• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Nieaktywna technologia

Nusion

Kapłan
Witam, jakiś czas temu przeszłam do rozdziału IV Mądrości i Cuda i byłam już w trakcie odblokowywania
technologii "Zaawansowana Manufaktura Eliksirów" (7/53). Teraz zalogowałam się do gry i postęp jest widoczny ale technologia jest nieaktywna, tzn nie otwiera się okienko technologii i nie mogę dodać tam punktów rozwoju. Nie rozumiem co się stało, proszę o pomoc.
Nusion z Winyandor (elfy)

v.1.15.13
AdobeFP 23.0.0.185
Windows 7
 

DeletedUser449

Guest
W trakcie dzisiejszej aktualizacji zostało przeniesionych kilka technologii. Musisz cofnąć się w drzewku badań i pierw skończyć owe technologie, które w wyniku owych przenosin znajdują się w już zbadanej części drzewka badań, a stały się obowiązkowe.
 

DeletedUser1153

Guest
What is this..
Zniknela mi przebadana technologia "Powiekszenie oddzialy IV" -> stoczylem juz wiele walk powiekszona armia, dodatkowo bylem juz w trakcie prowadzenia badania nad zaawansowanym ratuszem, a teraz badanie zniknelo i mozliwa wielkosc oddzialu spadla.

Co moge z tym zrobic?
 

DeletedUser449

Guest
Technologie zostały przesunięte. Odblokujesz "Powiększenie oddziału IV" później. Zmiany są na wielu płaszczyznach; choć w tej chwili masz mniejszy oddział, to same jednostki zostały zmienione (są m.in. silniejsze).
Choć u mnie (elfy) "Powiększenie oddziału IV" dalej jest przed "Zaawansowanym ratuszem". Możesz dać screen?
 

DeletedUser1153

Guest
Ok, u mnie tez jest przed, nie pomyslalem ze bylo przesuniete, a zobaczylem ze maksymalna ilosc jednostek w jednej armi spadla z 36 do 24 -> stad tez pomyslalem ze mialem to zbadane, w takim razie, po tym co napisales, wnioskuje jednak ze nie mialem.
 

DeletedUser449

Guest
Powiększenie oddziału działa teraz inaczej. Kiedyś każde z nich dodawało +12 do wielkości oddziału. Teraz dodaje 3*numer. Stąd mając taką samą technologię oddziału, ilość jednostek w oddziale jest różna. Dla najmłodszych graczy oznacza to spadek, ale wraz z rozwojem technologii dostaje się coraz więcej.
Dla mnie to skok z 336 do 1140 :)
 

DeletedUser1154

Guest
Wczoraj było wszystko ok, a dziś wchodzę patrzę i nie dowierzam... i troszeczkę nie rozumiem dlaczego mam odblokowywać coś co już jakiś czas temu odblokowałem..
csylo7
link do screena : http://prnt.sc/csylo7
 

DeletedUser449

Guest
Nie odblokowałeś. To powiększenie oddziału było kolejnym rozdziale i zostało przesunięte. Wcześniej nie miałeś do niego dostępu.
 

DeletedUser1160

Guest
Ja tez tak mam....i na dokładkę moje oddziały "zmnejszyły się" z 72 do 51
a oddziały wroga "urosły" o jakies 100 %
Gram na świecie 1
 

DeletedUser449

Guest
To nie błąd. Choć oddziały się zmniejszyły, to mają zupełnie inne statystyki i inne bonusy - co oznacza, że być może są wystarczająco silne, by pokonać oddziały wroga.
 
Do góry