• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Nowa rasa

Celebrinda

Wędrowiec
Moja propozycja jest taka, żeby dodać nową rasę do gry. Mamy trzy światy, a tylko dwie rasy do wyboru. Elfy lub ludzie ( w poźniejszym etapie gry ludzie widzę stają się w krasnalami), a może tak dodać jeszcze trzecią rasę. Niziołków lub Skrzatów, żeby na trzecim świecie można było kimś nowym pograć? Co wy na to? Nie urozmaiciłoby to gry?
 

DeletedUser79

Guest
Nie wiem, czy są to aktualne informacje, ale w temacie na forum, dość dawno temu został opublikowany wywiad z twórcami gry i jest tam odpowiedź, dlaczego są tylko 2 rasy do wyboru - klik (drugi post, pytanie "Czy planujecie dodać rasę Orków?"). Od siebie dodam, że nowe rasy są wprowadzane w nieco inny sposób, co pewnie zauważyłaś - zarówno elfy jak i ludzie mają możliwość odkrywania nowych ras: pierwsi są krasnoludy jak słusznie napisałaś, później są wróżki, a potem kto wie...
 

Celebrinda

Wędrowiec
Też pomyślałam o Orkach wpierw, ale jakoś nie zbyt mi by tutaj pasujowały. Za to Niziołki, a potem może Skrzaty lub na odwrót bardziej pasowały jako 3 rasa do wyboru z nowym drzewkiem. Może twórcy gry zmienią zdanie i dodadzą przy którejś aktualizacji.
 

DeletedUser626

Guest
Nie ma takich planów aktualnie i jeśli się to zmieni (a to też tylko gdybanie), to za wiele lat, jak będą im się kończyć pomysły na nowości. : )
 
Do góry