• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nieprawidlowy rozpad many ?

Nie bede podawal dokladnych wyliczen, ale tak w przyblizeniu:
w Lesnych Elfach mam 7 wierzb (jedyne zrodla many), cudow na mane brak,
rozpad many powinien wynosic 10% /24h. Przy dziennej produkcji z 7 wierzb
na poziomie ok. 32 k maksymalna mozliwa do zgromadzenia ilosc many nie
powinna przekraczac 32 k x 11 (to uproszczenie, rachunek jest nawet celowo zawyzony),
czyli ok. 340 k many. Do niedawna rzeczywiscie tak bylo, ilosc many oscylowala w
granicach 300 k, bo co wierzby wyprodukowaly, to rozpadalo sie w nocy. Od kilku dni
many zaczelo u mnie znowu przybywac, na chwile obecna mam 427k many, co przy 7
wierzbach i dziennym dziesiecioprocentowym rozpadzie nawet teoretycznie nie
powinno byc mozliwe.
Zaraz ktos napisze, ze takich bledow nie powinno sie zglaszac :)
Mam inne zdanie, bo jesli z mechanika gry cos jest nie w porzadku, to za chwilke moze
pojawic sie jakis inny blad, tym razem dzialajacy juz na niekorzysc graczy.

EDIT: okazuje sie, ze rozpad towarow zostal celowo wylaczony juz kilka dni temu,
informacja o tym pojawila sie na stronie FB Elvenar. Nawet na becie bylo podobno info na trabce.
W trakcie eventu trabka trabila o kazdej porze dnia i nocy o kazdej mozliwej pierdolce,
a o czyms tak waznym, jak zmiana w mechanice gry nikt nie raczyl nas
teraz poinformowac ??
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1530

Guest
powiem szczerze że u mnie jest to samo tylko że ja dodam do tego zupełny brak rozpadu we wszystkim
mana, ziarna i żywe towary u mnie już prawie tydzień niczego z tych rzeczy nie ubywa
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Coś mi się kojarzy, że było ogłoszenie w grze - chyba tylko na becie - o wyłączeniu rozpadu na parę dni, bo przez zmianę czasu rozpad następował 2 razy na dobę, czy jakoś tak.
 

Sorcha

Rycerz
Coś mi się kojarzy, że było ogłoszenie w grze - chyba tylko na becie - o wyłączeniu rozpadu na parę dni, bo przez zmianę czasu rozpad następował 2 razy na dobę, czy jakoś tak.
Jeszcze jeden argument, żeby czasu nie zmieniać. Czy może się mylę :rolleyes:? Choć efekty "uboczne" jak widać są do zaakceptowania jak sądzę!
 

visit0r

Paladyn
Nie bede podawal dokladnych wyliczen, ale tak w przyblizeniu:
w Lesnych Elfach mam 7 wierzb (jedyne zrodla many), cudow na mane brak,
rozpad many powinien wynosic 10% /24h. Przy dziennej produkcji z 7 wierzb
na poziomie ok. 32 k maksymalna mozliwa do zgromadzenia ilosc many nie
powinna przekraczac 32 k x 11 (to uproszczenie, rachunek jest nawet celowo zawyzony),
czyli ok. 340 k many. Do niedawna rzeczywiscie tak bylo, ilosc many oscylowala w
granicach 300 k, bo co wierzby wyprodukowaly, to rozpadalo sie w nocy. Od kilku dni
many zaczelo u mnie znowu przybywac, na chwile obecna mam 427k many, co przy 7
wierzbach i dziennym dziesiecioprocentowym rozpadzie nawet teoretycznie nie
powinno byc mozliwe.
Zaraz ktos napisze, ze takich bledow nie powinno sie zglaszac :)
Mam inne zdanie, bo jesli z mechanika gry cos jest nie w porzadku, to za chwilke moze
pojawic sie jakis inny blad, tym razem dzialajacy juz na niekorzysc graczy.

EDIT: okazuje sie, ze rozpad towarow zostal celowo wylaczony juz kilka dni temu,
informacja o tym pojawila sie na stronie FB Elvenar. Nawet na becie bylo podobno info na trabce.
W trakcie eventu trabka trabila o kazdej porze dnia i nocy o kazdej mozliwej pierdolce,
a o czym tak waznym, jak zmiana w mechanice gry nikt nie raczyl nas
teraz poinformowac ??
ludzmi niedoinformowanymi latwiej sterowac
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Piszą, że miał być wyłączony na 2 dni, a już nie ma go 2x dłużej i jest to potwierdzony problem. Pozostaje nam cieszyć się tym, póki nie naprawią. :p
 

DeletedUser2017

Guest
Piszą, że miał być wyłączony na 2 dni, a już nie ma go 2x dłużej i jest to potwierdzony problem. Pozostaje nam cieszyć się tym, póki nie naprawią. :p

Takie błędy to oni naprawiają szybciutko aż mnie dziwi że dają nam prezent :D
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Tak, rozpad many został wyłączony. Kiedy zostanie włączony? Tego nie wiem. Dajcie mi jeszcze jeden dzień, to może dam radę się dowiedzieć. Na mój chłopski rozum obstawiam najbliższą aktualizację(ale to tylko moje gdybanie). Pozostaje tylko się z tego cieszyć :)
 

DeletedUser

Guest
Nie spieszy sie ;) Zirytowal mnie tylko brak powiadomienia o tym. W kazdym razie dziekuje za odpowiedz i potwierdzenie, nawet spoznione info jest i zawsze bedzie lepsze, niz zadne :)
W sumie przecież zmiana w mechanice gry nie jest aż tak istotna - informacje naprawdę istotne są w trąbce - np. , że za 2 dni startuje przygoda bractw.

edytowano treść//tresowana małpa
 

DeletedUser2017

Guest
U mnie jakoś bez zmian mana się nadal rozpada ponieważ sprawdzałem to :(
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Nadal nie otrzymałam informacji na temat daty naprawy błędu z rozpadem many. Jeśli będę coś wiedziała konkretnie, to dam Wam znać w tym wątku :)
Wasza tresowana małpka ;)
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
A moglibyście napisać na jakich światach Wam się mana rozpada, a na jakich nie? Czy gracie ludźmi czy elfami? To może okazać się pomocne :)
 
Do góry