• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Niewidzialni żołnierze [12826]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2041
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2041

Guest
Czy tylko u mnie występuje błąd w wyświetlaniu postaci w czasie walki? Zawsze, gdy staczam drugą i dalsze w kolejności bitwy, niektóre, lub nawet wszystkie figurki walczących po mojej stronie oddziałów są niewidzialne, czasem nawet znikają heksagonalne pola - czasem widać jedynie paski z liczbą wojsk, a czasem nawet to znika. Pomaga jedynie restart gry, ale na dłuższa metę to uciążliwe. Czy da się coś z tym zrobić ?
 

DeletedUser174

Guest
Czy da się coś z tym zrobić ?

tak, zakończyć grę najlepiej
błąd jest tak stary, ze najstarsi górale o nim już nawet nie pamiętają. Ale nie martw się :) Przyzwyczaisz się. My się przyzwyczailiśmy to i Ty się przyzwyczaisz. Którego ładnego pięknego dnia stwierdzisz, ze już Ci to nawet nie przeszkadza...
 

DeletedUser626

Guest
Pytam zupełnie poważnie, błąd był już dawno temu naprawiony i nie mieliśmy potem żadnych zgłoszeń o niewidzialnych jednostkach, potrzebuję więc informacji by wiedzieć czy jest to nowy błąd czy powrót starego.
 

DeletedUser1953

Guest
loguję się na operze i na chrome. Jednostki czasem też heksy znikają niezależnie czy walka jest w turnieju czy o prowincję. Przelogowanie zwykle pomaga
 

DeletedUser1852

Guest
Najlepsze to są przeszkody, których nie widzisz, i ustalasz taktykę jakby ich nie było. Jakie to zaskoczenie kiedy całe twoje wojsko nie może się poruszać. Co się dzieje?!? Walka przegrana mimo że liczyłeś na wynik "do zera" :)
Po czymś takim nasuwa się ochota na usunięcie konta, a ktoś kto zapłacił za diamenty, powinien się ubiegać o zwrot pieniędzy.
 

DeletedUser2041

Guest
Używam Chrome wersja 60.0.3112.90 (64-bitowa). Błąd pojawia się na mapie, nie wiem czy w turniejach też, jeszcze nie brałam udziału.
 

Akaimajo

Wędrowiec
Ooo, to u mnie też się tak dzieje cały czas od początku! Używam chrome problem pojawia się zarówno na prowincjach jak i turniejach.
 

DeletedUser1459

Guest
No to coś z innej beczki. Właśnie w turnieju moje wojska miały po 0 rozmiaru i pierwszy atak przeciwnika zabijał jak leci. Na górze pojawiła mi się belka wynik walki lub coś podobnego. Oczywiście walkę przegrałam pomimo przewagi. Co na to admini?
 

DeletedUser2014

Guest
No cóż, po analizach różnych dziwnych przypadków działania gry śmiem stwierdzić, że najlepszą przeglądarką do Elvenara jest Edge (nie wiem, jak na starszych IE). Serio. Przeprosiłem się z nią właśnie dla tej gry i zero problemów
 
Do góry