• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nieproszeni goście...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13

Guest
sFG7640.jpg

Mam pytanie a zarazem problem, z którym borykają się mieszkańcy mojego miasta. Dlaczego po moim elfim miasteczku drogami poruszają się tylko ludzie?
Moje Elfie Miasto dotąd nieskażone ludzką stopą musi się teraz użerać z masą ludzi, którzy chodzą po moim mieście od domu do domu jak akwizytorzy, przez co moi mieszkańcy ukrywają się w domach...
Czy da się coś z nimi zrobić, aby po moim mieście mogli swobodnie poruszać się Elfy? Czy Programiści mogą przywrócić w mojej krainie porządek?:)
mFtcJZK.jpg
 

DeletedUser243

Guest
To są krasnoludy:p

W ostatniej aktualizacji można znaleźć taką oto informację:

"Mieszkańcy nie mogą już wędrować po ulicach"
 

DeletedUser13

Guest
To o czym piszesz to "naprawione błędy", a nie sądzę, aby błędem były Elfy chodzące po ścieżkach....
A skoro to są krasnoludy... to znaczy, że ta wymyślna historia z ich współpracą jest wyssana z palca! To podbój! Reżim wprowadzają! Godziny policyjne!
O Boże! Ktoś puka do drzwi! Jacyś panowie w czarnych garniturach! O Jezu, panowie puścieeeeeeeeee &%&*$^&*(&()*()&*^*^&$%^...
 

Deleted User - 34008

Guest
U Ciebie to przynajmniej łażą krasnoludy, a u mnie całkowita pustka.
 

DeletedUser234

Guest
Kusziel grasz ludźmi? Bo u mnie też pustka, a u szefa bractwa chodzą krasnoludy.
 

DeletedUser243

Guest
Winyandor - na tym serwerze nie ma problemu nieproszonych gości.;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry