• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Niewidoczne warsztaty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4394
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4394

Guest
Również grając na aplikacji w tablecie warsztaty poziomu 15 są niewidoczne. Klikając na "trawę" tam gdzie powinny się znajdować ww budynki automatycznie pojawia sie okno produkcji. Zrestartowałam tablet, wyczyściłam pamięć i cookies, odinstalowalam i zainstalowałam ponownie aplikację. Zdjęć nie dodam bo nie wiem jak robić zrzuty ekranu :(

Na komputerze warsztaty są widoczne. Świat 1
 

Tesartir

Wędrowiec
Ten sam problem. Po dzisiejszej aktualizacji paczek zasobów, 2 warsztaty stały się niewidzialne :)

Wersja przeglądarkowa działa poprawnie.

Telefon Nokia 7.1 Android 9
Wersja: 1.88.3
Rasa: elfy

Usunięcie aplikacji i zainstalowanie jej od nowa nie pomogło.
 

Załączniki

  • Screenshot_20190925-154227.png
    Screenshot_20190925-154227.png
    357,9 KB · Wyświetlenia: 5
  • Screenshot_20190925-154256.png
    Screenshot_20190925-154256.png
    563 KB · Wyświetlenia: 5

DeletedUser4275

Guest
Ten sam problem. Po dzisiejszej aktualizacji paczek zasobów, 2 warsztaty stały się niewidzialne :)

Wersja przeglądarkowa działa poprawnie.

Telefon Nokia 7.1 Android 9
Wersja: 1.88.3
Rasa: elfy

Usunięcie aplikacji i zainstalowanie jej od nowa nie pomogło.
A jaki lvl warsztatów?
 

DeletedUser4275

Guest
Również grając na aplikacji w tablecie warsztaty poziomu 15 są niewidoczne. Klikając na "trawę" tam gdzie powinny się znajdować ww budynki automatycznie pojawia sie okno produkcji. Zrestartowałam tablet, wyczyściłam pamięć i cookies, odinstalowalam i zainstalowałam ponownie aplikację. Zdjęć nie dodam bo nie wiem jak robić zrzuty ekranu :(

Na komputerze warsztaty są widoczne. Świat 1
U mnie na kompie też są. Wszystkie na 15 lvl.
 
Do góry