• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Nieprawidłowa ilość wojska

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3983
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3983

Guest
Właśnie nakarmiłam 2 brunatne i mając simie na 23lvl co daje 32% dodatkowo wojska produkuje w terenach treningowych orków i moich wyliczeń wynika że brakuje mi 2k wojska na slot, ilość z Simii naliczona jest tylko od podstawy 5312 czy to prawidłowe?
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-09-30-13-28-59-510_com.innogames.elvenar.jpg
    Screenshot_2020-09-30-13-28-59-510_com.innogames.elvenar.jpg
    592,8 KB · Wyświetlenia: 18
Ostatnio edytowane przez moderatora:

astoN-

Rozbójnik
Właśnie nakarmiłam 2 brunatne i mając simie na 23lvl co daje 32% dodatkowo wojska produkuje w terenach treningowych orków i moich wyliczeń wynika że brakuje mi 2k wojska na slot, ilość z Simii naliczona jest tylko od podstawy 5312 czy to prawidłowe?
Wszystko sie zgadza
5312 * (1+1,32) = 12323,84

nastepnym razem pytaj na bractwie ;)
 

DeletedUser174

Guest
Pyatnie o takie rzeczy na forum ma te zalete, ze rowniez inni moga na tym skorzystac :)
Pytanie na forum ma też ta zaletę, że jak wujek "dobra rada" udzieli nie do końca zgodnej z prawdą odpowiedzi (a to nie jest niestety jakiś sporadyczny przypadek), to na forum znajdzie się ktoś kto stosunkowo szybko skoryguje błędna odpowiedz.
W bractwie gdzie jest wąskie grono "ekspertów" można wpaść w bardzo zgrabna pułapkę
Jednym słowem pytanie na forum ma sens. A kto pta błądzi mniej;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3983

Guest
Wielkie dzięki za odpowiedź,ale i tak opłaca się szkolić strategów orków ale tylko z brunerem i simia,bo wymiana 1:1 moim zdaniem się nie opłaca.
 

BlossomValvi

Łucznik
To zależy:
- od poziomu i stylu gry
- od tego czy grasz elfami czy ludźmi

Ja na przykład używam orcze głowy jak przedłużenie magazynu młotków i jak mam ich nadmiar (jeszcze) to nie mam problemu z produkcja orków militarnych.
Oczywiście oba bonusy są miłe ale nie niezbędne by się cieszyć z niezłych armii
 
Do góry