• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Potwierdzone Nieprawidłowe wartości produkcji Elfitu/Humanitu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser110

Guest
Zrzut-ekranu-2019-04-25-o-16-13-09.png

W górnej części widać, że wyprodukowało się 60 sztuk.
W produkcji wygląda to inaczej:

Zrzut-ekranu-2019-04-25-o-20-42-34.png


Zauważyłem to, bo jakoś ni stąd ni z owąd, fabryki Konstruktów zaczęły produkować 44 sztuki surowca zamiast 60.

Są to wartości na 4 poziomie budynku, bonus zestawu 250%
 

Miroslaw78

Zwiadowca
Nikt tego nie wyjaśni??? Nie tylko Fredkowi "wcięło" produkcję rasową... Pozdrawiam i czekam na odp. ;)
 

artur87

Rycerz
Produkcja 44 szt. elfitu jest prawidłowa.

Po wejściu do budynku produkcyjnego można najechać kursorem myszy na ilość produkowanego towaru, a wyświetli się takie coś:
meduza.jpg
W powyższym przykładzie bonus zestawu wynosi 250%, portalowe zwiększenie produkcji 140%.

Bonus zestawu: produkcja wynosi 250% produkcji podstawowej, więc: 90*250%=225 (90+135=225).

Portalowe zwiększenie produkcji: produkcja wynosi 140% produkcji podstawowej, więc 90*140%=126 (90+36=126).

W przypadku elfitu po dokonaniu podobnych obliczeń również wszystko będzie się zgadzało.
 

Miroslaw78

Zwiadowca
Oczywiście ja rozumiem "przeliczniki"... chodzi mi bardziej o wyjaśnienie sytuacji gdy w 1 dniu budynek produkował mi 50 humanitu... w dniu następnym ten sam budynek w tym samym miejscu produkował już tylko 35 szt humanitu... (nie zmieniłem absolutnie nic).
Pytanie brzmi - czy było to celowe działanie polegające na pomniejszeniu rasowej produkcji? czy dotyczy to wszystkich graczy?
 

DeletedUser110

Guest
Ale...

IMG-0725.png


^^ tak to wygląda na telefonie. Produkcja elfitu = 60 / 9 h. Więc tu gdzieś musi być błąd. Więc bardzo proszę zdjąć etykietę "to nie błąd", bo być może to tylko błąd wyświetlania w wersji przeglądarkowej. Ale ten błąd JEST.
 

blazius1

Paladyn
Chyba błąd w tym, co wyświetla budynek przy zbiorze?
Podobny błąd jest z Latarnią Sąsiedztwa i bonusem do efekty Podarunku. Nalicza prawidłowo a budynki pokazują bonus tylko w wartości podstawowej, jakby Latarnia nie była podniesiona na 6 poziom.
 

Tajniakos

Paladyn
Sprawa zgłoszona, pracują nad tym.
@jarq Czy nad tym błędem też pracują? Czy trzeba zgłosić go w nowym wątku?
Produkcja Elfitu i Humanitu zawsze pomniejszona przy zbiorach o 1szt (Zbór 10 szt a magazyn zasilony jest 9 sztukami)
Czyli sytuacja podobna do tej o której pisali koledzy. Jednak przy produkcji jednorazowej 10 szt nawet tej jednej szkoda :)
Gdyby były większe wartości to zapewne nie zauważył bym różnic, ale w tym przypadku dało się to wyłapać.

64461198QfL.jpg
64461199sMp.jpg
64461200JyP.jpg
 

visit0r

Paladyn
skoro zgloszony blad i pracuja nad jego eliminacja jest to rownoznaczne z rekompensata za straty ?
trwajace kilkad dni obnizenie produkcji moze skutkowac np jednym badaniem mniej ;(
 
Do góry