• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Niewykorzystane Odłamki Run

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2262
  • Data rozpoczęcia

Czy powinna być możliwość przetworzenia w AM run pozostałych w cudzie po zbudowaniu max 30lvl

  • TAK

    Głosy: 24 96,0%
  • NIE

    Głosy: 1 4,0%

  • W sumie głosujących
    25

DeletedUser2262

Guest
Mam jeden cud na 30 lvl i pozostały mi w nim niewykorzystane runy. Fajnie byłoby je jakoś przetworzyć np. w Akademii Magii na inne runy lub przepalić na chociażby uszkodzone odłamki run.
 

Tajniakos

Paladyn
Jestem jak najbardziej na tak :) Podnosząc cudaka na 30lvl zostajemy z zapasem niepotrzebnych run, których nijak nie można wykorzystać.
 

Sorcha

Rycerz
a nie było już podobnej propozycji, ktoś chyba kiedyś proponował coś w rodzaju wymiany "niechcianych" odłamków run na inne potrzebne. Bo jak podnosisz jakiegoś cudaka to tylko do niego chciałoby się mieć odłamki run z turnieju a nie zawsze się trafiają i czasem tych "niepotrzebnych' zbierze się sporo i nie wiadomo co z nimi robić. Jestem na tak, nawet jakby można było zrobić przed 30 poziomem po prostu z tymi "niepotrzebnymi" odłamkami coś zrobić!
 

KociMord

Zwiadowca
Na pewno NIE dla akademii magii (w tworzeniu) - w AM było by losowo - jakiś odłamek na fragment, albo na inną losową runę - i czekanie 100 lat aż się trafi właściwa kombinacja, a każda pozostała by zatykała przepisy tworzenia.
Zdecydowanie taka opcja TAK - najlepiej żeby cuda na 30 poziomie potrafiły rozbijać swoje runy na fragmenty, nie było by wtedy sytuacji, że ktoś przetwarza runki nie mając tego cudaka na max, a jednocześnie nie zatykałoby się akademii
Lub ewentualnie jakiś budynek - do stworzenia w akademii - z ograniczeniem jeden na gracza (tak jak feniksy, czy miśki, syrenki - masz więcej się nie pojawi)
 

Lanariko

Szef kuchni
Proponuje dodanie 3 opcji -za przekuwaniem run, ale nie w akademii.
Ciężko zagłosować na TAK, bo zgadzam się z Kotem - w akademii (przy zamiłowaniu INO do losowości) byłaby to porażka.
Na NIE tez nie głosuje, bo sama już jakiś czas myślę nad jakimś sposobem pozbycia się runek z cudu, który już skończyłam - nie, nie będę sprzedawać otchłani na 30 poziomie, żeby przekuć 56 runek ;P
 

Koval92

Kapłan
Wszystko zależy od tego, czy nie mają żadnych planów na podniesienie poziomu cudów np do 50 albo 60 poziomu...
Mogli by zrobić coś w stylu zaawansowanych cudów, dużo PW potrzebne wyzwanie na długi czas dla graczy... Tylko obawiam się, że to by przyniosło masowe robienie kont do boostowania a oni sobie nawet teraz nie radzą z tym.
 
Maly offtop z mojej strony, ale temat jest ciekawy.

Wszystko zależy od tego, czy nie mają żadnych planów na podniesienie poziomu cudów np do 50 albo 60 poziomu...
Mogli by zrobić coś w stylu zaawansowanych cudów, dużo PW potrzebne wyzwanie na długi czas dla graczy...
Skonczyloby sie tak, ze niektorzy gracze mieliby cuda na 50 lvl juz w 3 dni po podwyzszeniu tego limitu. Daje sobie za to reke uciac :) A tak troche bardziej na powaznie - moim zdaniem cuda i tak sa juz przekoksowane i nie potrzebuja byc silniejsze. Wystarczy popatrzec na wyniki w turniejach. Przeciez to, co sie ostatnio dzieje to jakis obled. Po raz kolejny napisze, ze IG przesadzilo z wydajnoscia miast, a cuda rowniez maja w tym swoj spory udzial. Ja np. jestem doslownie o wlos od decyzji, by z turniejowania na wysokim poziomie calkowicie sie wycofac. To przestaje miec jakikolwiek sens, kiedy jedynym czynnikiem ograniczajacym gracza jest czas i ilosc podbitych na mapie prowincji. Wbrew obiegowej opinii IG raczej nie jest calkowicie oderwane od rzeczywistosci (choc maja swoje napady braku wyobrazni) i pewnie widzi, co sie dzieje. Po co mieliby zwiekszac maksymalny poziom cudow ? To nie bylby dobry pomysl.
Tylko obawiam się, że to by przyniosło masowe robienie kont do boostowania a oni sobie nawet teraz nie radzą z tym.
Nie sadze, by to cos zmienilo. W rankingowej topce, ktora szczegolnie celuje w tego typu "sporcie" jest chyba tak, ze kto mial sobie zalozyc z 10 kont pushujacych, ten juz dawno to zrobil (widzialem juz nawet cale 25-osobowe bractwa zlozone wylacznie z kont pushujacych jednego gracza - tacy to maja zdrowie :)). Takze wielu graczy, ktorzy byliby szczegolnie zainteresowani podniesieniem tego limitu, takie konta juz ma. A z tych zwyczajnych, a juz szczegolnie niedzielnych graczy malo kto ma cuda na maksymalnym poziomie, wiec po co nagle teraz mieliby zakladac dodatkowe konta, skoro nie robi im absolutnie zadnej roznicy, czy maksymalny poziom to 30 czy 50 ?
 

DeletedUser174

Guest
mam 250 run do hal. O ile poziomy 30+ nie będą upowane tylko za runy to samo podniesienie max poziomów nie rozwiąże problemu nadwyżki run.

a że do czegoś te runy mogłyby sie przydać to inna rzecz.
 
Do góry