• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nie zaliczyło mi zadania z reliktami w Evencie

Koval92

Kapłan
Wersja gry: v1.89.2-(7860524) (2019-10-07 09:10)
Świat gry:Felyndral
Przeglądarka + wersja: Chrome Wersja 77.0.3865.90 (Oficjalna wersja) (64-bitowa)
Wersja Flash Playera: nie wiem jak sprawdzić, gram z włączonym html5 a nie flashem
System operacyjny: Windows 10
Rozdzielczość ekranu: 1980 x 1020
Nazwa konta: Koval92
Elfy czy Ludzie: Elfy
Powtarzalność 1/5



zebrałem 2x 5 reliktów z tworzenia z akademii, normalnie zaliczało za każdym razem quest, teraz jest 0/11, nawet zrobiłem jedną walkę w turnieju i zdobyłem 1 relikt i dalej 0/11...
de26a8827c656.png
a574fd39dafc7.png



Edit: dopiero po 2 prowincji turniejowej zaliczyło 2 relikty... straciłem tylko czas i katalizatory na te, których nie zaliczyło z akademii, a normalnie zaliczało. Tragedia się nie stała, ale zgłaszam na przyszłość.
 
Ostatnia edycja:
Nie zglaszalem tego, ale mialem podobna sytuacje z konflikatmi w turnieju. Zazwyczaj do zaliczenia zadania na 45 konfliktow wystarcza 12 prowincji (lub 15 metoda 3/4). Mialem przypadek, ze po zrobieniu kilkunastu prowincji zaliczonych mialem dopiero ok. 20 konfliktow. Widocznie zaliczanie zadan czasami szwankuje.
 

Ovocko

Rycerz
Ja miałem podobnie ale w drugą stronę. Zadanie było na mgły wizji, robiłem jakiś pieniek czy coś w tym stylu - zadanie zaliczyło, ale pieńka w inwentarzu niet.
 

Koval92

Kapłan
Nie zglaszalem tego, ale mialem podobna sytuacje z konflikatmi w turnieju. Zazwyczaj do zaliczenia zadania na 45 konfliktow wystarcza 12 prowincji (lub 15 metoda 3/4). Mialem przypadek, ze po zrobieniu kilkunastu prowincji zaliczonych mialem dopiero ok. 20 konfliktow. Widocznie zaliczanie zadan czasami szwankuje.

To wyglądało tak, jakby zadanie się zacięło

Gorzej jak komuś się tak zatnie jak będzie 80 kluczy od drugiego brunera na 5 minut przed końcem eventu
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Takie indywidualne przypadki proszę zgłaszać do obsługi gry. Tam jesteśmy w logach na waszym koncie w stanie sprawdzić co i jak.
 

DeletedUser174

Guest
Takie indywidualne przypadki proszę zgłaszać do obsługi gry. Tam jesteśmy w logach na waszym koncie w stanie sprawdzić co i jak.
tylko zanim to rozpatrzycie to można w tym czasie zrobić kilka zadań na plus...

bo domyślam sie że opcja "aktywnego zadania" musi działać. A że jako suport nie macie opanowanych 24h dyżurów to z odpowiedzią moze się zejść kilka godzin... a kilka godzin to może być kilkaset (o ile bez jakiejś cyferki jeszcze z przodu w skrajnym przypadku) kluczy w plecy

to na pewno opłaca się czekac na pozytywne rozpatrzenie skargi?
 
Do góry