• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nieznikające wykrzykniki w drzewku badań!

Status
Zamknięty.

Sorcha

Rycerz
Może ktoś mi pomoże? Jakiś czas temu pojawił się wykrzyknik sygnalizujący nową rzecz na drzewku badań, taki sam jak te gdy coś pojawia się w naszym inwentarzu! Kliknąłem więc, żeby zobaczyć co to jest i to co zobaczyłem jest na załączonym obrazku poniżej:
Drzewko_Badań_Wykrzykniki.png
Czy ktoś mi może powiedzieć co oznaczają te wykrzykniki i dlaczego one po kliknięciu na nie dalej są i nie znikają? Czy to jakieś ostrzeżenie żebym tego badania nie robił? Pojawiły się zaraz po odblokowaniu tego zaznaczonego wykrzyknikiem badania. Nie wiem co z nimi robić, jak je usunąć, przeładowanie gry nie pomaga. może zgłosić to jako błąd gry?
 

DeletedUser3033

Guest
też to miałem zniknie już nie pamiętam dokładnie ale chyba jak zrobisz to badanie
 

Nusion

Kapłan
To Driada. Stary błąd. Dawno temu to badanie było opcjonalne. Potem badanie Zaawansowanej Driady stało się obowiązkowe i trzeba było do niego "wrócić" w drzewku (wtedy został dodany wykrzyknik), przykra sytuacja dla tych, którzy byli już dawno dalej... zablokowane zostało całe drzewko badań... Ten wykrzyknik to taki DUCH dawnych zmian, który straszy do dziś... ;)
 
Ostatnia edycja:

Sorcha

Rycerz
@Sorcha, problem jest znany. Wystarczy, ze wrzucisz w to badanie chocby 1 pw
i wykrzyknik zniknie. Podobny problem wystepuje tez w poczatkowych epokach
z badaniem na banshee, jesli dobrze pamietam.
Po zrobieniu tak jak mówi @chris07070707 wykrzyknik zniknąl z badania Zaawansowanej Driady i z książki badań (2 ikona od lewej na ekranie miasta), na ikonie rozdziału (drzewko badań) wykrzyknik się "trzymał" dopóki gra nie została przeładowana. Obecnie wszystko jest w porządku. Pamiętam jak kiedyś podobne wykrzykniki były jak drzewko było w "rekonstrukcji" i niektóre badania zmieniały swoje miejsce. Dzięki wszystkim za pomoc! Skoro naprawione, temat można zamknąć!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry