• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Niedostępne Prowincje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser837
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser837

Guest
Jestem na początku V rozdziału i po aktualizacji zablokowały mi się prowincje. Wszystkie są niedostępne... Nie posiadam orków w warsztatach (poziom 11), zbrojownię mam tylko jedną na poziomie 10. Miasto jest już przepełnione budynkami, a w drzewku zadań ekspansji miasta tyle co kot napłakał - na pewno nie starczy na dalszy rozwój. Nie wspomnę już o możliwości postawienia któregoś z budynków antycznych czy innych cudów. Po prostu szach mat.
Obecnie zastanawiam się nad dalszym sensem grania w tą grę, która jak do tej pory spełniała moje oczekiwania.
Bardzo proszę twórców gry o wyjaśnienie mi tej sytuacji.
 

DeletedUser80

Guest
Bo jakiś geniusz nie pomyślał.
Orki w prowincjach powinny pojawić się po ukończeniu badania wróżek.
 

DeletedUser449

Guest
Jeśli mogę spytać - owe niedostępne to napis "zablokowane", jaki widzisz? On oznacza tylko, że nie masz dostępu do prowincji - musisz podbić prowincję z nią sąsiadującą, by móc wysłać zwiad.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser837

Guest
Jeśli mogę spytać - owe niedostępne to napis "zablokowane", jaki widzisz? On oznacza tylko, że nie masz dostępu do prowincji - musisz podbić prowincję z nią sąsiadującą, by móc wysłać zwiad.
Ech Kalart, jestem na V rozdziale gry więc gram wystarczająco długo, żeby wiedzieć co oznaczają "zablokowane" prowincje ;)
Ale dobra wiadomość - przed chwilą weszłam na miasto i okazało się, że wszystko jest już w normie. Nie wiem jak to się stało, może był to tylko chwilowy błąd po aktualizacji. Wcześniej w miejscu gdzie powinny być prowincje do wykupienia nie pojawiała się żadna informacja, ani cena, ani żadne info.
Teraz już wszystko gra.
:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry