mail'a z przyznaniem prezentu, a moja koleżanka dostała e-mail'a, ale po kliknięciu żadnych nasion nie otrzymała.
 

Koval92

Kapłan
Doszedł do mnie ten mail o 18;48 ,klikam - po 30 sekundach ładowania "serwer inno games potrzebował zbyt duzo czasu na odpowiedź".
 

Deleted User - 866108

Guest
Dostałam 2 maile ale żaden link nie działa, odbiór nasion nie możliwy.
 

Nusion

Kapłan
Ja dostałam moje nasionka, maila dostałam z opóźnieniem i żadne tam losowanie, po prostu 50 nasionek

1589314922858.png

Wygląda na to, że już działa :)
 

visit0r

Paladyn
1589315169916.png
krótko zwięźle i na temat, oszuści
miała być szansa na 500, jest skromne 50
znowu napluli w twarz i mówią że deszcz pada
 

DeletedUser174

Guest
jakby to faktycznie sie było o co pluć...

co za różnica ile tych nasion jest? bo jak nie wpadnie ten jeden relikt więcej z nagrody to coś się stanie? serioo???
 

Koval92

Kapłan
500 nasion to jest prawie 2 artefakty, to był ewidentny błąd.
To tak jakby wam wysłali 2000 esensji w poprzednim evencie.
Musieli coś źle wstawić wtedy.
 
Ostatnia edycja:

Vesna

Wędrowiec
Dzisiaj dostałam 50 nasion, dziękuję. A swoją drogą relikty w nagrodach to po prostu dno!
 

DeletedUser174

Guest
taaa...
mi mogą dawać i po 5k nasion. Serio mam wyłożone na ten event. A Wasze płakanie "buu.. krzywda wielka, bo nie dali tych kilku nędznych nasionek" może do firmy zanieśc wiadomość: ludzie chca takich eventów, dajmy im takiego dziadowania więcej. Serio??? Jest się o co bić? Mi trochę łapki opadają, bo event jest tak bardzo zły, ze aż szkoda klawiatury strzępić, ale tu proszę bieda i płacz bo jakiejś śmiesznej ilości nasionek nie ma.

Chciałoby się powiedzieć kabaret, ale jakoś mnie to nie śmieszy
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Zaraz po wysłaniu nowej faktycznie serwer był przeciążony, komu wtedy nie zadziałało to proszę jeszcze raz kliknąć w tej wiadomości.
 

DeletedUser3975

Guest
Otrzymałam ponownie maila i po kliku nasiona 50 sztuk.
Nie ma co narzekać, dobre i to.
Dzięki :)
 

Koval92

Kapłan
Dlaczego niektórzy odebrali 100-500 ziaren z maila a niektórym przyszły tylko maile "odbierz 50 ziaren" ???
U nas wlasnie ktos odebrał 100, ja mam zupełnie inny mail...

Niektórzy piszą, że odebrali dwa razy... Inni dostali tylko jeden mail z 50 waluty... Tamci 50-500 i potem znowu 50...
 
Ostatnia edycja:
Do góry