• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Niemożliwość postawienia budynku po Teleportacji przy zajętych robotnikach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4395
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4395

Guest
Wersja gry: v1.92.3-(c21d02b) (2019-11-18 12:10)
Świat gry: PL 1
Przeglądarka + wersja: Chrome
System operacyjny: Windows 10 64bit
Rozdzielczość ekranu: 1920x1080
Nazwa konta: Ines0085
Elfy czy Ludzie:
Ludzie

Powtarzalność: 5/5

Opis sytuacji:
Nie mogę wybudować budynku z inwentarza po jego przeniesieniu za pomoc Teleportacji, kiedy wszyscy robotnicy są zajęci.

Spodziewane działanie:
Powinnam mieć możliwość przeniesienia budynku z inwentarza po używaniu teleportacji, tak jak innych budynków znajdujących się w inwentarzu.

Kroki do odtworzenia błędu
1. Zaloguj się do gry
2. Miej wszystkich robotników zajętych
3. Otwórz inwentarz
4. Wybierz budynek, który wcześniej został umieszczony w inwentarzu zaklęciem teleportacji.
5. Brak możliwości ustawienia budynku, kiedy wszyscy robotnicy są zajęci.
 

Załączniki

  • BladTeleportacja.jpg
    BladTeleportacja.jpg
    612,6 KB · Wyświetlenia: 5
  • BładTeleportacja Mozna.jpg
    BładTeleportacja Mozna.jpg
    656,3 KB · Wyświetlenia: 5

Proqrator

Rozbójnik
Chyba u kazdego tak jest. Zwyklych schowanych budynkow gra nie traktuje jak budynkow premium (eventowe, itp) , ktore nie wymagaja budowlanca.
Ale czy to bład czy zamierzone dzialanie to nie wiem.

W wymaganiach jest, ze potrzebny budowniczy.

IMG_20191126_110920.jpg
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4395

Guest
Rozumiem, sądziłam, że to błąd skoro budynek znajduje się w inwentarzu i nie był to celowy efekt w zakresie użytkowania Teleportacji.
 
To nie jest blad, tylko zamierzone zachowanie gry (niestety ;)). Mozna to poznac po najechaniu kursorem na symbol schowanego budynku w inwentarzu. Jednym z pokazywanych tam wymagan jest wlasnie jeden wolny robotnik.

EDIT: Post do usuniecia, proqrator juz udzielil dokladnie tej samej odpowiedzi.
 
Do góry