• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nowa nazwa serwera

  • Rozpoczynający wątek Tempus
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser9

Guest
No to wtedy ty tez grasz NPVP dopoki ktos sie nie pojawi lub nie zmieni, gracz NonPVP takze nie moze nikogo atakowac wiec to dla nich tez pewnego rodzaju strata jesli bd chcieli kogos....A gdyby wszyscy byli PVP to wtedy zacznie sie plac jak na becie....
 

DeletedUser13

Guest
(...) byłaby mieszanka FoE z TW, czy to dobre połączenie to nie wiem, w każdym razie wyrzuciłoby dużo osób, które chciały spokojną grę, a nie kolejną z podbijaniem :eek:
Nie sądzę, aby Gracze spodziewali się gry bez tych aspektów...
 

DeletedUser

Guest
A czy nie zauważył nikt, że właśnie ten brak PvP jest na swój sposób tym, co odróżnia Elvenar od innych gier browserowych? W zasadzie 99% gier tego typu łączy się z atakowaniem w ten czy inny sposób Twojej osady i utracie surowców. Część graczy nie chce wstawać o 3-4 w nocy by zasoby chować przed atakami ;) Ja na palcach jednej ręki mogę policzyć gry związane z rozwojem, które nie poszły w ten model. To jest jeden z wyróżników tej gry na tle innych i jeden z tych dzięki któremu gram w nią. Nie mam czasu by grać bardzo aktywnie (praca, rodzina), moja żona też nie, a ja w 3 dni doskoczyłem do niemal końca pierwszej ery (mam w badaniach okręt i szlak) oraz 3200 miejsca.
 

DeletedUser9

Guest
Od ktorych gier browserowych? Czym nas odroznia od farmeramy?
 

DeletedUser

Guest
@ulQuiorra Od gier nieco bardziej rozbudowanych niż handel zwierzątkami czy zbożem jakiej przykład podałeś odróżnia choćby to, że tam w zasadzie coś takiego jak rozwój niemal nie istnieje. PvE także nie. Masz poziomy i od nich zależy co Ci się pojawia. Wszystko ograniczone do bólu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry