• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nieaktywna okolica

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser968
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser968

Guest
Witajcie,

Mam pytanie do Elvenar Team i twórców gry.
Czy planujecie w przyszłości rozwiązać problem nieaktwnych lub mało aktywnych sąsiadów w okolicy?

U mnie ten problem jest wręcz nagminny. Ciągle pojawiają się gracze, którzy zakładają konta chyba tylko po to żeby wylosować okolice koło siebie i wspierać się potem handlem oraz punktami wiedzy lub żeby wylosować odpowiednie bonusowe manufaktury. Niektórzy czekają też aż pojawi się koło nich luka i wtedy tworzą miasta aż do skutku. Natomiast te które pojawiają się w innych obszarach (w tym wypadku moim) są pozostawiane na pastwę losu i zajmują jedynie miejsce. Przez to mam dużo mniejsze szanse na rozwój w porównaniu do osób, które mają aktywne sąsiedztwo. Kasowanie kont, co miesiąc wcale nie pomaga w tym wypadku, bo powstają jedynie kolejne nieaktywne konta. Takie zachowanie bardzo zniechęca do rozwoju własnego miasta.

Zapewne ten temat był już poruszany, ale postanowiłem go odświeżyć ze względu na brak widocznych efektów w tej sprawie.
 

DeletedUser1007

Guest
niech zrobią możliwość przenosin miasta w rejon poznanych graczy tam gdzie pojawią się na mapie pieniądze niech gracze którzy będą chcieli zajmują je i to będzie z pożytkiem dla gry :)

trzeba byłoby zrobić tak że gracz który chce zmienić swoje miejsce szuka w pobliżu ludzi aktywnych miejsc zajęty przez graczy nieaktywnych, jeśli dany teren byłby np podświetlony (ma te same bonusy co gracz chcący zmienić miejsce) to klika sobie ten teren i następuje zamiana miejsca wszystko w temacie :D tylko żeby elvenar team to zauważył :D

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry