• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nierozsądne Mydło

KatieKate

Zwiadowca
Cześć, czy Wy też macie problem z brakiem ofert mydła u kupca??? Nie licząc oczywiście nieuczciwych ofert.
 
Cześć, czy Wy też macie problem z brakiem ofert mydła u kupca???
Ofert na mydlo na rynku rzeczywiscie brakuje, bo sa od razu sciagane przez chetnych. Brak ofert na mydlo nie znaczy jednak, ze mydla na danym serwerze nie ma, albo ze (patrzac globalnie) jest jakis bardzo powazny niedobor, Szacuje, ze jakies 90% graczy nie musi stac i czekac z badaniami czy rozbudowami z powodu braku mydla. Sam produkuje mydlo, wiec widze, jak to mniej wiecej funkcjonuje. Producenci mydla w pierwszej kolejnosci zaopatruja ludzi w swoich bractwach, w drugiej kolejnosci znajomych. a dopiero pozostale nadwyzki trafiaja na rynek ogolny, z ktorego natychmiast znikaja. Takze pierwszym i podstawowym zrodlem zaopatrzenia w zywe powinno byc wlasnie bractwo. Jesli sa z tym problemy, to zamiast czekac na pojawienie sie ofert na mydlo na rynku ogolnym, lepiej jest moim zdaniem wystawic bizmut czy stop z mala promocja, jest wtedy duza szansa, ze takie oferty w miare szybko zejda. Szukajac deficytowych towarow najczesciej wystawialem oferty w stosunku 30 : 29 w obrebie danej grupy towarow i raczej dosc szybko schodzily.
 

Deleted User - 241915

Guest
Od dwóch dni próbuję kupić 100 tyś mydła i jedyne oferty to 1 do 2 albo nawet 4. Zanim uzbieram 270 tyś. to mi się rozpadnie. Chyba dam sobie spokój z tą grą.
 

Tajniakos

Paladyn
@zdenek Ja jak potrzebuję mydła na cito czy dla siebie czy dla kogoś z bractwa to wystawiam ofki 13K za 10K i schodzą na pniu. Lepsze to niż czekać na rozpad bo problem trwa dalej :) Nie czekaj na korzystne oferty tylko wystaw swoje, bo biorąc pod uwagę cenę mydła możesz się nie doczekać.
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 241915

Guest
Nie muszą być korzystne,ale 9000 mydła za 36000 grzybów to przesada.
 

KatieKate

Zwiadowca
Od dwóch dni próbuję kupić 100 tyś mydła i jedyne oferty to 1 do 2 albo nawet 4. Zanim uzbieram 270 tyś. to mi się rozpadnie. Chyba dam sobie spokój z tą grą.
Jakiś kryzys z tym mydłem. Ja zaczęłam brać niekorzystne oferty, bo rozpadnie mi się to, co już mam.
 

Koval92

Kapłan
Na Felyndralu rynek upadł na głowę po tych zmianach kupca, wszystko się przewróciło do góry nogami, większości żywych towarów jest mniej poza aksamitem, który zawsze był w nadmiarze oraz bizmutem, którego niedawno było mało a teraz jakieś zatrzęsienie, 70 stron ofert.

Grzybów których dotąd było zatrzęsienie po 80 stron ofert nagle zrobiło się 4 strony ofert 2-gwiazdkowych + kilka ofert nieopłacalnych.

Mydła nie ma prawie wcale, wiem bo produkuje mydło i korzystam.
 

Deleted User - 241915

Guest
Chyba zaczekam z badaniami dopóki sytuacja się nie unormuje .
 

Deleted User - 241915

Guest
Wystawiałem 10 000 bizmutu za 9000 mydła,potem schodziłem coraz niżej i dopiero za 6000 poszło.
I jak tu grać?
 

blazius1

Paladyn
Niekiedy jedynym rozsądnym wyjściem jest zatrzymanie badań i i rozwój cudów. Przeczekanie kryzysu.
Niestety kryzysy trwają bardzo długo i kosmetyczne zmiany w kupcu niczego tutaj nie naprawiły.
Twają dlużej niż przejście całej epoki dla graczy którym kryzys danego towaru pomaga.
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Ewentualnie szukanie na forum/w grze pomocy u graczy którzy skończyli 15 rozdział, niektórzy mają zatrzęsienie ziaren i żywych towarów, wielu może pomóc z samej nudy bo jedyne na co teraz wydają żywe towary to iglica
 

DeletedUser174

Guest
Korzystnych ofert jest multum i niewiele z nich schodzi :oops:
Wystawiałem 10 000 bizmutu za 9000 mydła,potem schodziłem coraz niżej i dopiero za 6000 poszło.
I jak tu grać?
moje doświadczenia z pozyskiwaniem żywych jednak nie sa tak dramatyczne. Wystawiając ofertę oceniam jak szybko potrzebuję towaru i dostosowuję atrakcyjność oferty do swoich potrzeb. W ciagu kilku godzin miałam już towar w magazynie i bardzo sporadycznie rozpadał mi sie na kupcu.

I to próbujemy Wam przekazać. Jaki jest rynek każdy widzi. Można albo płakać "nie mam mydła", albo elastycznie korzystać z kupca
 

Deleted User - 241915

Guest
Zawsze można zrobić przerwę w badaniach i zająć się spekulacją.
 
Do góry