• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nowa funkcja w ratuszu

  • Rozpoczynający wątek Adek
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mój pomysł graniczy ze szczytem lenistwa ale jest pomocny.
Mianowicie, chciałbym aby do np. ratusza została dodana funkcja zarządcy miasta tzn. zakładka w której jednym przyciskiem można by było odebrać wszystkie produkty z miasta tak samo jak i zlecać wykonanie dla np. warsztatów danego produktu zamiast klikać w 15 budynków jeden po drugim.
Myślę, że dany bonus można by było wprowadzić przy rozbudowanym do np. 8 poziomu ratusza.
 

DeletedUser14

Guest
Rzeczywiście, szczyt lenistwa :p

Ta gra nie ma polegać na tym, że wejdziesz, klikniesz ratusz, minutka-dwie i już, wszystko pozbierane, poustawiane, poczyszczone i możesz się wylogować :eek: :p
 

DeletedUser89

Guest
Zgodzę się z Hikari. Jak już w coś gram to lubię gdy w tej grze cały czas można coś robić i dzięki temu jakoś poprawiać swój ranking. A te kilka chwil, kiedy nie można nic zrobić, lubię spędzić na mniej lub bardziej konstruktywnej dyskusji z innymi graczami.
 

DeletedUser13

Guest
Czemu nie? Ikonka skrzyneczki z FoE (całkowity zbiór ze wszystkich budynków + ustawienie produkcji z możliwością wyboru godzin za 5 diaxów) sprawia się świetnie.
Ogólnie to funkcja premium, więc istnieje prawdopodobieństwo, że się pojawi nie bacząc na rozwój ratusza:)
Ja - ZA (fajnie by było dodać ankietę....)
 

DeletedUser14

Guest
Tak, tylko tam to funkcja premium i trzeba na nią wydać 5 diamentów (sam z niej codziennie korzystam), jednak gdyby tutaj była ot tak, od 8 poziomu, to to byłoby darmowe ułatwienie, więc... ;)
 

DeletedUser

Guest
Myślę jednak, że ta funkcja by się sprawdziła jeżeli ktoś by nie miał czasu na siedzenie i klikanie i chciałby szybko wejść, ustawić i wyjść w przypadku braku czasu. Sam mam tak, kiedy kończy mi się praca 5 min przed autobusem i już nie zdarzę ustawić i miasto stoi mi 3h bezczynnie.
8 lvl to był przykład, po zastanowieniu jak dla mnie mogłoby być ono płatne za te 5 diamentów od 1 lvlu, a za free na maksymalnym poziomie ratusza jako nagroda za rozbudowanie na full.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14

Guest
Sprawdziłaby się, popieram w 100%, ale nie jako darmową funkcję ;)
 

DeletedUser9

Guest
ZAŁOŻE sie, ze jesli taka opcja wejdzie, to bedzie za diaxy :confused::confused::confused::confused::confused:
Nie ma innej opcji, chyba ze ta funkcja zostanie w jakis sposob ograniczona to bedzie darmowa - w przeciwnym razie 100% diaxy :confused:
 

DeletedUser

Guest
Funkcja dobra, ale nie widzę innej możliwości jak nie za diaxy. Pewnie dodadzą w formie konta premium na 30 dni :)
 

DeletedUser14

Guest
Konta premium może nie być, może być więcej funkcji za diamenty :eek:
 

DeletedUser13

Guest
Raczej nie. Sądzę, że to będzie coś w rodzaju ikony automatycznego (jednorazowego) zbioru za jakieś drobne (5?) Diaxów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry