• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nieprzydatny dla niektórych "Schemat" do wymiany u Kupca

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser110
  • Data rozpoczęcia

Czy możliwość sprzedaży Schematu to dobry pomysł?

  • Tak. Nie mam zamiaru stawiać budynków za diamenty i do niczego by mi się nie przydał

  • Nie. Jak nie płacisz to powąchaj sobie Schemat jeśli Ci się jakoś go uda wygrać.


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser110

Guest
Opierając się na zapowiedzi Dragomiry, przyszło mi do głowy, żeby Schemat był rzeczą, którą można by sprzedać Kupcowi.
Np. za 10 diamentów.
Co Wy na to?
 

DeletedUser449

Guest
Nigdy nie wiadomo, czy schemat nie będzie miał więcej zastosowań, a to byłaby dobra trzecia opcja.
 

DeletedUser110

Guest
Też o tym myślałem, np. żeby za jego pomocą można było podnieść poziom dowolnego budynku tak, jak każdy lubi najbardziej: za darmo i od razu, bez angażowania Robola.
Ale to chyba sprawa na nieco inny pomysł.
 

DeletedUser626

Guest
Nie wiem więc czy sprzedaż schematu będzie miała sens (nikt nie będzie chciał go sprzedać?). Mogę się mylić, ale to możecie ocenić, gdy schemat i jego zastosowania pojawią się już w grze, albo przynajmniej zostaną ogłoszone. Teraz troszkę za wcześnie na takie propozycje.
 

DeletedUser110

Guest
Hm. Schemat mógłby też posłużyć do podniesienia statystyk budynków wygrywalnych w ewentach. Do poziomu najwyższego. Tzn. poziomu aktualnego dla Gracza. Co Wy na to?
 

DeletedUser626

Guest
Powiedzmy, że coś podobnego właśnie będzie, choć raczej +1 rozdział, a nie skok z I do VI ; )
 
Do góry