• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nie tylko punkty rozwoju za podbój sektorów

Czy popierasz tą inicjatywę?


  • W sumie głosujących
    8
Status
Zamknięty.

Mikekun

Rozbójnik
witajcie

Kiedy podbijamy prowincję na mapie świata. Dostajemy za nie zarówno relikt który oblicza nam bonus produkcyjny oraz punkt rozwoju do wykorzystania przy postępie technologicznym. Niestety nie mamy za podbijanie nic więcej. Ogólnie można byłoby wprowadzić do mapy świata również nagrody za zajęcie konkretnej prowincji np. z bonusem do marmuru który u mnie jest premiowany, byłaby nagroda w postaci 1000 zaopatrzenia lub monet. O tym jaką nagrodę dostaniemy decydowałby losowo komputer. Owszem wiem że za podbijanie prowincji jest dodatkowo za darmo rozszerzenie, jednakże im dalej idziemy z podbijaniem i odkrywaniem tym bardziej się odsuwa ta darmowa nagroda. Dlatego też tym lepiej byłoby aby za prowincje które dostajemy premię do produkcji byłoby coś jeszcze. W końcu szkolenie wojska potrzebnego do walk lub zasobów tanie nie jest, w szczególności kiedy osoba dba o ulepszanie budynków.

Liczę na pozytywne głosy w tej sprawie ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser41

Guest
Złoto i zaopatrzenia się ma tak dużo że w zupełności zawsze wystarcza i z sektorów jest niepotrzebne. Wolałbym zasoby to by się przydało o wiele bardziej.
 

Mikekun

Rozbójnik
Guanabana, kto ma ten ma. Ja szybko swoje wydałem i teraz mam biedę z nędzą :( Więc nie dziw się że takie rzeczy lubię proponować, bardzo bym chciał aby prowincje które podbijamy wokół sąsiadów miały tak sam charakter jak te w FoE. Tam prowincje i mapę podbija się z wielką przyjemnością, a tutaj z konieczności.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser41

Guest
Wybuduj więcej domów i rozbuduj je na wyższe poziomy. Postaw więcej warsztatów i także je rozbuduj na wyższe poziomy. Ja mam ciągle za dużo że mi się w magazynie nie mieści.
 

DeletedUser64

Guest
Zgadzam się z Guanabana, przy dobrym zagospodarowaniu nie można narzekać na braki. Za to zasoby bardzo by się przydały.
 

DeletedUser55

Guest
mi zawsze brakuje zasobow ale to bardziej winna 5 budowniczych :p
 

DeletedUser13

Guest
w każdym razie przydało by się jakieś profity zdobywać z prowincji poza "(...) jeszcze x aby odblokować prowincję"
 

DeletedUser14

Guest
Jestem za, Relikt + PW to trochę mała nagroda za włożony wysiłek i wojsko, więc może towary jako dodatek? :p
 

DeletedUser9

Guest
To poczatek gry, fakt zloto/zaoaptrzenie troche ciezko jest zdobyc, ale czy slyszeliscie o czym takim jak powtarzalne questy? Po nocnych 9h zbiorach zapelniam 1/2 moich skladow samymi questami. Pozniej te questy sa coraz lepsze i wkoncu robiac questy przy zbiorach po 9h zapelniasz cale sklady questami + zbiorami, wiec PO CO? Na poczatku to oczywiste ze trzeba sie pomeczyc ale potem zbrzydnie ilosc zlota i zaoaptrzneia, na becie przy 15k punktow codziennie robie powtarzalne questy i nie mam na co ich wydawac kompletnie, musze z lichwiarza korzystac zeby moc wgl pieniadze z domku podniesc. Zloto i zapotrzebowanie jest do zdobycia w takich ilosciach ze dla obecnego top1 za 2 tygodnie nie beda juz potrzebne.

Dlatego NIE.
 
Status
Zamknięty.
Do góry